Vietējās ziņas

 • Kā samazināt izdevumus par karsto ūdeni?

  Pienākot rudens sezonai, visos mājokļos agrāk vai vēlāk sākas apkures sezona. Kā zināms, par to nemaksājam maz, turklāt jāatceras arī par to, ka visa gada garumā nākas rēķināties ar izdevumiem par karsto ūdeni, kuri laika gaitā kļūst arvien lielāki. Šī iemesla dēļ arvien vairāk saimniecībās tiek meklēti veidi, kā ietaupīt naudu, ko tērējam par karstā ūdens lietošanu. Interneta veikals 220.lv piedāvā noderīgus paņēmienus, kā tos izdarīt. Iespējams, arī Tu tos vari ieviest savā mājoklī. 

 • 8 lēti (un ātri) veidi, kā pagatavot ēdienu mājās

  Katrs var piedzīvot situāciju, kad budžets ir ierobežots un izdevumi jāplāno rūpīgāk. Lai arī pārtikas iegāde pieskaitāma pie obligātajiem izdevumiem, tomēr tā vienlaikus ir arī tā kategorija, kurā ietaupīt ir visvienkāršāk. Protams, tas paredz izvairīšanos no ēšanas sabiedriskās vietās, ēdienu gatavojot mājās. Taču tas nebūt nenozīmē, ka ēdienam jābūt neveselīgam, negaršīgam vai grūti pagatavojamam. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs pagatavot ekonomiskas un garšīgas maltītes, nepavadot virtuvē ļoti daudz laika.

 • Vēlies pārdot savu māju? Lūk, 7 padomi, kā paaugstināt tās vērtību!

  Ja tuvākajā laikā plāno pārdot savu māju, būtu prātīgi jau laicīgi tam sākt gatavoties. Šis process ietver ne tikai remonta veikšanu, bet arī tehnikas, mēbeļu un citu interjera elementu nomaiņu gadījumos, kad tas ir nepieciešams. Ielūkojies septiņos svarīgākajos ieteikumos, kas palīdzēs gudrā veidā paaugstināt mājas vērtību pirms tās pārdošanas. 

 • Kredīta saņemšanas iespējas Polijā 

  Paredzams, ka tuvāko mēnešu laikā Latvijā būtiski samazināsies ātro kredītu pieejamība. Līdz ar izmaiņām likumos īstermiņa aizdevumu izsniegšana kļūs uzņēmējiem neizdevīga un to izsniegšana, visticamāk, tiks pārtraukta. Mums tepat blakus esošajā Polijā šādas tendences nav novērojamas. Šajā valstī darbojas vairāk nekā 100 dažādu nebanku kredītu izsniegšanas uzņēmumu, un katrs no tiem piedāvā savus aizdevumu veidus. Rezultātā poļiem ir pieejami visdažādākie īstermiņa un ilgtermiņa kredīti, kredītlīnijas, aizdevumi pret ķīlu un citi finanšu pakalpojumi. Arī procentu likmes Polijā nereti ir augstākas nekā Latvijā, bet regulējums vājāks. 

 • Kā izvēlēties datoru ikdienai un kādi ir populārākie modeļi šobrīd?

  Foto: Shutterstock.com

  Viedveikals 1a.lv ir viens no lielākajiem datortehnikas internetveikaliem Latvijā, kurā savas jaunās ierīces ir atradis ne viens vien apmierināts pircējs.

 • Mūsdienīga sadzīves tehnika – noderīgi palīgi ikvienā virtuvē

  Virtuve ir tā telpa, kurā pavadām pietiekami daudz laika – gatavojam maltītes, sarunājamies ar ģimeni un draugiem, uzņemam viesus. Tādēļ svarīgi, lai darbošanās virtuvē būtu ērta un uzturēšanās – patīkama. Šeit noderīga ir sadzīves tehnika, kas atvieglo ikdienu. 

 • Praktiski padomi, kā izvēlēties leņķa slīpmašīnu

  Ir instrumenti, bez kuriem, veicot dažādus remontdarbus, ir grūti iztikt. Viena no tādām ir leņķa slīpmašīna. Neatkarīgi no tā, vai plānots neliels mājokļa remonts vai vērienīgi būvdarbi, šis instruments ir ļoti noderīgs. Turpinājumā noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko leņķa slīpmašīnu. 

 • Kā tikt galā ar lapu savākšanu rudenī?

  Lapu savākšana ir viens no grūtākajiem darbiem rudens sezonā. Ja kādreiz tas tika darīts, izmantojot grābekļus, tad tagad ar šo uzdevumu tikt galā ir daudz vienkāršāk, izmantojot jaunākos tehnoloģiju risinājumus. 

 • Gumijas paklājs – tīru telpu garants

  Foto: Berendsen.lv

  Tuvojas rudens – krāšņs, tomēr komplicēts gadalaiks, kas līdz ar krāsainām lapām un kastaņu bumbuļiem nes līdzi arī lietu, dubļus un daudz mazāk saules gaismas. Kā parūpēties par to, lai telpas būtu patīkami tīras un higiēniskas arī rudenī un ziemā? Par to – lasiet tālāk!

 • Alternatīvs risinājums locītavu un mugurkaula saslimšanu ārstēšanā

  "Locītavas ir iespējams izārstēt, neatkarīgi no vecuma!" tā norāda profesors, medicīnas zinātņu doktors Stīvens Veiks, kurš īpaši specializējas locītavu saslimšanu ārstēšanā.