Vietējās ziņas

 • Velo ķiveres: 5 parametri, kas jāņem vērā pirms to iegādes

  Foto: Shutterstock.com

  Vasara ir pats labākais laiks, kad ļauties velopriekiem, taču, lai tie būtu droši, nepieciešams atbilstošs aprīkojums un velo aksesuāri, tostarp – velo ķiveres. Par parametriem, kuri jāņem vērā pirms piemērotākās ķiveres izvēles, lasi raksta turpinājumā!

 • Kafijas automāts ar kapsulām – vai laba izvēle?

  Publicitātes foto

  Teju katrs savu dienu uzsāk ar tasīti labas kafijas. Vienam tā garšo stipra un melna, citam – balta, salda un ar piedevām. Mums katram ir sava kafijas gaume un tās baudīšanas rituāli, tāpēc arī katram var būt savs viedoklis par to, kā labāk kafiju pagatavot.

 • Astoņi ieteikumi, kā rūpēties par datu drošību darba vietā

  Publicitātes foto

  Pieaugot informācijas tehnoloģiju nozīmei cilvēku dzīvē, arvien vairāk tiek runāts arī par datu aizsardzības jautājumiem. Kādi ir datu drošības pamatprincipi un kā parūpēties par datu aizsardzību darba vietā? Par to turpinājumā.

 • Zibens aizsardzība vasaras laikā ir īpaši svarīga! 

  Publicitātes foto

  Straujiem soļiem sākusies vasara, kas priecē ar sauli un iespēju atpūsties brīvā dabā. Taču vienlaikus karstajā laikā jāpadomā par savas veselības un mājokļa aizsardzību ne tikai sauļošanās kontekstā, bet arī domājot par zibens aizsardzību. Vai Tava māja ir gatava zibens spērienam un ir aprīkota ar atbilstošu, profesionālu un mūsdienīgu aizsardzības sistēmu? Vai zini, kā rīkoties, ja sācies spēcīgs negaiss? Vai slēpties zem koka lapotnes vai tomēr atrasties klajā laukā? Profesionāls zibensnovedējs un zināšanas par zibensaizsardzību var glābt pat dzīvību. 

 • Skaistumkopšana skaistuma oāzē Nofrete

  Publicitātes foto

  Ķermeņa un iekšējās pasaules harmonija ir stāvoklis, kuru vēlas sasniegt daudzi un turklāt visas dzīves garumā. Ir svarīgi ik pa laikam apstāties ikdienas skrējienā, parūpēties un palutināt sevi. Tas mainīs ne tikai jūsu ārējo izskatu, bet arī garīgo labsajūtu, dos pārliecību un jaunu sparu tālākiem darbiem. 

 • Pulksteņu veikals ar Šveices sajūtu 

  Publicitātes foto

  Laiku nevar ne pataustīt, ne apturēt. Taču to var izdarīt ar laikrādi! Ne velti vārds "pulkstenis" ir cēlies no vārda "pulsēt". Cilvēks jau kopš neatminamiem laikiem laika noteikšanai izmantojis dabas parādības, gadalaiku maiņu, mēness fāzes, dienas un nakts miju. Taču vienmēr ir bijusi vēlme iedalīt laiku vēl sīkākās mērvienībās un piefiksēt tās ar vēl lielāku punktualitāti. Iespējams, visprecīzāko laiku pasaulē rāda Šveicē ražotie pulksteņi. Ja vēlies iejusties Šveices unikālajā un šarmantajā vidē, ir vērts apmeklēt kādu no Šveices pulksteņu veikaliem. 

 • Dermatologs Rīgā – prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika

  Publicitātes foto

  Mūsu katra ķermenis ir mūsu prāta un gara mājas, un, tāpat kā savas mājas, arī ķermenis ir jāuztur tīrs un skaists, lai mēs justos labi, veseli un laimīgi. Mēs esam viens vesels – gan mūsu fiziskā, gan emocionālā un intelektuālā puse –, un ir jāpadomā par visu vienlīdzīgi. Rūpes par ķermeni nav tikai sekla iegriba būtu skaistam, kā varētu šķist, tā ir vēlme būt harmonijā ar savu iekšējo pasauli. Fiziskas aktivitātes, pareizs uzturs, dermatologa apmeklējums – tas viss kopā veido veselu, žirgtu un skaistu ķermeni un ādu. Jo īpaši, sākoties vasarai, rūpes par ādu ir svarīgas. Tā jāpasargā no saules negatīvās ietekmes, jāattīra no ziemā sakrājušajiem netīrumiem, jāmitrina un visādi citādi jālutina, lai iegūtu starojošu un jauneklīgu izskatu. 

 • Sludinājumi Rīgā – no 13. gs. tirgus līdz mūsdienām

  Publicitātes foto

  Rīga jau no pašiem pirmsākumiem bijusi tirdzniecības pilsēta, dažādas formas tirgi dažādās vietās mūsu Rīgai nav sveši. Manuprāt, tirgu var uzskatīt par sava veida sludinājumu portālu mūsdienu izpratnē. Cilvēki nāk uz turieni iegādāties sev kāroto preci par visizdevīgāko cenu, tirgotāji – reklamēt savu preci; tāpat tā ir iespēja komunicēt ar saviem līdzcilvēkiem, kaulēties un būt sabiedrībā. Tā kā šodienas sabiedrība arvien vairāk komunicē ekrānos, arī pēdējo aspektu var pielīdzināt mūsdienām. Protams, Rīga nav pavisam zaudējusi klasisko tirgus pilsētas burvību, un liekas, ka šķietami vecmodīgais tirgus formāts veic savu uzvaras gājienu atpakaļ saulītē. Iet uz tirgu atkal ir stilīgi!

 • Kondicionēšanas sistēmas – glābiņš no svelmes! 

  Publicitātes foto

  Vasara šogad sākusies ar patīkamu un iepriecinoši svelmi, ko var baudīt brīvā dabā un pie ūdenstilpnēm. Taču ko darīt, ja pēc lielā karstuma gribas baudīt veldzi? Šajā gadījumā lielisks palīgs ir kondicionieris, kas var nodrošināt īpaši patīkamu un komfortablu temperatūru, lai atgūtos no saules pilnās dienas. 

 • Pulksteņi, kas iedvesmo! 

  Publicitātes foto

  Iedvesma ir viens no lielākajiem dzinējspēkiem mūsu ikdienā. Tā ļauj sasniegt mērķus, ieraudzīt jaunus apvāršņus un meklēt citus risinājumus neparedzamās situācijās. Savā līdzībā iedvesma stājas blakus interesei – jo brīdī, kad zūd interese, cilvēks ātri pazūd un beidzas. Tāpat ir ar iedvesmu, jo to un interesi mēs gūstam no visa skaistā, kas mums ir apkārt un kas cilvēkam palīdz pacelties spārnos. Tās var būt gan garīgas vērtības, gan ģimene, gan ārkārtīgi skaistas un vērtīgas luksusa klases lietas.