Vietējās ziņas

 • Kā uzlabot savu kredītvēsturi?

  Publicitātes foto

  Baltijas valstīs, tostarp Lietuvā, daudziem ir slikta kredītvēsture. Galvenais iemesls tam ir saistību nepildīšana – savlaicīgi nenomaksāti rēķini, kredītsaistības. Tā saucamie bezmaksas kredīti jeb nemokamas kreditas mēdz būt vilinoši, taču nepārdomāta aizņemšanās var ātri vien sabojāt kredītvēsturi, ja netiek veikti ikmēneša maksājumi. Situācijās, kad kredītvēsture tiek sabojāta kredītņēmējam būtiski samazinās iespējas tuvākā nākotnē aizņemties atkārtoti. Protams, visam ir izņēmumi un ir kreditori, kas gatavi aizdot naudu arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, taču jārēķinās, ka aizdevuma izmaksas būs būtiski augstākas. 

 • Kā pareizi uzglabāt riepas starp sezonām

  Publicitātes foto

  Pavisam drīz autovadītāji mainīs riepas savām automašīnām – no vasaras uz ziemas riepām. Gadalaiku ritējums pagaidām vēl nav atcelts, ziema solās būt klāt pēc dažiem mēnešiem. Kāda tā būs, tas jau ir cits jautājums. Tomēr likums vienalga nosaka, ka no 1. decembra līdz 1. martam visām automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. 

 • 5 prasmes, ko jauniešiem nepieciešams attīstīt vidusskolā

  Publicitātes foto

  Vidusskola ir tāds sarežģīts posms jaunu cilvēku dzīvē, jo viņi ar vienu kāju ir ģimenes paspārnē, bet ar otru kāju jau pieaugušo dzīvē. Šie trīs gadi ir ļoti intensīvi un pilni ar jaunu pieredzi, viņiem no pusaudžiem jākļūst par patstāvīgiem jauniem cilvēkiem, kuri spēj tikt galā ar visiem lielās dzīves izaicinājumiem, kas ir aktuāli 21. gadsimtā. 

 • Nārnija? Nē, drēbju skapis!

  Publicitātes foto

  Kas bijis moderns un skaists pirms gadiem 50, tagad atkal kļuvis tieši tikpat moderns un vērtīgs. Vai vēl atceries, kādi skapji bija pie vecmāmiņas lauku mājā? Tie biji lieli, masīvi, ar koka grebumiem un rotājumiem, vai ne? Turklāt tik ietilpīgi, ka bērnībā spēlējot paslēpes, tur varēja ielīst kopā ar brāli vai māsu (tiesa gan, tad meklētājs atrada ātrāk visus kopā). Skapis bija izturīgs, patiesi liels un reizēm šķita, tā ir drošākā vieta uz pasaules. 

 • Kā gudri ietaupīt ūdeni mājās?

  Publicitātes foto

  Iespējams, jau esi dzirdējis faktu, ka pasaulē sarūk svaiga dzeramā ūdens resursi. Kā zināms, Latvija ir ļoti bagāta ar ūdens resursiem, tomēr tie būtu jātaupa arī mums, jo bieži vien lietojot ūdeni mājas vajadzībām, mēs to piesārņojam, tādā veidā radot būtisku kaitējumu apkārtējai dabai. Un, protams, patērētais ūdens daudzums atspoguļojas arī mūsu rēķinos par komunālajiem maksājumiem. 

 • Kas jāņem vērā, pērkot auto akumulatoru internetā?

  Publicitātes foto

  Mūsdienās internetā iespējams iegādāties daudzas lietas, sākot no apģērba, līdz pat sadzīves tehnikai un citām precēm. Tāpat internetā ir iespējams iegādāties arī auto akumulatoru. Protams, kā jau iegādājoties visas preces, arī iegādājoties auto akumulatoru, ir nepieciešams rūpīgi pievērst uzmanību dažādiem aspektiem, lai varētu iegādāties pašu piemērotāko auto akumulatoru, it īpaši, ja šī būs pirmā reize, kad esat nolēmis iegādāties akumulatoru un neesat īsti pārliecināts par to, kurš no tiem varētu būt piemērotākais.

 • Ziema tuvojas – kas vēl rudenī jāpaspēj izdarīt autovadītājiem?

  Publicitātes foto

  Tuvojoties rudenim, laukos dzīvojošajiem jāpaspēj izdarīt daudz – siens, kartupeļu talkas, dārza darbi un vēl neskaitāmi daudz citu rudens pienākumu, kas prasa daudz laika un pūļu. Un, lai arī nav jau tā, ka viss notiek steigā un pēdējā brīdi, tomēr rudens, īpaši pirmā puse, ir ļoti darbīgs laiks.

 • "Latvijas valsts mežu" vēstniecībā Rīgā – Bārbeļu diena!

  Foto: Pixabay.com

  2017. gada 6. septembrī aicinām ikvienu apmeklēt "Latvijas valsts mežu" vēstniecību Rīgā, Vaiņodes ielā 1, un iepazīt septembra krāšņāko krūmu – bārbeli.

 • Ideālie ratiņi bērnam. Vai tādi eksistē?

  Publicitātes foto

  Pareizi izvēlēti bērnu ratiņi var būt vecāku labākie draugi savukārt, izvēloties nepiemērotu modeli, nāksies saskarties ar dažādām problēmām. Taču, kā lai izvēlas ideālos bērnu ratiņus, ja veikalos un internetā ir tik plašs piedāvājums? Jāteic, ka bērnu rati internetā ir krietni plašākā sortimentā, kā arī to cenas ir izdevīgākas, taču katram izvēle ir jāizdara pašam. Ratiņiem ir jāsaskan ar tavu dzīves stilu, kā arī tiem jābūt piemērotiem ne tikai mazulim, bet arī vecākiem.

 • Ceļojumu apdrošināšana – kā ceļot droši?

  Foto: Bigstockphoto.com / Maridav

  Dodoties ceļojumā, mūsu prātus nodarbina lērums lietu. Kur apmesties, ko apskatīt, ko nogaršot, ko ņemt līdzi, ko atvest mājiniekiem? Galvā šaudās tik daudz jautājumu, un pirms izbraukšanas vēl jāizdara tik daudz, ka ceļa jūtīs var gadīties piemirst pašu galveno – drošību. Sapakojuši savus koferus, ar biļetēm rokās, mēs allaž domājam priecīgas domas, plānojam savas izklaides un ceļam gaisa pilis. Taču, lai šīs pilis stāvētu uz stabiliem pamatiem, dodoties tālākā ceļā vai ceļojot ilgāku laika posmu, līdzi nepieciešams ne tikai mazais kaklu atbalstošais spilventiņš, bet arī kārtīgs drošības spilvens – ceļojumu apdrošināšana. Kā sagatavoties neparedzamām situācijām un izvēlēties sev piemērotāko apdrošināšanas polisi, uzzini šajā rakstā!