Afiša

Radošais vakars ar slaveniem komentētājiem 'Uzmanību! Runā...', Maskavas nams

Radošais vakars ar slaveniem komentētājiem 'Uzmanību! Runā...', Maskavas nams
Radošais vakars ar slaveniem komentētājiem 'Uzmanību! Runā...', Maskavas nams
KUR
KAD
Trešdiena, 23. maijs, 2018 19:00 - 23:00
Pasaules čempionāta futbolā priekšvakarā notiks interesanta tikšanās ar pazīstamiem Krievijas sporta komentētājiem, kuru balsis ir pazīstamas un iemīlētas. Viņi dalīsies ar saviem iespaidiem par labākajām pasaules un Krievijas komandām, par kurioziem savā profesionālajā darbībā, par sportu kopumā un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Vladimirs Gomeļskis – televīzijas komentētājs,žurnālists,rakstnieks. .Kādreizējais padomju profesionālais basketbolists, visu savu karjeras laiku darbojās CSK. 1975 gadā saņēma “Starptautiskās klases PSRS sporta meistara” nosaukumu, uzrakstīja grāmatu “Leģendārais fināls 1972. PSRS un ASV”.

Genādijs Orlovs – futbolists, uzbrucējs. PSRS sporta meistars, spēlēja Ļeņingradas komandās “Zenīts” un Dinamo, sporta komentētājs. Krievijas Federācijas nopelniem bagātais kultūras darbinieks, pedagoģisko zinātņu kandidāts, 2008 gada prēmijas “TEFI” laureāts, kā sporta komentētājs

Viktors Gusevs – Krievijas televīzijas diktors, “Pirmā kanāla” sporta komentētājs . Beidzot savas sporta translācijas Viktors Gusevs vienmēr pasaka frāzi: “Saudzējiet sevi” Ja jums ir nepieciešami jauni pierādījumi par cilvēkā esošu nosacījuma refleksu, ieslēdziet pārbaudītājam Viktora Guseva balsi, un tas sāks meklēt, kur tiek rādīts futbols. Taču komentētāja biogrāfijā bija gan karš Angolā (un ordenis “Pa nopelniem kaujās”) gan darbs par starptautisko komentētāju TASS, gan Krievijas izlases futbolā preses atašeja amats... Par visu to un daudz ko citu Viktors Mihailovičs uzrakstīja savā grāmatā “Ņefartovij”.

Konstantins Vibornovs – “Pirmā kanāla” sporta komentētājs, žurnālists-speciālists starptautiskās politikas jautājumos. Krievijas televīzijas Akadēmijas loceklis no 2007 gada informatīvās televīzijas aģentūras “ITA Novosti” direktors.

Pēc tikšanās un pārtraukuma notiks jaunās mākslas filmas “Treneris” demonstrēšana, kurā tēlo spožie Daņila Kozlovskis, Andrejs Smoļakovs, Vladimirs Iļjins un Irina Gorbačova (2017 gada Labākā aktrise).

Papildus informācija: http://mkdc.lv

Pirkt biļeti: