Vietējās ziņas

 • Kā samazināt autovadītāja apmācību izmaksas autoskolā? 

  Publicitātes foto

  Saskaņā ar CSDD statistiku Latvijā šobrīd darbojas 208 autoskolas, no kurām liela daļa ir individuālie komersanti (IK). Neliela daļa no šīm mācību iestādēm apkalpo lielāko daļu no topošajiem autovadītājiem galvenokārt Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētas. 

 • Mobile.de – auto no visas Eiropas, neizejot no mājām!

  Foto: Shutterstock.com

  Ja esi meklējis lietotu vai mazlietotu auto Latvijā, iespējams, esi saskāries ar situāciju, ka meklētais spēkrats pie mums nav piedāvājumā vēlamajā krāsā, komplektācijā, cenā vai citos parametros, bet daži modeļi nav pieejami vispār. Ierobežotais lietoto auto tirgus piedāvājums Latvijā daudzus ir mudinājis kāroto spēkratu meklēt ārpus valsts robežām. 

 • SEO čeklists – 7 soļi līdz optimizētai mājaslapai

  Publicitātes foto

  Domājot par mājaslapas sasniegumu uzlabošanu meklētājprogrammās, vispirms jāpievērš uzmanība statistikai. Retais zina to, ka 75% interneta lietotāju, meklējot informāciju "Google" vai kur citur, nekad neiet tālāk par pirmo lapu! Iedomājies, cik svarīgi ir nokļūt pirmajā lapā, kā rezultātā arī ir attīstījusies industrija, kuras galvenais uzdevums ir SEO optimizācija. 

 • Kādās situācijās noteikti jākonsultējas ar traumatologu

  Publicitātes foto

  Traumatologs ir ārsts, kurš diagnosticē un ārstē cilvēka balsta aparātu — skeletu, muskuļus, locītavas. Tāda veida traumas un saslimšanas ir izplatītas, tāpēc traumatologs-ortopēds ir neaizstājams speciālists, kurš sniedz palīdzību gan pacientiem, kuri tikko guvuši traumas, gan pacientiem, kuriem nepieciešama palīdzība vēlākā posmā pēc traumas gūšanas, gan pacientiem dažādu ar balsta aparātu saistītu sūdzību gadījumā.

 • 5 ādas slimības, ar kurām noteikti jāvēršas pie dermatologa

  Publicitātes foto

  Ādas veselība ir tikpat nozīmīga kā jebkuru citu orgānu veselība, jo galu galā āda ir cilvēka lielākais orgāns. Tomēr vairums cilvēku pārāk maz pievēršas savam ādas stāvoklim, neatpazīst saslimšanas un tās arī neārstē. Cerot, ka gan jau pat pāries, kaut ko pasmērē. Ja problēma nav citu acīm saredzama, tad tā varbūt pat tiek ilgstoši ignorēta, veicinot stāvokļa pasliktināšanos. 

 • Nepieļauj kļūdas, izvēloties kredītu refinansēšanu

  Publicitātes foto

  Kredītu tirgum attīstoties, daļa no aizņēmējiem agri vai vēlu saprot, ka sākotnēji izvēlētais risinājums ne vienmēr ir bijis pats labākais. Maksājumi liekas pārāk lieli, un aizņemtā nauda jau sen ir iztērēta. Šādā brīdī ir tikai likumsakarīgi meklēt iespējas kā a) samazināt kredīta maksājumus vai b) atbrīvoties no maksājumiem pilnībā. Ne vienmēr to var izdarīt, taču, ja aizdevums ir ņemts brīdī, kad procenti tirgus situācijas ietekmē ir bijuši augstāki nekā patlaban, izdevīgu risinājumu būs vieglāk atrast. 

 • Kādēļ ir vērts spiest sulu mājas apstākļos?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tu jau to lasīji kaut kur internetā, ieraudzīji kārdinošu sulas iepakojumu veikalā vai arī dzirdēji kāda drauga stāstīto, cik garda ir mājās spiesta sula…Iespēju, kā par to uzzināt, nudien ir daudz. Taču šoreiz mazliet vairāk parunāsim tieši par to, kas ir sulu spiešana, kādēļ to vajadzēti darīt, kā sākt un kādi ir svaigas sulas patērēšanas ieguvumi. Aiziet!

 • Mīli savus apavus? Uzzini, kā tos pasargāt pārvākšanās laikā!

  Publicitātes foto

  Pārvākšanās uz jaunu mājokli prasa ne tikai laiku, bet arī spēku, pacietību un spēju saglabāt mieru. Ir skaidrs, ka tu uz jaunajām mājām ņemsi līdzi arī savu apavu kolekciju, tādēļ ir vērts veltīt brīdi tam, lai saprastu, kā pasaudzēt kurpes, zābakus utt. pārvedot tos no vienas vietas uz otru. Kādēļ tas ir svarīgi? Pirmkārt, tu izvairīsies no iespējas sabojāt apavus. Un, otrkārt, marķējot apavu kastes, tu vieglāk pēc tam varēsi tās sakārtot jaunajā skapī, plauktā vai kādā citā vietā.

 • 5 padomi labākā dīvāna izvēlei

  Pilseta24.lv

  Dīvāns ir centrālais elements daudzās dzīvojamās istabās. Tam apkārt parasti tiek izkārtoti citi elementi, piemēram, kafijas galdiņš, televizors, mīksts paklājs, puķu podi, vāzes, dažādi interjera objekti utt. Un, protams, arī filmu vakaros un ciemiņu uzņemšanā iecienītākās mēbeles ir tieši dīvāni un mīkstie krēsli. 

 • Sporta apģērbu iegāde internetā – droša?

  Publicitātes foto

  Sporta apģērba iegāde ir ļoti nozīmīgs process, jo nepieciešams iegādāties tādu sporta apģērbu, kas lieliski kalpos ilgu laiku un būs gana ērts, lai varētu nodoties dažādām sportiskām aktivitātēm.