Afiša

Romanovu aizliegtā mīlestība. Visa patiesība par Matildi, Maskavas nams

Romanovu aizliegtā mīlestība. Visa patiesība par Matildi, Maskavas nams
Romanovu aizliegtā mīlestība. Visa patiesība par Matildi, Maskavas nams
KUR
KAD
Piektdiena, 26. janvāris, 2018 19:00 - 21:00
Romanovu aizliegtā mīlestība. Visa patiesība par Matildi
  Pazīstamā rakstnieka un biogrāfa Igora Oboļenska lekcija-monoizrāde ir vēsturisks ceļojums Romanovu ķeizarnama hroniku slepenajās lappusēs. Šajā vēsturē ir sastopami tādi fakti, ko oficiālie vēsturnieki centās nepamanīt. Tās ir monarhu attiecības ar personām, kuru dzīslās neplūst karaliskas asinis.

Šo personu vidū ir arī baletdejotāja Matilde Kšesinska, kuras vārds šobrīd skan it visur. Visi apspriež viņas vārdā nosaukto filmu. Viņas atmiņas ieņem pirmās rindas pirktāko grāmatu reitingos. Tomer Matildes reālais dzīvesstāsts joprojām paliek ēnā. Igors Oboļenskis pastāstīs to. Skatītāju priekšā stāsies ķeizaru mīļākās un mīlas dēļ prātu zaudējušie lielkņazi, piekrāptās ķeizarienes un viņu laimīgās sāncenses. Tas būs aizraujošs ceļojums vēstures līkločos, kurā mūs pavadīs dižākās un slavenākās personas. Igora Oboļenska ikviena uzstāšanās ir viena aktiera teātris. Tajā uzvesto lugu ir radījis visu laiku ģeniālākais dramaturgs - pati Dzīve.

Vakars notiks piektdien, 26. janvārī, plkst. 19.00, Maskavas namā.  Biļetes - Biļešu Serviss  un Maskavas nama kasēs,  www.bilesuserviss.lv

Papildus informācija: https://www.facebook.com/kulturasLINIJA/

Pirkt biļeti: