Afiša

AUSTRUMU PANORĀMA 2018 Eksotisko deju koncerts, Maskavas nams

AUSTRUMU PANORĀMA 2018 Eksotisko deju koncerts, Maskavas nams
AUSTRUMU PANORĀMA 2018 Eksotisko deju koncerts, Maskavas nams
KUR
KAD
Svētdiena, 20. maijs, 2018 19:00 - 21:00
Eksotisko deju koncerts „Austrumu Panorāma 2018”
,,Austrumu Panorāma” ir Latvijas Austrumu deju studiju lielais koncerts. Tā programmā atspoguļota visa Austrumu deju daudzveidība - Arābu, Indiešu, Flamenko, Traibla, kā arī mūsdienu Austrumu deju motīvi.

Koncerts „Austrumu Panorāma” Jums piedāvā unikālu iespēju baudīt vissievišķīgāko, Austrumu deju dažādu paaudžu izpildītāju sniegumā – meitene, pusaudze, sieviete. Koncerta laikā, Jūs varēsiet izsekot, kāda izaugsme ir iespējama šajā unikālajā dejā: no deju mīļotāja - līdz profesionālam dejotājam.

Aicinām piedalīties šajos lielajos Austrumu Svētkos! Šajā vakarā Jūs apburs monētu šķinda, flautas skaņas, bungu ritmi, zelts un patīkamais Austrumu aromāts.

Maskavas Namā foajē Jums būs iespēja iepazīties ar visām deju studijām – koncerta dalībniecēm, kā arī, atmiņai no šī pasākuma, varēsiet iegādāties kādu austrumniecisku rotaslietu vai suvenīru Austrumu tirdziņā.

Uzmanību! No plkst. 17:00 uz Maskavas Namā skatuves sāksies tradicionālais BAZĀRS - Baltijas austrumu deju kolektīvu pasākums ar studiju prezentācijām un krāšņiem priekšnesumiem Jūsu priekam.
Tiem, kas iegādājušies biļeti uz koncertu ,,Austrumu Panorāma 2018”, ieeja BAZĀRĀ plkst. 17:00 bez maksas!

Papildus informācija: http://auraj.eu

Pirkt biļeti: