Afiša

Festivāls BALTIJAS PĒRLE, Rīgas Kongresu nams

Festivāls BALTIJAS PĒRLE, Rīgas Kongresu nams
Festivāls BALTIJAS PĒRLE, Rīgas Kongresu nams
KUR
KAD
Piektdiena, 22. septembris, 2017 19:00 - 21:00

Renāta Ļitvinova. Radošais vakars.
22. septembrī festivāla “Baltijas pērle” ietvaros notiks radoša tikšanās ar Renātu Ļitvinovu.

“Visos cilvēkos ir skapītis ar smalkām kristāla glāzēm, kas piepildītas ar mūsu ilūzijām… Skapītis atveras, un glāze sasitas. Dažas ilūzijas sairst pakāpeniski, no tikšanās uz tikšanos. Kā trauslie eglīšu rotājumi. Katru gadu, cits pēc cita… Mītiem nav jāsabrūk, un tomēr…” saka Renāta Ļitvinova.

Renāta Ļitvinova ir talantīga aktrise, scenāriste un režisore, kas radījusi tik unikālus kino projektus, kā “Ritas pēdējā pasaka”, “Dieviete: kā es iemīlēju”, “Zaļais teātris Zemfirā” un daudzus citus.

Bez šaubām, Renāta Ļitvinova ir mūsu laikmeta kulta figūra. Viņu apvij īpaša elegances un noslēpumainības aura, viņa allaž parādās efektīgi, liekot visiem apturēt elpu, tvert ikkatru viņas vārdu, katru žestu. Viņai izdodas uztvert lietu un notikumu būtību, precīzi izjust savu varoņu raksturus.

Pieskarties šīs neparastās mākslinieces pasaulei, atcerēties viņas kino darbus, novērtēt viņas atveidoto tēlu spilgtumu un ieklausīties pārdomās par dzīvi, radošo darbu un mīlestību, būs iespējams Renātas Ļitvinovas radošajā vakarā, kas notiks 2017. gada 22. septembrī Rīgas Kongresu namā.

Pirkt biļeti: