Afiša

IEDOMU SLIMNIEKS / МНИМЫЙ БОЛЬНОЙ, Rīgas Kongresu nams

IEDOMU SLIMNIEKS / МНИМЫЙ БОЛЬНОЙ, Rīgas Kongresu nams
IEDOMU SLIMNIEKS / МНИМЫЙ БОЛЬНОЙ, Rīgas Kongresu nams
KUR
KAD
Trešdiena, 17. aprīlis, 19:00 - 21:30
Arkādija Raikina Estrādes teātris 

«IEDOMU SLIMNIEKS»

17.aprīlī
Rīgas Kongresu namā, 19.00

Autors: Moljērs
Režisore – Ņina Čusova


Lomās:
Vjačeslavs Manučarovs
Jurijs Gaļcevs

S.Safonovs, T.Kalašņikova, L.Kļimova, A.Kuhotkina, A.Tkačenko, K.Petrovs u.c.
      
Izrādes ilgums: 2 stundas 30 minūtes ar vienu starpbrīdi.
Vecuma ierobežojums 14 +
    
Vienas no vispieprasītākajām Krievijas režīsorēm, Ņinas Čusovas asais, sulīgais un enerģiskais iestudējums neļaus skatītājiem mierīgi dusēt savos krēslos.

Noslīpētas replikas, spēles ar vārdu nozīmi – laikmeti sajaucas, ilūzijas negaidīti kļūst acīm redzamas. Vjačeslavs Manučarovs savu iedomu slimnieka lomu izspēlē tā, ka neviļus notici viņa patiesajai pārliecībai: pasaulei var likt griezties ap sevi. Bet vai var tai likt sevi mīlēt… Naivumu nepiedod – medicīnas krāpnieki, aptieķnieki, garīdznieki un citi diedelnieki ir klāt kā likts.

Daudzpusīgā Jurija Gaļceva pārziņā ir varākas partijas, pārvēršoties acu priekšā. Ja vien būs varonis, krāpnieks ar debeszilām acīm vienmēr atradīsies. Intriga savērpjas, mīlestības kolīzijas uztur spriedzi.

Nopurinot četru gadsimtu putekļus, “IEDOMU SLIMNIEKS” nonāk no bibliotēkas plauktiem, lai pateiktu: atbrīvojoši smiekli nepieciešami jebkurā laikmetā, jo cilvēku muļķība, kā arī skopums, ir mūžīgi. Bet, pēc žanra likumiem, uzvaru pār visu svin mīlestība.

Papildus informācija: http://ww.starconcert.lv

Pirkt biļeti: