Afiša

Dylan Moran - DR COSMOS, Rīgas Kongresu nams

Dylan Moran - DR COSMOS, Rīgas Kongresu nams
Dylan Moran - DR COSMOS, Rīgas Kongresu nams
KUR
KAD
Pirmdiena, 11. marts, 20:00 - 22:00
Comedy Latvia, Mick Perrin Worldwide piedāvā

Dilans Morans – DR COSMOS

Dilans Morans dosies jaunā Eiropas tūre no 2019.gada!

Dilans Morans izziņo savu jaunāko tūri "Dr Cosmos", kas tiks izrādīta 42 koncertzālēs visā Apvienotā Karalistē pirms internacionālās tūres 2019.gadā. Morans jau kārtējo reizi piedāvās savu unikālo redzējumu par mīlestību, politiku, ciešanām un ikdienas absurdiem, to visu ievijot spilgtos, poētiskos piemēros, kas ir tik raksturīgi, vienam no šīs paaudzes labākajiem komiķiem.

Morans tiek saukts par komēdijas Oskaru Vaildu un viņa izslavētais pasīvi asprātīgais stils ir kā neaizmirstams ceļojums viņa interpretēcijā par pasauli, kas novirzās no klišejām un paspilgtina sabiedrības īpatnības.

Dilans Morans ir komiķis, aktieris un scenārists, kas 1996.gada Edinburgas "Fringe" festivālā kļuva par jaunāko komiķi, kas jebkad saņēmis "Perrier" balvu. Viņš ir arī, ar divām BAFTA balvām, abalvotā seriāla "Black books" līdzautors. Citas zināmas lomas ir bijušas filmās "Notting Hill", "Calvary", "Shaun of the Dead" un "Run Fatboy Run". Morans vairākkārt ir ceļojis pa pasauli ar savām izrādēm, tai skaitā, uz tik tālām vietām kā Kazahstāna, Ukraina un lielākā daļa Amerikas. Viņa pēdējā tūre "Off the Hook" bija skatāma 149 reizes visā pasaulē.

“His comedy takes on an existential dimension, as tubby, nicotine-starved, emasculated Moran comes to represent the struggles we all wage for meaning and connection” - The Guardian

DILANS MORANS
DR COSMOS

Sākums: 20:00, pasākuma ilgums 2h ar vienu pauzi

Organizē Comedy Latvia un Mick Perrin Worldwide

Pasākums angļu valodā

Papildus informācija: http://www.comedylatvia.com

Pirkt biļeti: