Vietējās ziņas

 • Par visu, kas nepieciešams, lai vasara būtu izdevusies

  Publicitātes foto

  Vasara ir laiks, kuru lielākā daļa gaida ar mirdzošām acīm. Vasarā pasaule zaļo un smaržo pēc svaigi pļautas zāles un siena, putni čivina un bites dūc, ūdens ir baudāms un tīkami veldzējošs. Vasarā mūs pārsteidz pēkšņas lietusgāzes un nikni negaisi, kas liek elpai aizrauties – tik varena ir Māte Daba. Vasarā mēs varam ne tikai atpūsties, bet arī strādāt atpūšoties un atpūsties strādājot – tas ir laiks, kad palīdzēt siena talkās, našķoties ar svaigām zemenēm no dārza un ogām no ogu krūmiem.

 • Virtuve – vieta, kur nedrīkst satikties divas saimnieces

  Publicitātes foto

  Virtuve ir tāda kā maza svētnīca ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Turklāt tai nevajadzētu asociēties tikai ar vietu, kur stundām jāstāv pie plīts un pēcāk tikpat ilgi jāmazgā trauki. Virtuvei ir jābūt siltai, mājīgai telpai, kur allaž smaržo pēc garda ēdiena un kur vienmēr tumsā palīdzēs mazā bāka – ledusskapja gaismiņa.

 • Kādas ārdurvis izvēlēties savam mājoklim – no koka vai no metāla?

  Publicitātes foto

  Dzīvokļu ieejas durvis noteikti ir jāizvēlas no metāla, jo tieši metāls nodrošina iespēju padarīt mājokli par drošu pret negaidītiem viesiem. Ja durvju konstrukcija tiek komplektēta ar pasaules atpazīstamākajām furnitūrām, tad tas dod būtisku priekšrocību drošības ziņā. 

 • Ko dāvināt mīļotajam vīrietim — dažas interesantas idejas

  Publicitātes foto

  Sievietes grib, lai vīrieši pasniedz viņām ziedus un dāvanas, jo tādā veidā viņi var izrādīt savas jūtas un uzmanību, lutināt mīļoto sievieti. Bet kā ar vīriešiem? Vai viņi nav pelnījuši uzmanības apliecinājumus un dāvanas? Šis aspekts paliek otrajā plānā, bet varam ar lielu pārliecību apgalvot, ka arī vīriešiem patīk saņemt dāvanas. 

 • Cik svarīgi ir izvēlēties piemērotāko žoga veidu? Žogs kā mājas dārza dizaina elements

  Publicitātes foto

  Kad esam iegādājušies zemesgabalu, viena no pirmajām lietām, kas liek aizdomāties, ir žoga izvēle, ar ko atdalīt mums piederošo zemesgabalu. Vienalga, vai tas ir mazdārziņš, parks, sporta laukums vai jebkāda cita veida teritorija, to ir nepieciešams atdalīt ar piemērotu žogu.  

 • Kādas ir labākās lakas un apstrādes veidi koksnes aizsardzībai iekštelpās?

  Foto: Shutterstock.com

  Būvmateriālu veikalu plauktos pieejamas neskaitāmas lakas un apdares materiāli kokam. Kā no piedāvātā klāsta izvēlēties īstos līdzekļus koka virsmas apstrādei iekštelpās? Turpiniet lasīt augstas kvalitātes krāsu zīmola Sadolin sagatavoto rakstu un noskaidrojiet!

 • Smiltsērkšķi – dabas spēks  veselībai un skaistumam

  Publicitātes foto

  Rūpēs par labu pašsajūtu un veselību neatsverami palīgi vienmēr bijuši dažādi dabas līdzekļi. Kā viens no tādiem minams smiltsērkšķis – šī auga labās īpašības zināmas jau gadsimtiem ilgi. Smiltsērkšķi plaši izmantoti jau antīkās Grieķijas medicīnā, ārstējot dažādas ādas slimības, aknu kaites un gremošanas trakta problēmas. 

 • SMS kredīts – ērtāka aizņemšanās iespēja

  Publicitātes foto

  Interneta sniegtās iespējas tiek plaši izmantotas teju visās dzīves sfērās – kredītu noformēšana nav izņēmums. Šobrīd arvien populārāki kļūst nebanku aizdevumi, ko noformēt var, aizpildot pieteikumu tiešsaistē. Klientu ērtībām tiek piedāvāts arī SMS kredīts – iespēja vēlamajam aizdevumam pieteikties ar mobilā telefona starpniecību. Neatkarīgi no izvēlētā kredīta noformēšanas veida, aizdevums uz klienta profilu var tikt pārskaitīts pat 15 minūšu laikā. 

 • Tulikivi kamīni un krāsnis – efektivitāte katrā detaļā

  Publicitātes foto

  Plānojot mājokļa labiekārtošanas darbus un domājot par siltumapgādes sistēmas ieviešanu, daudziem svarīgi atrast labus ilgtermiņa risinājumus. Viens no tādiem noteikti ir kamīni un krāsnis – pārbaudītas vērtības, kas kalpo vairākām paaudzēm. 

 • SGbrain IT pakalpojumi – profesionāli risinājumi, teicams rezultāts 

  Publicitātes foto

  Mūsdienās, kad dzīve bez interneta un jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām nav iedomājama, aktuāli ir arī dažādi IT pakalpojumi, piemēram, mājaslapu izveide, uzturēšana un atjaunošana. Šobrīd šādi pakalpojumi pieejami daudzveidīgā izvēlē, tādēļ ikviens var izvēlēties sev piemērotāko variantu. Taču vislabāk sadarboties ar profesionāļiem, kas vienmēr spēs ieteikt labākos risinājumus.