Afiša

100-gades vakariņas ar šefpavāra meistarklasi Gastronome grilbārā, Krasta ielā 68a, mc2, Gastronome grilbārs

100-gades vakariņas ar šefpavāra meistarklasi Gastronome grilbārā, Krasta ielā 68a, mc2, Gastronome grilbārs
100-gades vakariņas ar šefpavāra meistarklasi Gastronome grilbārā, Krasta ielā 68a, mc2, Gastronome grilbārs
KUR
KAD
Piektdiena, 16. novembris, 2018 18:00 - 21:00
100-gades vakariņas ar šefpavāra meistarklasi
Par godu Latvijas 100-gadei, 16. novembrī plkst. 18:00 šefpavārs Jevgēņijs Ponomarjovs aicina uz pirmssvētku vakariņām Gastronome grilbārā!

Šajā brīnišķīgajā vakarā jūs sagaida izsmalcinātas 8 kārtu vakariņas ar aizraujošu šefpavāra meistarklasi, kuru laikā Jums būs iespēja ne tikai ļauties izcilai garšu saspēlei pasniegtajos ēdienos, bet arī smelties iedvesmu ēdienu tapšanas procesā, uzzināt daudz ko interesantu un pavadīt laiku lieliskā atmosfērā! Bet tas, protams, nav viss! Vakara gaitā Jums pievienosies arī zinošs someljē, kura pavadībā izgaršosiet veselus trīs Laurent Lequart elitārā šampanieša veidus. Un vakariņu noslēgumā – tematisks deserts! Lai izdevušies svētki!


Vakariņu ēdienkarte: POKE - lasis, avokado, mango, gurķis, redīsi, ķirbja sēklas, sezams, selerija, sarkanie sīpoli CEVICHE - jūras ķemmīte, mango, čili pipars, laims, lociņi, gurķis, rukola CARPACCIO - tuncis, rukola, Parmigiano-Reggiano siers, kļavu sīrups, pusžāvēti ķiršu tomāti Salāti ar Argentīnas garnelēm Sous Vide, Buffalo Mozzarella sieru, greipfrūtu, krāsnī ceptiem tomātiem, baziliku un ķiploku bageti Zilās mīdijas kokosriekstu pienā ar laima sulu, sezama eļļu, fenheli, čili piparu un svaigu koriandru Topinambūra Veloute ar gailenēm, Gran Moravia čipsiem un trifeļu eļļu Baby kalmāri ar sautētu mango, čili piparu, svaigu baziliku, kartupeļiem Ratte, bumbieru biezeni, saldā krējuma mērci un laima miziņu Krāsnī ceptas jūras ķemmītes ar kastaņu Veloute, kļavu sīrupu, apceptiem kastaņiem, āboliem un vītinātu Pancetta Svētku deserts Šampanieša degustācija: Laurent Lequart Decouverte Champagne L’Héritière Extra Brut Laurent Lequart Gourmande Champagne Blanc de Blanc Brut Laurent Lequart Gourmande Champagne Blanc de Meunier Brut Nature
Pievērsiet uzmanību, ka vietu skaits vakariņās ar meistarklasi ir ierobežots un iepriekšēja rezervācija ir obligāta.

Norises vieta: Gastronome grilbārs, mc2, Krasta iela 68a, Rīga
Vakariņu un meistarklases cena: 72 EUR/pers.
Tālrunis galdiņu rezervēšanai un informācijai: +371 67019619


Facebook lapa: https://www.facebook.com/gastronomerestaurant/

Papildus informācija: http://www.gastronome.lv

Pirkt biļeti: