"Niedres.lv", SIA

Kontakti
Apraksts

Niedrumajas.lv. Ekoloģiskie jumti! Piedāvājam jumtu ieklāšanas pakalpojumus! Darbus veicam ar augstu atbildības sajūtu, kvalitatīvi un īsos termiņos. Piedāvājam savus pakalpojumus jumtu ieklāšanā, izmantojot ekoloģiskus materiālus. Tādus kā niedres, dakstiņus, zaļos jumtus, lubiņus vai skaidas un arī piedāvājam uzklāt jumtus lapenēm, izveidot jumta nobeigumu dekoratīvās detaļas. Tiek piedāvāti arī materiāli jumtu ieklāšanai, niedres un lubiņi. 

Atslēgvārdi

Jumiķu darbi, jumtu segumi, jumta segumi. Niedru jumti, lubiņu jumti, zaļie jumti, dakstiņu jumti. Lapeņu jumti, jumtu nobeigumi. Materiāli niedru jumtiem. Materiāli skaidu, lubiņu jumtiem. Niedres, dakstiņi, lubiņas, skaidas. Materiāli jumtu ieklāšanai, niedres un lubiņi. Niedru seguma jumti. Jumti lapenēs, lapenes. Jumtu darbi, renovācija, restaurācija, konsultācijas. Jumti, Jumtu seguma uzlikšana un remonts, Jumtu segumi. Niedru jumtu ieklāšana, niedru jumtu atjaunošana un remomts. Jumtu piederumi. Niedru tirdzniecība, Niedru jumti, Lubiņu jumti, skaidu jumta matriāli. Dakstiņa jumti, Betona dakstiņi, Māla dakstiņi, Zaļo jumtu materiāls. Jumtu būvniecība. Plēsto skaidu jumti, Lubiņu jumti. Zaļie jumti, Lapeņu jumti, Jumtu nobeigumi, (Jumja zīmes) Valcprofila jumti, materiāls un to ieklāšana.

Nozares
Ziņas

Niedru un lubiņu jumti. SIA "Niedres.lv"

Niedru jumts ir tradicionāls un dabīgs jumta materiāls. Niedru jumta ilgmūžība ir pārbaudīta gadsimtu gaitā. Niedru jumts ir gan seguma materiāls, gan skaņas izolācijas materiāls, gan siltināšanas materiāls. Vasarā zem niedru jumta ir patīkami vēss.