Afiša

Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums), Rīgas Kongresu nams

Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums), Rīgas Kongresu nams
Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums), Rīgas Kongresu nams
KUR
KAD
Sestdiena, 8. decembris, 2018 20:00 - 21:30
8.decembrī Rīgas Kongresu namā Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinajums) prezentēs skatītāiejm nākošo izrādi “Atzīšanas mīlestībā” no unikālās izrāžu sērijas “Šovs  lietū”. Gala-koncerts tiks veidots no visu teātra izrāžu deju priekšnesumiem.

Kā var atzīties  mīlestībā un izrādīt savas jūtas un emocijas, nepasakot ne vārda? Ir dažādi paņēmieni, bet vissjutekliskākais un aizkustinošākais no tiem ir deja. Programmā “Atzīšanas mīlestībā” apkopoti labākie deju  numuri no visiem priekšnesumiem,  kas bijuši teātra pastāvēšanas vēsturē. Programma tiek mainīta katru reizi, tiek pievienoti jauni priekšnesumi, mainās šova struktūra. Tāpat mainās arī pasniegšanas stils, izpildīšanas maniere, mūzika, līdz ar to katrs numurs ir neatkārtojams. Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinajums) garantē, ka skatītāji tiks pakļauti emociju vētrai un sajūtīs neizsmeļamo dejas spēku. Izrādes pēdējie numuri tiek izpildīti zem ūdens straumēm!
Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinajums) — viens no labākiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas nodarbojas ar šo mākslas virzienu. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetem ir notikušas  80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes ir ticis atzīts par  «Labāko Krievijas projektu».  Teātra pamatsastāvā ir desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem nav tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrē vissplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Rekomendējam skatītājiem no 12 gadiem.
Izrādes īlgums 1,5 stunda.
Pirkt biļeti: