Afiša

R&B Blues Festival, Ropažu estrāde

R&B Blues Festival, Ropažu estrāde
R&B Blues Festival, Ropažu estrāde
KUR
KAD
Sestdiena, 16. jūnijs, 2018 17:00 - 23:59
“R&B Blues Festival” ir Latvijas profesionālākā blūza sastāva mūziķu “Latvian Blues Band” veidots vienas dienas mūzikas festivāls, kas pēc pirmā gada veiksmīgas norises, atkal aicina kvalitatīvas blūza, r&b un soulmūzikas cienītājus uz tikšanos vasaras viducī - 16. jūnijā, Ropažu vēsturiskā parka estrādē. Organizatoru iecere ir veidot mūzikas un dzīvesstila festivālu nobriedušai auditorijai, kas apzinās savu gaumi un izvēlas kvalitatīvu atpūtu.

Jau pirmajā festivālā, kas notika pirms gada, varēja baudīt dienu gleznainā norises vietā – Ropažu estrādē, klausoties labākos pašmāju un pasaules līmeņa mūziķus. Arī šogad, rūpējoties par blūza vides izaugsmi un, piedāvājot klausītājiem tikai labāko, organizatori ir uzaicinājuši godalgotus starptausikos viesus.

Festivālā piedalās - “Best European Blues Band” titula un citu nozīmīgu godalgu ieguvēji - Bonita & The Blues Shacks (Vācija/Dienvidāfrika), viena no labākajām Dānijas blūza apvienībām - Chris Grey & The BLueSpand (Dānija), Boogie Boys (Polija) un pašmāju Swamp Shakers (Latvija), kā arī Latvian Blues Band (Latvija).

Festivāla biļetes nopērkamas Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv

Papildus informācija: http://www.rbbluesfestival.com

Pirkt biļeti: