Vietējās ziņas

 • SKYDAS metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana dzīvokļiem un privātmājām

  Publicitātes foto

  Uzņēmums SKYDAS specializējas sertificētu pretuzlaužamu metāla durvju izgatavošanā un uzstādīšanā. Uzņēmumam ir ilggadēja pieredze durvju ražošanas jomā, durvis tiek ražotas jau kopš 1997. gada. 

 • Bērni un LEGO – kas tev būtu jāzina

  Publicitātes foto

  Bērnība nav iedomājama bez rotaļāšanās. Protams, laikam ejot, rotaļlietas ir mainījušās, taču joprojām skaidrs ir viens – bērniem spēlēšanās ir kas vairāk nekā tikai izklaide. Šī nodarbe palīdz attīstīt pirkstu motoriku, roku un acu koordināciju, smadzeņu attīstību, kā arī, protams, veicina iztēli. Par spīti pārmaiņām un tehnoloģiju attīstībai, ir rotaļlietas, kuras saglabājušas savu popularitāti cauri gadiem. Šeit noteikti var minēt LEGO. Jā, tieši tā! Vecie, labie klucīši, no kuriem iespējams būvēt ēkas, pilsētas, objektus, mašīnas un daudz ko citu!  

 • Gudriem.lv informē: ar kādiem jaunumiem rēķināties, iegādājoties apdrošināšanas polises, un kā to izdarīt, ietaupot vairākus simtus eiro?

  Publicitātes foto

  Pērnais gads bija ļoti zīmīgs visiem tiem cilvēkiem, kuri iegādājās apdrošināšanas polises OCTA (obligātās civiltiesiskā apdrošināšanas polise) – šīs polises cenas pieauga gandrīz uz pusi. Šajā gadā nav gaidāms tik būtisks polišu cenu palielinājums, tomēr pastāv iespēja, ka šīs polises cenas varētu mazliet palielināties, tāpēc ir būtiski rast veidu, kā palīdzēt automašīnu īpašniekiem samazināt izmaksas, kas saistītas ar OCTA un KASKO iegādi. Par apdrošināšanas polisi nevajadzētu aizmirst, arī dodoties ceļojumā, tāpat nepieciešams iegādāties polisi, kas nav pārāk dārga, bet tajā pašā laikā sedz pietiekami daudz risku.

 • Kādēļ ir nepieciešama MDF apdare metāla durvīm?

  Publicitātes foto

  Metāla durvis, ja netiek apstrādātas ar papildus MDF vai lamināta apdari, parasti tiek apdarinātas ar PVC līmplēvi vai tiek nokrāsotas ar gruntskrāsu. Ja metāls ir krāsots vai aplīmēts ar PVC plēvi, tad šādām durvīm noteikti nevar panākt augstu ne skaņas izolāciju, ne siltumnoturību, ne vēja necaurlaidību – neapdarināts metāls lieliski caurvada aukstumus, tātad ir caursalstošs. Neapdarināts metāls arī lieliski caurvada vibrācijas un trokšņus, tātad, aizverot metāla durvis, viss stāvs ar kaimiņiem zina, kad Jūs esat aizgājis no mājām, jo troksnis ir pamatīgs.

 • Kā izvēlēties kvalitatīvas durvis savam mājoklim?

  Publicitātes foto

  Ikvienai mājai un dzīvoklim nepieciešamas labas ārdurvis. Tām jābūt izturīgām, pievilcīgām, kā arī, protams, saskaņotām ar ēkas karkasa krāsu un stilu (parasti attiecas uz privātmājām). Durvis var uzskatīt par tava mājokļa "seju". Pirms došanās iekšā, tavi viesi noteikti tās ieraudzīs un novērtēs, kā arī, protams, durvis būs tavas mājas centrālais elements, kas pievērsīs garāmgājēju un braucēju uzmanību. Būvniecības preču tirgotājs internetā Prof.lv piedāvā tev noderīgus padomus, kas palīdzēs izvēlēties labākās durvis savam mājoklim.

 • Kāpēc skurstenim jābūt tīram ziemas sezonā?

  Foto: Pexels.com

  Jaunam gadam sākoties, jāpadomā par kārtību mājoklī. Vai ziemas sezonas laikā visi saimniecības darbi ir padarīti? Vai atceraties, kad pēdējo reizi esat iztīrījuši skursteni un apkures ierīces? FN-Serviss eksperti uzsver, ka regulāra skursteņa tīrīšana ir ne tikai obligāta prasība, bet arī nopietns ugunsdrošības priekšnosacījums. Uzziniet, kā jārīkojas, ja pirms apkures sezonas neesat iztīrījuši skursteni, un kas būtu jāievēro, to darot!

 • Aknu steatoze jeb taukainā hepatoze

  Foto: Pexels.com

  Aknas ir svarīgākais un lielākas cilvēka iekšējais orgāns, kas veic daudzas dzīvībai nozīmīgas funkcijas, tāpēc ir svarīgi rūpēties par aknu veselību. Rakstā uzzini, kas ir aknu steatoze, kādi ir šīs nepatīkamās kaites cēloņi un kā to mazināt. 

 • Padomi vīriešiem: kā pārvarēt sevi un beidzot sākt iet uz sporta zāli

  Publicitātes foto

  Iespējams, viena no pirmajām lietām, kuru iespējams izlasīt daudzu vīriešu Jaunā gada apņemšanās sarakstā, ir sporta zāles apmeklēšana. Tiesa, nemaz tik daudzi nesteidzas to izpildīt realitātē, kā vienu no iemesliem minot bailes un zemo pašvērtējumu, kas traucē pārvarēt sevi. Taču, par laimi, ir veidi, kā kļūt pārliecinātākam un sasniegt savu mērķi.

 • Kā samazināt autovadītāja apmācību izmaksas autoskolā? 

  Publicitātes foto

  Saskaņā ar CSDD statistiku Latvijā šobrīd darbojas 208 autoskolas, no kurām liela daļa ir individuālie komersanti (IK). Neliela daļa no šīm mācību iestādēm apkalpo lielāko daļu no topošajiem autovadītājiem galvenokārt Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētas. 

 • Mobile.de – auto no visas Eiropas, neizejot no mājām!

  Foto: Shutterstock.com

  Ja esi meklējis lietotu vai mazlietotu auto Latvijā, iespējams, esi saskāries ar situāciju, ka meklētais spēkrats pie mums nav piedāvājumā vēlamajā krāsā, komplektācijā, cenā vai citos parametros, bet daži modeļi nav pieejami vispār. Ierobežotais lietoto auto tirgus piedāvājums Latvijā daudzus ir mudinājis kāroto spēkratu meklēt ārpus valsts robežām.