Vietējās ziņas

 • Ideālie ratiņi bērnam. Vai tādi eksistē?

  Publicitātes foto

  Pareizi izvēlēti bērnu ratiņi var būt vecāku labākie draugi savukārt, izvēloties nepiemērotu modeli, nāksies saskarties ar dažādām problēmām. Taču, kā lai izvēlas ideālos bērnu ratiņus, ja veikalos un internetā ir tik plašs piedāvājums? Jāteic, ka bērnu rati internetā ir krietni plašākā sortimentā, kā arī to cenas ir izdevīgākas, taču katram izvēle ir jāizdara pašam. Ratiņiem ir jāsaskan ar tavu dzīves stilu, kā arī tiem jābūt piemērotiem ne tikai mazulim, bet arī vecākiem.

 • Ceļojumu apdrošināšana – kā ceļot droši?

  Foto: Bigstockphoto.com / Maridav

  Dodoties ceļojumā, mūsu prātus nodarbina lērums lietu. Kur apmesties, ko apskatīt, ko nogaršot, ko ņemt līdzi, ko atvest mājiniekiem? Galvā šaudās tik daudz jautājumu, un pirms izbraukšanas vēl jāizdara tik daudz, ka ceļa jūtīs var gadīties piemirst pašu galveno – drošību. Sapakojuši savus koferus, ar biļetēm rokās, mēs allaž domājam priecīgas domas, plānojam savas izklaides un ceļam gaisa pilis. Taču, lai šīs pilis stāvētu uz stabiliem pamatiem, dodoties tālākā ceļā vai ceļojot ilgāku laika posmu, līdzi nepieciešams ne tikai mazais kaklu atbalstošais spilventiņš, bet arī kārtīgs drošības spilvens – ceļojumu apdrošināšana. Kā sagatavoties neparedzamām situācijām un izvēlēties sev piemērotāko apdrošināšanas polisi, uzzini šajā rakstā!

 • Veselības fabrika – vai esi gatava doties tajā iekšā un izmainīt savu pašsajūtu un izskatu?

  Foto: Veselības fabrika Facebook lapa

  Vai zini, kas ir pati patīkamākā sajūta cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm? Tā ir apziņa, ka šodien ķermenis spēj izdarīt to, ko pirms mēneša nevarēja, savukārt atspulgs spogulī priecē ar katru dienu vairāk. Vai Tu arī vēlies kļūt lokana, spēcīga un izskatīties labāk? Tad sāc trenēties! Padari fiziskās aktivitātes par savu ieradumu.

 • 5 efektīvi veidi, kā palielināt pārdošanas apjomus

  Publicitātes foto

  Ikviens vēlas dibināt savu uzņēmumu un ar laiku palielināt pārdošanas apjomus. Bet ne vienmēr viss iet tik gludi, kā sākumā plānots. Ikvienam uzņēmumam nepieciešama peļņa, lai tas varētu attīstīties un turpināt darbu, tādēļ ir svarīgi pārdot arvien vairāk, bet tērēt tikai tam, kas ir nepieciešams un var sniegt rezultātu.

 • Kāzu telts nomu uztici profesionāļiem

  Publicitātes foto

  Patīkams satraukums, pilnīga laime, sapņainas domas, ideju kalni laika trūkumus un, iespējams, arī miega bads – katrs šajās sajūtās varētu atpazīst kādu no savējām, atceroties gatavošanos kāzām. 

 • Vai zināt, kādās situācijās virsmatracis ir noderīgs un kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Stocksnap.io

  Labs miegs ir viens no galvenajiem labas veselības un lieliska izskata priekšnosacījumiem. Lai kārtīgi izgulētos pa nakti vai dienas laikā izbaudītu kvalitatīvu spēka snaudu, nepieciešama laba un ērta guļvieta. Gadījumā, ja Jūsu gulta savu laiku jau ir nokalpojusi, taču pašlaik nav pieejami līdzekļi jaunas gultas vai matrača iegādei, lielisks risinājums miega kvalitātes nodrošināšanai ir virsmatracis. Sīkāk par priekšrocībām, ko sniedz virsmatrači un kā izvēlēties Jums piemērotāko virsmatraci, uzziniet raksta turpinājumā!

 • Tulkojumu birojs – vieta, kur sākas sapratne

  Foto: Bigstockphoto.com

  Daudziem šķita, ka līdz ar Google Translate nākšanu klajā tulkojumu birojs kļūs par tādu pašu arhaismu kā stelles vai arkls. Tāpat daudziem likās, ka tulkošanas pakalpojumi nu vairs nebūs nepieciešami un katrs pats būs sev tulkojumu birojs vienā personā. Taču tas nebūt nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Un droši var apgalvot, ka tulkojumu birojs vēl pāris gadu desmitus būs populāra pietura dažādu preču ražotājiem starptautiskajā tirgū. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā veidojusies tulkošanas nozare!

 • ES fondi – atspēriena punkts jūsu izaugsmei

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai interese par ES fondu līdzekļu piesaisti nerimstas. Un pamatoti – tas ir lielisks, pieejams un noderīgs finanšu instruments uzņēmējdarbības sākšanai, attīstībai vai reorganizācijai. Uzņēmējiem pieejamais fondu klāsts ir gana plašs, lai ikviena ideja varētu tikt atbalstīta ne tikai teorētiski, bet arī finansiāli. Ja jums šķiet, ka jūsu zināšanas ir nepilnīgas, varbūt ir vērts piesaistīt profesionālu un pieredzējušu konsultantu, lai uzzinātu vairāk?

 • Autoskola "Credo Autoprieks" aicina iegūt braukšanas apliecību desmit dažādās kategorijās 

  Foto: Pixabay.com

  Autovadīšanas prasmes ir daļa no mūsu ikdienas. Pat ja pašiem makā vēl nav nekādu auto vadīšanas tiesību, noteikti ir kāds ģimenes loceklis, kas vada vieglo automašīnu. Mūsdienās dažādu tehnikas vienību vadīšanas prasmes ir ne tikai ikdienas nepieciešamība, bet arī priekšnoteikums labi apmaksāta darba atrašanai. Ja vēlies kļūt par autobusa šoferi vai tālbraucēju, tad jāatrod autoskola, kurā smelties teorētiskās zināšanas un apgūt braukšanas iemaņas, vadot atbilstošas kategorijas transportlīdzekli.

 • TOP 5 vasaras piedāvājumi no Precesdarbam.lv

  Foto: Pexels.com

  Vasarā jāpaspēj daudz – gan atpūsties pludmalē, gan ceļot, gan arī veikt mājokļa un dārza labiekārtošanas darbus. Precesdarbam.lv piedāvājums ir tik plašs, ka te katrs atradīs ko sev noderīgu. Ko izvēlēsies Tu?