Vietējās ziņas

 • Faktori, kas jāņem vērā, pērkot jaunu matraci

  Izvēloties jaunu matraci savai gultai, teju vai jākļūst par pētnieku, jo piedāvājums veikalos šobrīd ir milzīgs, un atrast īsto modeli it nemaz nav viegli. Pieejami dažādi pildījumi, cietības pakāpes un izmēri. Lai arī Tu zinātu, kas jāņem vērā, pērkot matraci, ielūkojies šī raksta turpinājumā.

 • Kas jāzina, izvēloties bērnu mēbeles?

  Neatkarīgi no tā, kādas bērnu mēbeles plāno iegādāties – galdu, plauktu, gultu vai skapi –, ir vairākas lietas, kurām vienmēr jāpievērš uzmanība. Turklāt nekad nedrīkst aizmirst, ka bērni mēbeles uztver citādāk nekā pieaugušie, kā arī to izmantošana bieži vien atšķiras. 

 • 5 ieteikumi, kā saviem bērniem iemācīt apieties ar naudu

  "Mammu, nopērc man to! Tēti, nopērc man šito!" Vai tas skan pazīstami? Vecāki ar šiem jautājumiem sastopas ļoti bieži. Turklāt nereti lūgšanās ir tikai vienkāršākais veids, kā uzspiest vecākiem savu gribu. Ja tā nelīdz, sākas arī raudāšana, kliegšana un pat vārtīšanās pa zemi. Ko darīt, lai šādas situācijas novērstu vai vismaz mazinātu? Viens no vērtīgiem paņēmieniem ir bērnu izglītošana par naudu un tās pārvaldību. Piedāvājam piecus padomus, kas to palīdzēs izdarīt vienkāršāk. 

 • Kādēļ izvēlēties LED apgaismojumu savam mājoklim?

  Senāk apgaismojuma nodrošināšanai tika izmantotas dažādas spuldzes, piemēram, kvēlspuldzes, halogēnās spuldzes, LED spuldzes un citas. Taču šobrīd arvien lielāku popularitāti izpelnās tieši LED spuldzes. Un ne velti – tām ir daudz priekšrocību. Turpinājumā svarīgākie iemesli, kādēļ LED apgaismojums ir gudra izvēle.

 • Kā atmaksāt savus parādus 6 mēnešu laikā?

  Parādu atmaksa sagādā galvassāpes ne vienam vien cilvēkam, tādēļ nav pārsteigums, ka daudzi no mums vēlētos pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no saistībām, kas neļauj iegūt pilnvērtīgu finansiālo brīvību. Piedāvājam pamācību, kas Jums palīdzēs atmaksāt parādus 6 mēnešu laikā.

 • Labākie un sliktākie mērķi, kādiem izmanto ilgtermiņa aizdevumus

  Foto: Pixabay.com

  Vai ilgtermiņa aizdevumu var izmantot jebkādam mērķim? Teorētiski – jā, taču ir vairāki tradicionāli veidi, kā likt lietā šādu naudu, kas parasti mērāma lielākā apjomā, jo ilgtermiņa aizdevumi lielākoties pieejami vairākos simtos un pat tūkstošos eiro.

 • SS.com alternatīva Latvijas iedzīvotājiem – Dalder.lv

  Latvijas iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto sludinājumu portālus, lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes, tehniku, apģērbu, kā arī meklētu darbu. Lielai daļai iedzīvotāju var rasties pamatots jautājums – kāpēc šajā nozarē nav konkurences? Pašlaik aktuālā interneta portālu sistēma pārāk ilgu laiku eksistējusi vien ar pārliecību, ka lietotāji to izmantos ieraduma pēc un nav citas alternatīvas. Nu tāda ir radīta, un ikviens var iepazīties ar jauno vietni Dalder.lv. 

 • Autoskolu tops Latvijā – kura ir labākā?

  Autoskolas.com ir neatkarīgs, objektīvs vērtējums par autoskolu nozari Latvijā. Tā mērķis ir saprast atšķirības starp mācību iestādēm, analizēt piedāvātās mārketinga aktivitātes un godaprātu. TOPa veidotāji vēlas autoskolu nozari padarīt līdzīgāku universitātē sniegtajai kvalitātei un līmenim, tādēļ tika veikta virkne darbu, lai to saprastu, kas ir labākā autoskola Latvijā.

 • Kā izvēlēties tulkotāju no angļu uz latviešu valodu?

  Mūsdienās tulkošanas pakalpojumi nav jaunums, un tos izmanto gan uzņēmējdarbībā, gan medicīnā, tūrismā, politikā, mārketingā, izglītībā un citās jomās. Taču piedāvājumu ir tik daudz – kā izvēlēties labāko? 

 • Nozīmīgi kritēriji jauna skapja izvēlē

  Skapis ir viena no tām mēbelēm, kas sastopama ikvienā mājoklī. Lieli, mazi, atvērti un slēgti – to dizaini ir tik daudzveidīgi, taču funkcija viena – drošā veidā uzglabāt mūsu apģērbus, apavus, veļu un citas mantas atkarībā no vajadzības. Rodoties nepieciešamībai pēc jauna skapja, var gadīties apmulst, jo mūsdienās to piedāvājums ir ļoti plašs, varētu pat teikt – milzīgs, taču arī pircēju vajadzību un vēlmju ir pietiekami daudz. Lai izvēlētos tieši savai guļamistabai piemērotu skapi, ir vairāki svarīgi kritēriji, kas jāņem vērā.