Afiša

Jakutijas Briljanta Cirks, Arēna Rīga

Jakutijas Briljanta Cirks, Arēna Rīga
Jakutijas Briljanta Cirks, Arēna Rīga
KUR
KAD
Otrdiena, 11. decembris, 2018 18:30 - 20:30
Pirmo reizi Latvijā — grandiozais cirka šovs “Mūžīgā sasaluma siltums”! 11.decembrī Arēnā Rīga skatītāji redzēs brīnumainu ziemeļu pasaku ar pārsteidzošo nacionālu kolorītu. Tas būs unikāls šovs, lieliski specefekti, iespaidīgi akrobātu triki, grandiozi kostīmi, šamaņu cīņas un cirka dzīvnieku uzstāšanas.

“Mūžīgā sasaluma siltums” - iespaidīga izrāde, piepildīta ar neatkārtojamo ziemeļu tautu kolorītu un to tradīcijām. Skatītāju priekšā atvērās nevis vienkārši cirks, bet pilnīgi jauna pasaule, kur apvienoti šamaņu cīņas, jakutu ekvilibristu brīnumi, visgrūtākie un elpu aizraujoši akrobātu triki, lidojumi pie pašiem arēnas griestiem tradicionālas mūzikas pavadībā – vargāna skaņas un bungu dārdieni.
Aktieri tērpti unikālos kostīmos — šovam tika sašuti vairāk nekā 150 ekskluzīvi tērpi. Turklāt uz skatuves tiks aicināti dresēti ziemeļu mežu dzīvnieki - lapsas un brieži.
“Mūžīgā sasaluma siltums” ir arī īsts teātra iestudējums. Sižeta centrā – mūžīga labā un ļaunā cīņa, mīlestība un naids, dzīvība un nāve.  Šis ir stāsts par mīlestību starp sniegbalto Alhe un melnacaino Bizilu, kura parādījās starp viņu karojošo balto un melno šamaņu ģimeņu konflikta laikā.
Cirka šovs “Mūžīgā sasaluma siltums” jau ir zināms visā pasaulē. Tam aplaudēja skatītāji  Francijā, Zviedrijā, ASV, Šveicē, Monako, Lielbritānijā, Vācijā, Itālijā, Ungārijā, Norvēģijā un Ķīnā.
Pie izrādes strādājusi profesionāļu starptautiska līmeņa komanda. Taisija Kornilova (Maskava) – Krievijas Tautas māksliniece, pazīstamais režisors un producents, Kornilovu cirka dinastijas turpinātāja  trešajā paaudzē – ziloņu un citu dzīvnieku pazīstamā dresētāja. Režisors Aleksandrs Červotkins (Krievija / ASV) –  masu pasākumu režisors ASV, Eiropā, Krievijā, trādājis pasaulē slavenajā cirkā Cirque du Solei, pasaules lielākajā cirkā Ringling Bros Circus. Horeogrāfs Migels (Maskava) – pazīstams režisors un horeogrāfs, Playboy, Levi’s un citu pazīstamu kompāniju izrāžu režisors. Kostīmu māksliniece Sabina Gorelik (Maskava) ir slavenā krievu dizainere, kostīmu dizainere, regulāra Russian Fashion Week dalībniece, Vjačeslava Zaiceva Laboratorijas skolotāja.
Pirkt biļeti: