Vietējās ziņas

 • "Origo" veselības mēneša ietvaros, ikviens aicināts pievērsties veselīgam dzīvesveidam

  Publicitātes foto

  Mūsdienu lielajā steigā visi ir aizņemti ar dažādām ikdienas rūpēm un darbiem, ka nemaz neatliek laika padomāt par sevi un savu veselību. Tieši tādēļ tirdzniecības centrs "Origo" vēlas aicināt pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Sākot ar rīta vingrošanu un Sirds mazspējas dienai veltītu pasākumu 7.maijā, atklāts "Origo" veselības mēnesis, un līdz pat 31.maijam norisināsies dažādas veselības un aktīva dzīvesveida veicināšanas aktivitātes, kurās ikviens interesents ir aicināts piedalīties bezmaksas, pilsētas informācijas portāls Riga24.lv informē T/c "Origo" sabiedrisko attiecību konsultante Ksenija Mirošņika

 • Spīķeru sporta nedēļā varēs apmeklēt jogas, zumbas, batuta un kērlinga nodarbības

  Foto: Edijs Pālens/LETA

  Spīķeru kvartāla sporta nedēļā no pirmdienas, 23.maija līdz piektdienai, 27.maijam ikvienam būs iespēja apmeklēt dažādus treniņus, tostarp jogas, zumbas un mini kērlinga nodarbības, aģentūru LETA informēja Spīķeru kvartāla komunikācijas speciāliste Elīna Pundure.

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca saņem jaundzimušo hipotermijas iekārtu

  Cepumu zīmols "Selga" otrdien, 10.maijā svinīgā pasākumā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcai pasniedza akcijā "Par īstu bērnību" sagādāto jaundzimušo "kūlingu" jeb hipotermijas iekārtu, pilsētas informācijas portālu Riga24.lv informē "Selga" pārstāvji.

 • Rīgā notiks Eiropas Insulta dienas pasākums

  Daugavpils24.lv

  Atzīmējot Eiropas Insulta dienu, Rīgā, Liepājā un Jelgavā cilvēki tiek aicināti uz informatīvajiem pasākumiem par insulta profilaksi, aģentūru LETA informēja biedrības "ParSirdi.lv" pārstāve Dita Bukovska.

 • Ūdenslīdēji meklēs noslēpumu Daugavas dzelmē

  Riga24.lv

  Ceturtdien, 5.maijā Pasaules Pulmonālās hipertensijas dienā, ūdenslīdēji no Daugavas dzelmes mēģinās izcelt īpašu lādi, kas glabā noslēpumu jau vairāku dienu garumā. Vai ūdenslīdējiem to izdosies izdarīt, uzzināsim plkst.17.00, kad viņi nirs astoņu līdz deviņu metru dziļumā, un centīsies atrast lādi, kas tur ievietota pirms vairākām dienām, pilsētas informācijas portālu Riga24.lv informē "Divi gani" sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Āboltiņa.

 • Labākas Dzirdes Centrs aicina uz atvērto durvju dienām

  Publicitātes foto

  19. un 20.maijā Labākas Dzirdes Centrs rīko atvērto durvju dienas, kuru laikā ikviens interesents varēs izmēģināt jaunākās dzirdes tehnoloģijas, saņemt bezmaksas konsultācijas, kuras sniegs amerikāņu speciālisti, un veikt dzirdes diagnostiku.

 • Atklās renovēto Rīgas 1.slimnīcas diagnostikas bloku

  Foto: Ieva Lūka/ LETA

  Pirmdien, 18.aprīlī, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar veselības ministru Gunti Belēviču un Rīgas Stradiņa universitātes rektoru Jāni Gardovski atklās renovēto Rīgas 1.slimnīcas diagnostikas bloku - mūsdienīgāko endoskopijas nodaļu un Baltijā modernāko magnētiskās rezonanses iekārtu, kā arī  jauno ginekoloģijas nodaļu.

 • Krūšu pašpārbaudes punktā konsultāciju saņēmušas jau 75 sievietes

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Krūšu pašpārbaudes punktā pirmajā nedēļas nogalē speciālista konsultāciju saņēma 75 sievietes un 4 vīrieši. 3 sievietēm ieteikts veikt tālāku izmeklēšanu, jo krūtīs sataustītas izmaiņas.

 • Atklāj Baltijā pirmo olnīcu audu kriobanku

  Publicitātes foto

  Reproduktīvās veselības klīnikā "Mama Rīga" atklāta Baltijā pirmā olnīcu audu kriobanka. Tā ir struktūra, kuras ietvaros notiek sievietes olnīcas audu paņemšana, sasaldēšana un uzglabāšana līdz turpmākai audu pārstādīšanai.

 • Vecāku viedoklis: galvenais distresa cēlonis bērniem ir problēmas ģimenē

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Stress pieauguša cilvēka ikdienā tiek uzskatīts par normu, tomēr bieži tiek piemirsts, ka tas ir arī bērnu dzīves sastāvdaļa. Kā atklāj Latvijas Pediatru asociācijas rosinātās aptaujas rezultāti, gandrīz puse no vecākiem jeb 62,3% atzīst, ka viņu bērni ikdienā piedzīvo slikto stresu - distresu.