Vietējās ziņas

 • Kādas ieejas durvis izvēlēties dzīvoklim vai privātmājai?

  Publicitātes foto

  Šodien Latvijā ir ļoti plašs zemas kvalitātes durvju piedāvājums, zemas kvalitātes produkti pārsvarā tiek ievesti no Krievijas, Ukrainas, Ķīnas un Baltkrievijas. Šo valstu piedāvātie produkti tiek aprīkoti ar ļoti zemas drošības pakāpes slēdzenēm, kas padara konstrukciju par nedrošu, bet pats būtiskākais, kam tiek likts viss uzsvars, ir tas, lai durvis pievilcīgi izskatās. Un mēdz būt, ka par šādiem produktiem tiek prasīta milzum liela nauda, pat vairāki simti un tūkstoši eiro. 

 • SEO pakalpojumi un citas digitālā mārketinga aktivitātes: esi redzams ar Seomedia.lv! 

  Publicitātes foto

  Interneta mārketings ir jēdziens, kas mūsdienās, šķiet, daudziem jautājumus vairs nerada. Īpaši aktuāls tas ir uzņēmumiem, kas vēlas piesaistīt klientus šī laikmeta prasībām atbilstošā veidā. 

 • Tu ziemā brauc ar auto? Esi gatavs dažādām situācijām!

  Publicitātes foto

  Sniegs, slapjdraņķis, ledus un zema gaisa temperatūra ievērojami ietekmē braukšanas apstākļus. Ziemas laikā drošība uz ceļa ir atkarīga ne tikai no šofera prasmēm un uzmanības, bet arī paša auto tehniskā stāvokļa. Ja arī tu vai kāds tev tuvs cilvēks ziemā pārvietojas ar mašīnu, šie padomi var būt ļoti noderīgi.

 • Lieliska atpūta sportiskam noskaņojumam!

  Publicitātes foto

  Sporta bārs, kas apvieno gan sportisku atmosfēru, gan gardas maltītes un atspirdzinošus kokteiļus, gan ļauj sekot līdzi pasaulē aktuālākajiem notikumiem sportā, tas ir – Optibet. Nepārtraukti tiek translēti elpu aizraujoši, pasaulē nozīmīgākie sporta notikumi, kas apvienojumā ar mūsu interjeru un gardajiem piedāvājumiem, rada ļoti sportisku gaisotni, kas patiks katram sporta entuziastam. 

 • Labākais ceļvedis klozetpoda iegāde

  Publicitātes foto

  Tualetes pods ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mūsu mājokļos ir tāda telpa kā tualete. Vai vannas istaba, atkarībā no telpu plānojuma. Kopš brīža, kad mājās parādījās kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmas, mēs šo komfortu uzskatām par pašsaprotamu. Taču, kas attiecas uz santehniku, tualetes podi mēs būt dažādi, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādu, kurš atbilst telpas izmēram, tavām un citu mājinieku vajadzībām, kā arī finansiālajām iespējām. 

 • Riepu otrā dzīve – 12 idejas, kuras būs pa spēkam ikvienam

  Foto: Shutterstock.com

  Ikviens autovadītājs zina, ka labas riepas ir ārkārtīgi svarīgas mašīnas drošībai, un, braucot intensīvi vai mazāk intensīvi, tās nodilst, līdz ar to jāmaina ik pēc dažiem gadiem. Riepu darbmūžu gados var pagarināt, ja, sekojot laikapstākļiem, maina ziemas un vasaras riepas. No 1. marta jau drīkst braukt ar vasaras riepām, taču vēlams ar to nesteigties un nogaidīt, līdz visi cīruļputeņi ir beigušies un diennakts vidējā gaisa temperatūra ir stabili virs +7.

 • Meklē ideālo trimmeri? Noderīgi padomi tieši Tev!

  Publicitātes foto

  Ja tev pieder māja vai vasarnīca, vai pat dzīvoklis, ir ļoti iespējams, ka tu arī rūpējies par dārziņu vai kādu citu apzaļumotu teritoriju, piemēram, pagalmu utt. Zālāja kopšana katru gadu prasa pamatīgas rūpes, jo teju katru nedēļu nepieciešams pļaut zāli, kas siltā laika dēļ diezgan ātri ataug. Par laimi, ir pieejami dažādi piederumi un ierīces, kas atvieglo zāles pļaušanu. Mūsdienās daudzās saimniecībās ļoti iecienīti ir dažādi trimmeri. 

 • Pirms pērc jaunu plīts virsmu, izlasi šo!

  Pilseta24.lv

  Virsma, uz kuras gatavot maltīti, ir nozīmīga ikvienas virtuves sastāvdaļa. Taču visas plīts virsmas nav vienādas! Ja nolem tādu iegādāties, tev vispirms būs jāizlemj, kuru no veidiem izvēlēties – elektrisko, gāzes vai indukcijas. Katrai plīts virsmai ir savas īpatnības, priekšrocības, kā arī trūkumi, par kuriem tev noteikti jāzina. Un to visu apskatīsim šajā rakstā. 

 • Kam jāpievērš vislielākā uzmanība, pērkot durvis?3

  Publicitātes foto

  Ja tiek izvēle meklēta starp koka un metāla durvīm, tad noteikti drošības ziņā metāla durvis būs daudz drošākas, jo metāla konstrukcija ir būtiski izturīgāka nekā koka konstrukcija pie triecieniem. 

 • Uzmundrinošais rīta dzēriens – kafija

  Ļoti liela daļa no mums ir pieraduši pie kāda ļoti konkrēta rīta rituāla – kafijas dzeršanas. Un iztikt bez tās daudziem no mums ir diezgan pagrūti. "Neesmu labā omā, no rīta neizdzēru kafiju." "Nevaru pamosties bez kārtīgas kafijas krūzes". "Esmu dusmīgs un īgns, kamēr neesmu ticis pie rīta kafijas". Šādus un vēl līdzīgus teicienus nākas dzirdēt no kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem – jā, kafija spēlē gana lielu lomu mūsu ikdienā!