Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties piemērotāko spuldzi savam mājoklim?

  Gada tumšākais periods iezīmējas ar to, ka apgaismojumam elektrība mājoklī tiek patērēta daudz vairāk. Tieši tāpēc daudziem viens no spuldžu izvēles galvenajiem parametriem ir to ekonomiskums. Nenoliedzami, ka mākslīgā apgaismojuma izvēle ir ļoti svarīga, tāpēc svarīgs ir arī to elektrības patēriņš. Tomēr ne tikai energoefektivitāte ir svarīga. 

 • 5 palīgierīces mājokļa uzkopšanā, kas atvieglos ikdienu

  Iespējams, lielākā daļa cilvēku piekritīs tam, ka sakoptā un tīrā mājoklī uzturēties ir daudz patīkamāk. Tomēr ne vienmēr ir vēlme bieži kārtot un tīrīt mājokli. Lielākoties arī laika trūkums ir šķērslis, lai kārtīgi iztīrītu māju. Tomēr mūsdienās ir daudz palīgierīču, kas atvieglo ikdienas darbus. 

 • Pazīmes, kas liecina, ka nepieciešams iegādāties jaunas ziemas riepas

  Latvijā jau kādu laiku ir iestājusies ziema, kas nozīmē to, ka automašīnai obligāti ir jābūt aprīkotai ar ziemas riepām. Kā vienu no lielākajiem plusiem var minēt to, ka ziemas riepas nav jāiegādājas katru gadu, līdz ar to arī nav jāuztraucas par finansēm. 

 • Iemesli, kādēļ ziema ir labākais laiks mājokļa remontam

  Tagad, kad mājās pavadām vairāk laika nekā jebkad agrāk, mums pirmajā vietā ir komforts un labsajūta. Pievērsieties savam mājoklim un veiciet interjera atjaunināšanu vai remontdarbus, kurus iepriekš esat atlicis vai kuriem iepriekš nav bijis laika. Lūk, daži iemesli, kādēļ šis ir labākais laiks mājokļa remontam! 

 • Kādēļ ar fiziskām aktivitātēm vajadzētu nodarboties katru dienu?

  Skaitlis uz svariem nav vienīgais iemesls, kādēļ vajadzētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Realitātē ir daudz dažādu iemeslu, lai nodarbotos ar fiziskām aktivitātēm, tādēļ savu motivāciju nevajadzētu balstīt tikai uz ķermeņa svara pamata – ja jūsu vienīgais mērķis ir ķermeņa masas samazināšana, visticamāk, jums pavisam ātri apniks un atmetīsiet visam ar roku. 

 • Rīgas pils – Latvijas Valsts prezidenta rezidence

  Ilya Dubovsky/flickr.com

  Rīgas pils – kādreizējās Livonijas ordeņa mestra uzturēšanās vietas – pamati likti 1330. gadā, un tā ir Latvijas Valsts prezidenta rezidence kopš 1922. gada, kad dibināta Latvijas Valsts prezidenta institūcija. Vairākkārt stipri nopostīta, pils tomēr piedzīvojusi arī ievērojamas pārbūves un paplašināšanas. Rīgas pils atrodas Vecrīgā, Daugavas krastā un ir nozīmīgs Latvijas vēstures un kultūras mantojums.

 • Kā piesaistīt klientus savam biznesam jaunajos apstākļos?

  Foto: Freepik.com

  2020. gads teju ikvienam biznesam iesākās ar lieliem izaicinājumiem, un arī turpinājums nav bijis viegls. Taču, tāpat kā jebkuriem laikapstākļiem iespējams atrast piemērotu apģērbu, arī biznesa vidē ārējiem faktoriem iespējams pielāgoties. Iepazīsties ar četriem veidiem, kā šajos izaicinošajos apstākļos piesaistīt jaunus klientus, izmantojot interneta sniegtās iespējas!

 • Auto logu tonēšana – kāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas logu tonējamās līmplēves?

  Auto logu tonēšana ir auto īpašnieku vidū populārs risinājums – tas ļauj uzlabot transportlīdzekļa izskatu, nodrošina augstāku komforta līmeni autovadītājam un pasažieriem, kā arī sniedz vairākas citas priekšrocības.

 • Kā izvēlēties vīriešu ziemas jaku?

  Pavisam drīz jau klāt būs ziema, līdz ar to iespējams, ka lielākajai daļai cilvēku atkal aktualizēsies jautājums par ziemas apģērba izvēli un iegādi. Mūsdienās veikalos iespējams atrast daudz un dažādas ziemas virsjakas, tomēr ir vairākas nisanses, ko būtu vēlams ņemt vērā pirms konkrētā apģērba gabala iegādes. Iespējams, ka dāmām ir nedaudz vieglāk atrast sev ziemas virsjaku, bet kā ir kungiem? 

 • D vitamīns – kāda ir tā loma un kā to uzņemt pietiekamā daudzumā

  Iespējams, D vitamīns ir viens no tiem retajiem vitamīniem, par kura lietošanas nepieciešamību mūsu platuma grādos veselības speciālisti šķēpus nelauž un ir vienisprātis, ka D vitamīns lielai daļai ziemeļvalstīs dzīvojošo cilvēku ir jālieto papildus. D vitamīna loma organisma procesos ir ļoti būtiska, tāpēc ārsti aicina cilvēkus pievērst tam uzmanību.