Vietējās ziņas

 • Populārākie gultas matrači un to atšķirības

  Erti.lv ir komersants, kurš tirgū ir pazīstams jau daudzus gadus, tādēļ nevajadzētu brīnīties par atsevišķām, tieši šī ražotāja veidotām, precēm, kas ir kļuvušas par sava veida atpazīstamības un kvalitātes zīmogu. Jā, ne tikai populāru firmu televīzijā reklamētie matrači iztur kvalitātes pārbaudes, bet arī pēc pasūtījuma veidotie, kvalitatīvie Erti.lv veidotie matrači.

 • Riepu serviss, montāža un tirdzniecība

  Jebkuras automašīnas obligāta detaļa ir kvalitatīvas riepas. Neviens nevēlas staigāt ar caurām un nekvalitatīvām kurpēm, tādēļ arī pret savas automašīnas "apaviem" nevajadzētu izturēties vieglprātīgi. Jebkuram autovadītājam ir iespēja izvēlēties savai automašīnai uzstādīt jaunas vai lietotas riepas ziemai, vasaras vai vissezonas riepas, atkarībā no gadalaika. 

 • Apavi ziemas sezonai – 4 padomi, kā izvēlēties labākos

  Foto: Shutterstock.com

  Ikviens, kurš kaut reizi ir izjutis ziemas nepatīkamo laikapstākļu ietekmi uz savas ādas, visticamāk varēs piekrist mazā Lennebergas Emīla slavenajam teicienam: "Galvenais, lai kājas būtu siltas!". Lai šosezon jaunie ziemas apavi kalpotu godam un nesagādātu sirdēstus, tiešsaistes tirgošanās platforma Andelemandele ir apkopojusi 4 padomus, kam pievērst uzmanību, tos iegādājoties!

 • Kā izvēlēties metāla durvis dzīvoklim?

  Vispirms ir jāsaprot, kādas ir prasības, vai jaunajām durvīm ir jāpaaugstina drošības līmenis, skaņas izolācija tā, lai, uzstādot jaunas durvis, dzīvoklis kļūtu klusāks un drošāks. 

 • Kā izvēlēties autosēdeklīti bērna drošībai un komfortam?

  No visām precēm, kuras iegādāsies savam bērnam, autosēdeklītis būs viens no svarīgākajiem pirkumiem. To piedāvājums veikalos regulāri mainās un arī ieteikumi no ekspertiem mēdz atšķirties, tādēļ nav viegli izvēlēties īsto modeli. Interneta veikals 220.lv sagatavojis svarīgākās vadlīnijas, kas būtu jāņem vērā, izvēloties autosēdeklīti dažāda vecuma bērniem. 

 • Lieli izdevumi par veselības aprūpi? Lūk, kā ar to tikt galā!

  Neskatoties uz dažādām reformām veselības aprūpes jomā, reālā situācija bieži vien nav nemaz tik iepriecinoša. Tas, ka cilvēks ir sociāli apdrošināts, vēl nenozīmē, ka viņš savlaicīgi tiks uz vizīti pie speciālista un saņems visas nepieciešamās pārbaudes. Tātad situācijās, kad nepieciešams ātrs risinājums, cilvēkiem vairāk jāpaļaujas uz saviem, nevis valsts resursiem. Kā būtiskākos iemeslus šādai situācijai var minēt gan finansējuma trūkumu un atsevišķu risinājumu neefektivitāti, gan šajā jomā valdošo birokrātiju un līdzekļu izšķērdēšanu. Lēmumus valsts līmenī varam ietekmēt maz, taču varam ieviest kādas pārmaiņas, lai samazinātu personīgos izdevumus par veselības aprūpi. 

 • Kvalitatīvi dakstiņi skaistam jumtam

  Mājas jumts ir ilgtermiņa ieguldījums, kas pilda svarīgas funkcijas – pasargā ēku no nokrišņu un citu laika apstākļu ietekmes, nodrošina siltumizolāciju, kā arī ir papildina mājas vizuālo izskatu. Domājot par jaunu jumta segumu, plašajā piedāvājumā var nākties apjukt – variantu ir daudz, katram no tiem ir sava specifika un nianses, kas būtu jāņem vērā. 

 • Kādēļ mani iekrājumi veidojas tik lēni?

  Par iekrājumu veidošanu tiek runāts daudz, un liela daļa cilvēku arī piekrīt, ka tas ir saprātīgs finansiāls lēmums. Domājot par to, šķiet, stratēģija ir skaidra – jātērē mazāk, nekā nopelnīts, un ietaupītā naudas summa jānovirza iekrājumiem. Taču diemžēl realitāte mēdz krietni atšķirties no teorijas, un iekrājumi veidojas daudz lēnāk, nekā cerēts. Kādēļ tā notiek? Par to turpinājumā.

 • Ko uzdāvināt mīļotajai Ziemassvētkos: daži padomi vīriešiem

  Pavisam drīz vīriešiem aktuāls kļūs jautājums, kādu dāvanu zem eglītes likt mīļotajai sievietei. Skaidrs, ka nav nekāds vieglais uzdevums atrast labu dāvanu, kas sievieti patiešām iepriecinās. Lai kaut nedaudz piepalīdzētu kungiem šajā uzdevumā, rakstā apkopoti gan daži noderīgi padomi, gan dāvanas, kurām ir potenciāls iekarot ikvienas saņēmējas sirdi.

 • Suši – eksotisks ēdiens, no kura grūti atteikties

  Leģenda vēsta, ka suši radies tieši Dienvidaustrumāzijā, kur cilvēki sāka ietīt zivis rīsu kārtās ar nolūku tās uzglabāt ilgāku laiku. 8. gadsimtā šis paņēmiens izplatījās pa visu Japānu, un, tā kā rīsi šajā valstī ir ļoti iecienīti, turpinot eksperimentus, kur tie tika jaukti ar jūras veltēm, pakāpeniski radās suši. Taču vai mēs zinām, kādēļ suši ir ieteicams ēst? Ielūkosimies tā unikālajās īpašībās!