Afiša

MOJA MIŠEĻ / МОЯ МИШЕЛЬ, Studio 69

MOJA MIŠEĻ /  МОЯ МИШЕЛЬ, Studio 69
MOJA MIŠEĻ / МОЯ МИШЕЛЬ, Studio 69
KUR
KAD
Piektdiena, 15. februāris, 23:59 - 02:20
Moja Mišeļ
15.02.2019, 23:59 – klubā Studio 69 ar savu pirmo koncertu Latvijā uzstāsies populārā Krievijas grupa "MOJA MIŠEĻ".  Mūziķi uzstāsies ar programmu "Mīli man līdz Pasaules Galam", kurā būs iekļauti visi populārie hīti, kā arī jaunās kompozīcijas.

"MOJA MIŠEĻ" – jauns, moderns un drosmīgs pops, ļoti sirsnīgi dziesmu teksti, ko izpilda magnētiskas balss īpašniece Tanja Tkačuka.

Jaunie, modernie un talantīgie muzikanti – grupa "MOJA MIŠEĻ" ironiski dzied par "Дуру" un iekaro labākās galvaspilsētu deju grīdas.

Grupas muzikanti dzimuši Tālajos Austrumos, un no turienes dažādos laikos ieradušies Maskavā. 2010.gadā viņi dibināja grupu un sāka uzstāties mazākos un lielākos koncertos, piedalījās festivālos "КаZантипа", "Нашествия", "Кубаны".  2014. gadā viņi uzvarēja muzikālajā konkursā Work&Rock Battle, ko vada Iļja Lagutenko un Grigorijs Urgant, bet 2015. gada aprīlī kļuva par super finālistiem televīzijas projektā "Главная сцена" un sāka sadarboties ar Igorju Matvijenko.

Grupa "MOJA MIŠEĻ" izpilda deju mūziku. Tā ir ironiska un liriska, neierobežota nevienā konkrētā mūzikas stilā.  Tas ir roks, pops, gan rok-pops un disko, fans -  kā fjūžens – vienlaicīgi sīvs un viegls kokteilis. Grupas solistes balss ir kārdinoša, kas momentāni paliek atmiņā. Viņa arī pati ir dziesmu tekstu autore. Tanja ir diplomēta filoloģe, viņas tekstos izteiki jūtama interesanta vārdu spēle.

Grupas "MOJA MIŠEĻ" dziesmas regulāri tiek atskaņotas dažādās Latvijas radio stacijās un periodiski nokļūst klausītāko dziesmu topos.

https://www.instagram.com/mymichelle.band/

Papildus informācija: http://www.moyame.ru

Pirkt biļeti: