Afiša

EMMA HAMILTON: Nakts Parīzē, Spīķeru koncertzāle

EMMA HAMILTON:  Nakts Parīzē, Spīķeru koncertzāle
EMMA HAMILTON: Nakts Parīzē, Spīķeru koncertzāle
KUR
KAD
Piektdiena, 11. oktobris, 19:00 - 20:30
Emma Hamiltone: Nakts Parīzē “Viņa ir pirmā, kas akordeonam liek izskatīties kārdinoši“ /Elaina Peidža (Elaine Paige)/ Kopš Emmas Hamiltones debijas albūma “La musique” iznākšanas franču un austrālijas dziedātāja ar koncertiem ir apceļojusi visu pasauli. Pagājušā gadā viņa uzstājās gan ģitārista Tomija Emanuēla koncertā, gan iepriecināja publiku ar viņas pašas solo koncertiem, kuros izpildīja franču klasikas un džeza iedvesmotu mūziku.
Emmas nobriedušai un ietverošai balsij ir pagājušā gadsimta noskaņas, viņas vokāls izdejo un izspēlē nenoliedzami aizkustinošas, atsvaidzinošas dziesmas franču klasikas noskaņās, ko dziedātāja izdzied ar patiesu juteklību un kaislību. Emma Hamiltone uzstājas kopā ar savu brāli Tomasu, kurš pārvalda vairākus muzikālos instrumentus, arī klavieres. Viņa “pirksti viegli slīd pāri klavieru taustiņiem ar žilbinošu emocionālu noskaņu un stilistisku dziļumu "(Adelaide Now).
Emmas oriģinālā mūzika ir caurstrāvota ar retro noskaņām, džezu un popmūziku, viņa ir iedvesmojusies no visa – sākot no Edītes Piafas līdz Dr.John. Vērojot Emmas un viņas brāļa Toma uzstāšanos klātienē, sajūtama abu mākslinieku radniecība un instinktīva muzikālā vienotība.Viņu medainie vokāli, to harmonijas sajaucas un tiek papildināti ar uzlādējošiem klavieru solo, līdz nav atšķirami viens no otra. Parīzes nakts ir koncerts, kas saasina Jūsu sajūtas, aizved Jūs uz citu vietu un laiku un beigās atstāj Jūs dungot melodijas.. 

Papildus informācija: https://www.facebook.com/events/460689338088145/

Pirkt biļeti: