Afiša

Siņaja ptica (Синяя птица) Rīgas Kongresu namā

Siņaja ptica (Синяя птица) Rīgas Kongresu namā
Siņaja ptica (Синяя птица) Rīgas Kongresu namā
KUR
KAD
Pirmdiena, 20. novembris, 2017 19:00 - 20:30

20.11.2017 19:00, Rīgas Kongresu nams, Siņaja ptica / ВИА Синяя птица


Pēc daudziem lūgumiem Rīgā atgriežas
VIA "Siņaja Ptica"

Vienmēr populārā un vienmēr jaunā grupa “Siņaja Ptica” trumfiāli atgriežas Latvijā! Ansamblis uzstāsies Rīgas Kongresu namā 20.novembrī. Iepriekšējais Rīgas VIA "Siņaja Ptica" koncerts aizritēja ar milzīgu skatītāju atsaucību! Nav šaubu, ansambli atcerās un pēc tā ilgojas.

Stāsta pasākuma organizatori: "Mēs uzaicinājām kolektīvu uzstāties Rīgā vēlreiz, pateicoties daudzreizējiem lūgumiem! Pēc iepiriekšējā koncerta esam saņēmusi daudz lieliskas atsauksmes un aicinājumus to atkārtot. Zāle bija pārpildīta, bet emocijas, kas tur virmoja, grūti aprakstīt. Skatītāji burtiski saplūda vienā nostaļģiskā emociju vilnī. Mīļākās dziesmas dziedāja korī. Tas patiešām bija neaizmirstams un neticami sirsnīgs vakars!".

Jautras un skumjas, aizkustinošas un melodiskas, tās tiek līdz pašiem dvēseles dziļumiem tāpat kā 30 gadus atpakaļ.

Pēc radošās darbības pārtraukuma, ansamblis no jauna atdzima pateicoties grupas bundziniekam Aleksandram Komarovam, un veiksmīgi turpināja savu koncertdarbību. Laika posmā no 2001.gada līdz šim brīdim, kolektīvs aktīvi veic koncerttūres gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. Grupā "Siņaja ptica" dzied gan dalībnieki no grupas "zelta sastāva", gan jauni un talantīgi izpildītāji.

Tiekamies koncertā un izbaudīsim šo neatkārtojamo atmosfēru.
 

Pirkt biļeti: