Vietējās ziņas

 • Atslēgas, kurām vajadzētu būt ikviena vīrieša instrumentu krājumos

  Veicot sava auto remontu patstāvīgi, var ietaupīt patiesi daudz, taču būsim reāli – ne visiem ir tādas prasmes un galvenokārt arī instrumenti, lai to paveiktu. Diemžēl ne visiem vīriešiem instrumentu krājumos ir tas, kas nepieciešams, taču, kā zināt, kuri instrumenti ir noderīgi, ja neesi automehāniķis? 

 • Kas ir SEO pakalpojumi un kā tie palīdz uzņēmuma pārdošanām?

  Jebkurš veselīgs uzņēmums domā par to, kā attīstīties, kā iegūt jaunus klientus un kā pārdot savas preces vai pakalpojumus vēl vairāk. Daudz ko var paveikt ar saviem spēkiem – uzlabojot klientu pieredzi, produktu, tā var attīstīties arī dabiskā ceļā, tomēr visjaudīgāk iespējams attīstīties ar gudra mārketinga palīdzību.

 • Gards un tīrs ūdens – kādu filtru izvēlēties?

  Tīrs un gards ūdens ir svarīgs faktors ikdienā, jo bez ūdens nevarētu pastāvēt dzīvība, turklāt, jo mazāk tajā ir ķīmisko piejaukumu, mehānisku piedevu vai par daudz izfiltrētu mikroorganismu, jo sliktākā stāvoklī tas ir. Kā iegūt ūdeni, kas ir veselībai nekaitīgs, bez piegaršām un nepatīkamiem aromātiem?

 • Kā uzsākt savu biznesu?

  Parunājiet ar jebkuru uzņēmēju un jūs ātri vien sapratīsiet, ka biznesa uzsākšana prasa daudz darba – ideja nekļūst par biznesu bez piepūles! Daudzos gadījumos potenciālie uzņēmēji saprot, cik tas ir sarežģīti, tomēr nezina, kas jādara, lai uzsāktu savu biznesu. Ja jūs vēlaties uzsākt savu biznesu, tomēr nejūtaties pārliecināts par sevi, jums varētu noderēt šie padomi!

 • Daži noderīgi padomi, lai veļas mašīna kalpotu ilgi

  Veļas mašīna ir viena no sadzīves tehnikām, kuru iegādājamies, lai tā kalpotu ilgus gadus, tomēr šī sadzīves tehnika ir jākopj, lai tā neaizsērētu, nesasmaktu un ātri vien nesaplīstu. Veļas mašīnai ar laiku parādās nogulsnes un netīrumi, kas prasa ikdienas kopšanu. Visvairāk kopšana ir vajadzīga, ja ūdens, ar kuru mazgājiet veļu, ir kaļķains vai ar citiem piemaisījumiem. 

 • Kas veido elektromobiļa efektivitāti?

  Mūsdienās arvien aktuālāks kļūst jautājums par efektīvāku un videi draudzīgāku pārvietošanās veidu izvēli. Šī iemesla dēļ uz ceļiem biežāk sāk parādīties tieši elektromobiļi, kuri darbojas ar elektromotoru un nodrošina daudz dažādu priekšrocību, salīdzinot ar klasisko iekšdedzes dzinēju. 

 • Kādēļ mūsdienās izvēlēties stacionāro datoru?

  Laikmetā, kad gandrīz katram pasaules attīstīto valstu iedzīvotājam ir portatīvais dators, daudzi uzdod jautājumu – kādēļ cilvēki joprojām iegādājas stacionāros datorus? Tie taču ir smagi, neparocīgi, aizņem daudz vietas un tos nevar pārvietot. Tomēr izrādās, ka ir vairāki iemesli, kādēļ tev iespējams nepieciešams tieši stacionārais dators. Par tiem stāsta informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".

 • Paliec mājās – klausies radio internetā

  Ārkārtas situācijas apstākļos un ne tikai darbs mājās var radīt izaicinājumus ne vienam vien Latvijas iedzīvotājam. Papildus izaicinājumus rada ģimenes locekļi, mājas darbi un citi uzmanību mazinoši faktori. Šādos apstākļos viens no veidiem, kā koncentrēt uzmanību, ir mūzikas klausīšanās. Jā, daudziem cilvēkiem mūzikas klausīšanās palīdz "ieiet plūsmā". Apkārtējā pasaule šķietami pazūd, un uzmanības fokuss tiek koncentrēts vienā punktā. 

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • 5 skaistākās Latvijas vietas, ko apceļot ar auto šovasar

  Kad vasara ir vēl tikai priekšā un pasaulē ceļošanas iespējas šobrīd ir ierobežotas, mēs visi varam apskatīt mūsu pašu skaisto un dabas skatiem bagāto Latviju.