Vietējās ziņas

 • Kas kopīgs omītei, brālim, kolēģim un sievasmātei?

  Katrs no viņiem ir tik atšķirīgs, taču ir lieta, kas viņus visus vieno. Grūti iedomāties, par ko ir runa? Pavisam vienkārši – katram no šiem cilvēkiem ikdienā noteikti noderētu kalendāri!

 • Pārsteidz ciemiņus ar netradicionālām uzkodām – gardo suši no Sushibrothers.lv!

  Daudzi no mums jau ir izmēģinājuši un iemīļojuši suši, novērtējot to daudzveidību, plašo un eksotisko garšu buķeti un pievilcīgo izskatu. Turklāt, salīdzinot ar citām uzkodām, šī ir viena no veselīgākajām un draudzīgākajām tiem, kuri seko līdzi savai figūrai. 

 • Kā izvēlēties kumodi guļamistabai?

  Kumode ir lieliska mantu uzglabāšanas mēbele, kuru iespējams izmantot dažādiem mērķiem, arī kā papildinājumu savu garderobes elementu glabāšanai. Sākot no apakšveļas un zeķēm, beidzot ar biksēm, džemperiem un visiem pārējiem apģērbu veidiem, kurus nav nepieciešams likt uz pakaramā – to visu ērti un ātri iespējams salikt tieši kumodes atvilktnēs. 

 • Kļūdas, no kurām izvairīties, veicot remontu vannas istabā

  Vannas istabas remonts prasa ne tikai laiku, bet arī naudu, tāpēc, lai izvairītos no šo resursu izšķiešanas, noskaidrosim, kas ir tās kļūdas, no kurām jāizvairās, uzsākot šo projektu. 

 • Krāsainas, daudzveidīgas un aizraujošas – konstruēšanas rotaļlietas bērniem

  Vai vēlies attīstīt sava bērna problēmu risināšanas prasmes, sīkās motorikas kontroli un izpratni pat fizikas likumiem? Laiks iegādāties viņam konstruēšanas rotaļlietu! Interneta veikals 220.lv saviem mazajiem klientiem sagatavojis īpaši plašu konstruktoru sortimentu dažādiem vecumposmiem un interesēm. 

 • Ko dara zobu higiēnists un kāpēc doties uz šo procedūru

  Zobu higiēnists kā profesija Latvijā nav pārāk sena, tomēr tās nozīme veselības aprūpes jomā kļuvusi neaizstājama. Regulāra zobu higiēna ir viena no pamatprocedūrām, kas nodrošina pilnvērtīgas rūpes par zobiem visas dzīves garumā.

 • Vannas istabas iekārtošana – kā izvēlēties labāko santehniku?

  Vannas istabas iekārtošana un santehnikas iegāde ir uzdevums, kas jāveic pārdomāti. Ja šobrīd veic vannas istabas remontu, Tev noderēs daži vērtīgi padomi, kā izvēlēties labāko santehniku tieši Tavām vajadzībām. 

 • Siltās grīdas – mūsdienīgs veids, kā apsildīt mājokli

  Lēniem soļiem tuvojas rudens, tādēļ jau savlaicīgi jāsāk domāt par to, kā nodrošināt komfortu un siltumu savā mājoklī arī aukstā laikā. Iespējams, arī Tev ir nācies piedzīvot situāciju, kad agri no rīta izkāp no gultas, un telpās ir jūtams nepatīkams drēgnums. Viens no mūsdienīgiem risinājumiem māju un dzīvokļu apkurināšanā ir siltās grīdas. Turklāt šī ir arī ērta un energoefektīva alternatīva, kas paaugstina mājas vērtību un paplašina telpu. 

 • Granulu apkures katli – priekšrocības un trūkumi

  Publicitātes foto

  Pieaugot eļļas un fosilā kurināmā cenām, daudzi māju īpašnieki sāk lūkoties pēc alternatīviem veidiem, kā ekonomiskāk apsildīt savus mājokļus. Viena no iespējām, kas kļūst arvien populārākā visā pasaulē, ir granulu apkures katli. Tas ir moderns risinājums, kuru ir vērts iepazīt. Vadošais būvniecības preču tirgotājs internetā Latvijā, Prof.lv ir apkopojis granulu apkures katlu galvenās priekšrocības un iespējamos trūkumus, ar kuriem jārēķinās. 

 • Kafijas automāts mājai – kurš piemērotākais?

  Ja esi kafijas cienītājs, tad noteikti kaut reizi arī tavā prātā ir ienākusi doma par kafijas automāta iegādi. Tas sniedz lielisku iespēju sev pagatavot gardu dzērienu dažādās variācijās, kā arī šādā veidā iepriecināt ne tikai sevi, bet arī citus. Šajā rakstā esam gatavi tev pastāstīt, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties kafijas automātu mājai - cena, jauda, izmērs, citi parametri? Kam ir pati lielākā nozīme izvēles procesā? Pēc šī raksta izlasīšanas tu noteikti atradīsi atbildes uz visiem šiem jautājumiem!