Vietējās ziņas

 • Laiks iegādāties ergonomisku biroja krēslu

  Stundām ilga strādāšana pie datora ir ierasta daudzu cilvēku ikdiena. Taču, vai mēs pievēršam pietiekami daudz uzmanības tam, cik ergonomisks ir mūsu darbavietas iekārtojums, tai skaitā, biroja krēsls? Daudz tiek runāts par to, cik svarīgi ir izmantot atbilstošas mēbeles, kas nodara pēc iespējas mazāku kaitējumu mūsu veselībai. 

 • Kā iegādāties mēbeles par labāko cenu?

  Lai mājoklis būtu ērts un funkcionāls, tam nepieciešamas atbilstošas mēbeles. Bet, kā zināms, to iegāde var prasīt visai augstus finansiālos ieguldījumus. Taču labā ziņa ir tāda, ka ir vairāki veidi, kā ietaupīt. 

 • Aigars Kesenfelds: Somu investori palīdzēs Madara Cosmetics tālākajā attīstībā

  Foto: Shutterstock.com

  2018. gada nogalē uzņēmums Sustainable Investments, kura īpašnieki ir Aigars Kesenfelds un viņa ģimene, Somu investoram pārdeva sev piederošās Madara Cosmetics akcijas kopumā par 5,3 miljoniem eiro.

 • Noderīgi padomi, kā mājoklī veikt pavasara tīrīšanu

  Līdz ar pavasara iestāšanos, daudzi vēlas uzspodrināt arī savu mājokli. Taču kā to izdarīt ātrāk un efektīvāk? Kādas palīgierīces tam izmantot? Par to turpinājumā. 

 • Kurp doties brīvdienās, lai labi pavadītu laiku?

  Ikviens no mums zina, cik svarīgi ir ne tikai produktīvi strādāt, lai nopelnītu labu algu, bet arī kārtīgi atpūsties un atjaunot spēkus. Tieši tādēļ meklējam iespējas, kā vakaros un brīvdienās doties ārpus mājas, apmeklēt jaunas vietas un lieliski pavadītu laiku. Ja arī Tu meklē idejas, kur izklaidēties, piedāvājam Tev paķert līdzi draugus, kolēģus vai citus kompanjonus, un doties uz Optibet sporta bāru. Izbaudi lielisku atmosfēru, draudzīgus cilvēkus, profesionālu apkalpošanu, gardus dzērienus un daudz ko citu, vienlaikus brīnišķīgi pavadot laiku.

 • Noderīgi padomi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko griestu lampu

  Kad pienācis laiks labiekārtot mājokli un uzlabot telpu izskatu, liela nozīme ir griestu lampu izvēlei. Pareizi piemeklēta griestu lampa var atsvaidzināt interjeru un ienest tajā īpašu gaisotni. 

 • 4 populārākās finanšu kļūdas, kuras pieļaujam

  Lai arī cik uzmanīgi mēs rīkotos ar naudu, teju ikvienam reizi pa reizei gadās pieļaut kādu finansiālu kļūdu, un tas ir saprotami, jo mēs visi esam tikai cilvēki. Taču problēma slēpjas tajā, ka ar laiku šīs pieļautās kļūdas var izaugt par lielākām problēmām, kas apgrūtina ikdienas dzīvi. Finansiālās grūtības parasti nerodas vienas nakts laikā, tādēļ mēs iesakām ielūkoties četrās populārākajās naudas pārvaldības kļūdās, kuras cilvēki pieļauj, lai Jūs varētu no tām veiksmīgi izvairīties. 

 • Uzzini vairāk par lāzerepilāciju

  Pludmales sezona tuvojas ar katru dienu, tāpēc aktuālāks kļūst jautājums, kā tai sagatavot savu ķermeni. Viena lieta, par ko īpaši satraucas dāmas, ir figūra un ziemā uzkrātie tauciņi, bet otra tikpat nopietna tēma ir cīņa ar nevēlamajiem matiņiem. Ikviena sieviete zina, ka ir ļoti grūti atrast patiesi efektīvu, sev piemērotu metodi matiņu likvidēšanai, kas neradītu tādus nevēlamus blakusefektus kā sāpes, ieauguši matiņi, pārmērīgi ātra matiņu ataugšana. 

 • Kā pareizi sagatavoties pārgājienam?

  Iesākoties gada siltajai sezonai, arvien aktuālāki kļūst dažādi tuvāki un tālāki pārgājieni.  Tie ļauj pavadīt vairāk laika svaigā gaisā un nodrošina neaizmirstamas  emocijas. Taču, lai pasākums izdotos lielisks, svarīgi tam pienācīgi sagatavoties. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs pareizi sagatavoties pārgājienam. 

 • Kam pievērst uzmanību, izvēloties jaunu dīvānu?

  Lai mājoklis būtu komfortabls un dzīvesveidam atbilstošs, svarīgi padomāt par piemērotu mēbeļu iegādi. Viens no būtiskākajiem elementiem teju ikvienā mājvietā ir dīvāns. Atkarībā no modeļa, dīvāns var būt plaši izmantojama mēbele.