Afiša

Grupas "Lavēlīgais tips" koncertšovs "Sudrabkāzas" Arēnā Rīgā

Grupas "Lavēlīgais tips" koncertšovs "Sudrabkāzas" Arēnā Rīgā
Grupas "Lavēlīgais tips" koncertšovs "Sudrabkāzas" Arēnā Rīgā
KUR
KAD
Piektdiena, 27. oktobris, 2017 19:00 - 20:00

27.oktobrī plkst.19.00 Arēnā Rīgā notiks grupas "Lavēlīgais tips" koncertšovs "Sudrabkāzas".

“Kāzas, kurās jebkurš var būt līgava vai līgavainis; kāzas, kur kaislīgā mīlas nakts jau sen pagātnē. Tomēr mīlestība nerūs, vedējtēvs nelūzt, bet tortes rozes – nekūst, jo tās ir no sudraba. Sudrabkāzas – nācija pret “Labvēlīgo Tipu”!” uz koncerttūri ar īpašu uzsaukumu aicina grupas solists Andris Freidenfelds (viņš arī Fredis), precizējot, ka “nācija pret “Labvēlīgo Tipu”” neesot jāsaprot kā kautiņš vai cīņa, bet gan: “Pie skatuves stāv nācija un skatās mūsu koncertu!”.

Tūre sāksies 23.septembrī ar koncertu Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un noslēgsies ar grandiozu šovu “Arēnā Rīga” 27.oktobrī. Kā vēsta “Labvēlīgā Tipa” dalībnieki, koncertos skanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotie hīti “Alumīnija cūka”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ’nāc ārā!”, “Desmitais tramvajs”, “Džins ar toniku”, kā arī, protams, skaņdarbi no grupas jaunākā veikuma – albuma “Kaste”, kas dienasgaismu jau tradicionāli ieraudzīs 1.aprīlī.

Grupa tūrē dosies savā tradicionālajā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Atgādināsim, ka grupu “Labvēlīgais Tips” tālajā 1992.gadā dibināja solists Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Iesākumā grupas darbība bija vairāk kā joks, nekā nopietns pasākums, grupa uzstājās dažādos Latvijas mūzikas pasākumos. Grupas debijas albums “Alumīnija cūka” klajā nāca 1995.gada 1.aprīlī, kas aizsāka grupas tradīciju albumu izdot tieši 1. aprīlī. Albums saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais pop & rock & dance albums. 1996.gadā klajā nāca otrais “Labvēlīgā Tipa” albums “Pilots Antons Šmits”, savukārt 1997.gadā – albums “Pumpa”, kas ieguva “Mūzikas ierakstu Gada balvu” par labāko šlāgermūzikas albumu. Grupas kontā ir arī albumi “Tā, lūk, man iet”, “Tipa labākās dziesmas”, “Eiropa mūs nesapratīs”, “Mūzika iereibušiem cilvēkiem”, “Naukšēnu disko”, “Svīres tango” u.c.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.