Vietējās ziņas

 • Padomi, kā samazināt izmaksas par automašīnu ikdienā

  Lai arī braukšana ar automašīnu ievērojami atvieglo mūsu ikdienu, tas ir salīdzinoši dārgs prieks. Pat vēl pirms mēs sēžamies pie stūres, esam jau sastapušies ar izdevumiem – OCTA, ceļu nodokli, tehnisko apskati u.tml. 

 • Trīs faktori, ko ņemt vērā, pērkot riepas internetā

  Publicitātes foto

  Pieaugot interneta nozīmei cilvēku dzīvē, tiešsaistē iespējams iegādāties teju visu – un riepas nav izņēmums. Tas, bez šaubām, ir ērti un vienkārši – visus piedāvājumus iespējams izskatīt un izvērtēt jebkurā sev ērtā laikā. Tomēr, plānojot iegādāties auto riepas internetā, vajadzētu ņemt vērā vairākus faktorus, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli. 

 • Atsvaidzini vannas istabas iekārtojumu ar jaunu izlietni

  Publicitātes foto

  Liela, maza, balta vai citas krāsas izlietne ir teju ikvienā vannas istabā. Taču ne visi ir apmierināti ar tās izskatu. Iespējams, tā jau savu laiku nokalpojusi vai vienkārši apnikusi. Par laimi, mūsdienās piedāvājumā ir tik daudz modeļu, ka acis ņirb. Interneta veikals 220.lv zina, kā panākt, lai izlietnes iegāde vannas istabai būtu vienkāršāka.

 • Kāpēc logus izvēlēties uzņēmumā Logunams.lv?

  Publicitātes foto

  Cilvēkiem vienmēr ir paticis, ja ir pieejamas izvēles iespējas, taču, ja šādu iespēju ir pārāk daudz, ir ļoti viegli apjukt un pastāv risks pieņemt nepareizo lēmumu. Attiecībā uz jaunu logu izvēli un uzstādīšanu kļūdas atļauties nedrīkst, jo tieši logi ir tie, no kuriem atkarīga ne tikai saules gaisma jūsu mājās, bet arī siltums, klusums un drošība. Šis ir darbs, kas jāuztic pieredzējušiem savas jomas profesionāļiem – firmai Logunams.lv, kas ar PVC logu tirdzniecību un uzstādīšanu nodarbojas jau kopš 1999. gada. 

 • 6 izdevīgi hobiji, kurus vērts pamēģināt ikvienam

  Vaļasprieki jeb hobiji ir nepieciešami ikvienam cilvēkam neatkarīgi no viņa vecuma. Ikvienam no mums ir darbs vai mācības, tomēr ārpus darba ir nepieciešams atrast nodarbi, kura interesētu un liktos gana aizraujoša, lai to darītu ilgtermiņā. Esam apkopojuši vairākus hobijus, kuri diezgan izdevīgi, un, iespējams, jau pavisam drīz kāds no tiem varētu kļūt arī par Tavu hobiju!

 • Ko labāk izvēlēties – elektrisko vai benzīna malkas skaldītāju?

  Publicitātes foto

  Malkas skaldītāji nav pāris gadu vecs izgudrojums. Kā izrādās, tas patentēts jau 1959. gadā un kopš tā laika ir pilnībā pārveidojis malkas sagatavošanas procesu gan mājsaimniecībās, gan ražotnēs. Un, protams, nevar arī nepieminēt ieguvumus cilvēku veselībai, it īpaši, runājot par muguras sāpēm, kuras nereti moka cilvēkus, kas skalda un zāģē malku ar tradicionālajiem instrumentiem. 

 • Vecpuišu ballīte, kas noraus jums jumtu!

  Foto: Shutterstock.com

  Vecpuišu ballīte strauji tuvojas, bet nav vēl plāns, kā izklaidēties un pārbaudīt vecpuisi? Uzspēlējat peintbolu vai airsoftu - īstu veču spēles!

 • Kā kredītu apvienošana var palīdzēt risināt finanšu problēmas

  Viena no izplatītām finanšu problēmām, ar ko saskaras daudzi Latvijas iedzīvotāji, ir kredītu radītais slogs, kas reizēm arī kļūst par nopietnu problēmu ar nepatīkamām sekām. Iemesli, kāpēc iedzīvotāji nonāk šādās situācijās, ir dažādi — ienākumu samazināšanās, neapdomīgi slēgtas līgumsaistības ar aizdevējiem, pietiekami neizvērtēta maksātspēja, naudas trūkums pamatvajadzību nodrošināšanai utt. 

 • Kas jāņem vērā, ja grib nēsāt krāsainas kontaktlēcas

  Ja kontaktlēcas tiek nēsātas redzes korekcijas nolūkos, tad ir skaidrs, ka pacients ir bijis pie acu ārsta un saskaņojis piemērotāko lēcu variantu, tikusi veikta acu pārbaude. Kā arī lēcu lietotājs ir lietas kursā par to, kā lēcas pareizi jāieliek un jākopj. Šādā gadījumā nebūs nekādu problēmu lietot arī krāsainas lēcas, jo tās iespējams pasūtīt arī ar optisko korekciju. 

 • Kā labāk apgūt ceļu satiksmes noteikumus un sagatavoties CSDD eksāmenam

  Lai iegūtu autovadītāja apliecību, ir jāapmeklē autoskola un jānokārto CSDD eksāmeni. Eksāmeni ir divi – teorijas un braukšanas. Šoreiz nedaudz par to, kā labāk un efektīvāk mācīties ceļu satiksmes noteikumus un kā sagatavoties teorijas eksāmenam.