Afiša

Timurs Šaovs / Тимур Шаов, Maskavas nams

Timurs Šaovs  / Тимур Шаов, Maskavas nams
Timurs Šaovs / Тимур Шаов, Maskavas nams
KUR
KAD
Piektdiena, 19. aprīlis, 19:00 - 21:00
Jaunā albuma prezentācija “Kāds Freidam ar to sakaras?”
Timurs Šaovs savā autordziesmā ir nedaudz atšķirīgs. Reizēm viņu dēvē par “dziedošu Žvaņecki”, reizēm salīdzina ar Galiču un Visocki. Tomēr viņam neapšaubāmi ir sava oriģinālā intonācija.
Šaova radošo darbību ir ļoti sarežģīti attiecināt uz kādu konkrētu muzikālo virzienu. Viņš ir dažāds. Viņa muzikālajā formā ir gan autordziedājums, gan rokenrols, gan arī romance un balāde, pilsētas folkloras stilizācija, gan nacionālie motīvi.
Viņa dziesmas var dzirdēt gan radio “Eho Moskvi” (Maskavas atbalss), gan arī “Šanson”. Viņu uztver kā savējo gan festivālā “Vecais roks” Jekaterinburgā, gan Grušinska festivālā. Savā laikā viņu ir aicinājuši uz savām pārraidēm Mihails Vellers un Viktors Topallers, Andrejs Maksimovs un Svetlana Sorokina, viņu ir intervējuši Dmitrijs Bikovs un Ļevs Anninskis. Timurs ir tādu dažādu prēmiju laureāts kā “Zolotoi Ostap” (“Золотой Остап”) un “Shanson goda” (“Шансон года”), “Zolotoye pero Rusi” (“Золотое перо Руси”) un Visocka fonda prēmija “Bard Rossiji” (“Бард России”).
Viņa dziesmas ir iecienījuši teātra cilvēki, tās ir sižetiskas, dramaturģiskas. Youtube ir atrodami simtiem amatierklipu ar viņa dziesmām, ko ir izveidojuši viņa fani un klausītāji.  Timura dziesmas, gluži kā spogulis, atspoguļo mūsu sarežģīto laiku, un tās vienmēr ir ar cerību, ka viss noteikti mainīsies uz labu.
Kāds ir teicis: “Paldies, Timur, par Jūsu dziesmām, tās ir tik dažādas, ka tās neapniks klausīties pēc kārtas!”
Jaunā programma saucas “Kāds Freidam ar to sakaras?” (“При чем тут Фрейд?”). Dziesmas ir no jaunā albuma, un, kā vienmēr, tās ir daudzveidīgas pēc stila un tematikas.  Ir arī nikna satīra un labsirdīga muļķošanās, ir autordziesmas un rokenrols, un ir pat reps. Un, protams, mūsu politizētajos laikos Timurs nevarēja neuzrakstīt arī par politiku. Bet tas viss tiek pasniegts ar neatkārtojamo “firmas” Šaova humoru. Kopā ar Timuru uz skatuves kāps arī viņa draugi-mūziķi: Nikolajs Grigorjevs (ģitāra) – uzvarējis ģitāristu konkursā, kuru rīkoja kompānija “Sigma”, un ieguvis galveno balvu – ģitāru un izcilā mākslinieka Tomija Emanuela rokām, un mandolīnists Mihails Mahovičs, kuru dēvē par “Krievijas zelta mandolīnu”.
Pirkt biļeti: