Vietējās ziņas

 • Vecpuišu ballīte, kas noraus jums jumtu!

  Foto: Shutterstock.com

  Vecpuišu ballīte strauji tuvojas, bet nav vēl plāns, kā izklaidēties un pārbaudīt vecpuisi? Uzspēlējat peintbolu vai airsoftu - īstu veču spēles!

 • Kā kredītu apvienošana var palīdzēt risināt finanšu problēmas

  Viena no izplatītām finanšu problēmām, ar ko saskaras daudzi Latvijas iedzīvotāji, ir kredītu radītais slogs, kas reizēm arī kļūst par nopietnu problēmu ar nepatīkamām sekām. Iemesli, kāpēc iedzīvotāji nonāk šādās situācijās, ir dažādi — ienākumu samazināšanās, neapdomīgi slēgtas līgumsaistības ar aizdevējiem, pietiekami neizvērtēta maksātspēja, naudas trūkums pamatvajadzību nodrošināšanai utt. 

 • Kas jāņem vērā, ja grib nēsāt krāsainas kontaktlēcas

  Ja kontaktlēcas tiek nēsātas redzes korekcijas nolūkos, tad ir skaidrs, ka pacients ir bijis pie acu ārsta un saskaņojis piemērotāko lēcu variantu, tikusi veikta acu pārbaude. Kā arī lēcu lietotājs ir lietas kursā par to, kā lēcas pareizi jāieliek un jākopj. Šādā gadījumā nebūs nekādu problēmu lietot arī krāsainas lēcas, jo tās iespējams pasūtīt arī ar optisko korekciju. 

 • Kā labāk apgūt ceļu satiksmes noteikumus un sagatavoties CSDD eksāmenam

  Lai iegūtu autovadītāja apliecību, ir jāapmeklē autoskola un jānokārto CSDD eksāmeni. Eksāmeni ir divi – teorijas un braukšanas. Šoreiz nedaudz par to, kā labāk un efektīvāk mācīties ceļu satiksmes noteikumus un kā sagatavoties teorijas eksāmenam. 

 • Kredītu salīdzināšana portālā Netcredit.lv

  Palielinoties kredītdevēju klāstam, izvēlēties izdevīgāko un atbilstošāko no tiem ir arvien grūtāk, tieši tādēļ ir izveidots portāls Netcredit.lv visu aizdevumu ērtai un pārskatāmai salīdzināšanai, padarot šo uzdevumu daudz vieglāku.

 • 9 lieliskas dāvanas cilvēkiem, kuriem jau viss ir

  Dāvanu iegāde mēdz sagādāt daudz prieka. Dāvanas meklēšana un pati dāvināšana bieži vien ir daudz aizraujošāks process pašam dāvanas pasniedzējam, kā tās saņēmējam. Bet, ko darīt, ja jubilāram jau viss ir? Ko lai dāvina? Kaut liekas diezgan dīvaini – nu kā var būt tā, ka viss jau ir un nav ko uzdāvināt – šāda situācija izveidojas ārkārtīgi bieži. 

 • SEO pakalpojumi = SEO.LV 

  Publicitātes foto

  Internets jau šobrīd ir vadošais pārdošanas kanāls lielai daļai uzņēmumu, kas pat Latvijā ik gadu gūst tūkstošiem un pat miljoniem eiro lielu pelņu. Plaša profila vai šauras nišas internetveikali, nebanku kredītu devēji, poligrāfijas uzņēmumi, tulkošanas vai grāmatvedības firmas, totalizatori, veselības nozares uzņēmumi un dažādi pakalpojumu sniedzēji – visi izmanto internetu, lai kļūtu pieejami jauniem klientiem. 

 • Kā izvēlēties piemērotāko spēļu konsoli?

  Tiem, kuriem patīk video spēles vai ar tām vēlas iepriecināt savas atvases, nereti rodas jautājums – kādu spēļu konsoli izvēlēties? Piedāvājums nudien ir plašs, un tajā apjukt ir vienkārši. Lai atvieglotu izvēli, interneta veikals 220.lv ir sagatavojis dažus ieteikumus, kas palīdzēs vieglāk orientēties plašajā produktu klāstā. 

 • Izbaudi spēles garšu kopā ar citiem faniem sportā bārā

  Ņemot vērā to, cik šobrīd pasaulē ir daudz un dažādu sporta veidu, cik daudz ir dažādu sporta komandu un sportistu, cik daudz ir dažādu lielāka uz mazāka mēroga sporta notikumu, ir skaidrs, ka sports mūsdienās ir viena no būtiskākajam brīvā laika pavadīšanas iespēju sastāvdaļām.

 • 5 likumi, kas jāzina labam dārzniekam

  Publicitātes foto

  Dārzs – tā ir miera osta, vieta, kur ne tikai nodoties darbam, bet arī atpūsties. Dārzs prasa rūpes. Tas jāapstrādā, jāmēslo un jālaista, jāatbrīvo no nezālēm un jārušina – tikai tad tas dos pretī varenu ražu, sulīgus augļus un smaržojošus ziedus. Kas jāzina katram, kurš strādā dārzā? Par dārza darbiem ir lērums rakstu, grāmatu un žurnālu, katram atliek vien no šīs informācijas gūzmas "izlobīt" sev noderīgo.