Vietējās ziņas

 • Auto pārrakstīšanas līkloči

  Automašīnas iegāde ir ne tikai praktisks, bet arī nozīmīgs notikums ikviena dzīvē, tomēr līdz ar tās iegādi, līdzi nāk vairāki jautājumi. Vispirms daudzus jaunos šoferus uztrauc, kā šo automašīnu pārrakstīt uz sava vārda iegādes brīdī vai kur un kā pareizi jānokārto automašīnas dokumentācija?

 • Kā nepārmaksāt par elektroenerģiju

  Gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem viens no ikmēneša obligātajiem maksājumiem ir par patērēto elektroenerģiju. Šis maksājums, no vienas puses, ir neizbēgams, jo visi gribam izmantot elektrības sniegto komfortu, bet no otras puses – mūsu pašu ziņā ir tas, cik liels ir rēķins par elektroenerģiju, jo ne elektrības cena, ne patēriņš nav akmenī kalti, bet gan atkarīgi no mūsu izvēlēm. Izdarot gudras un atbildīgas izvēles, var padarīt rēķinus mazākus. 

 • Bonus-malus klase – 5 lietas, ko vēl nezināji

  Visiem sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem jāapdrošina savs spēkrats ar obligāto OCTA polisi. Ir daudz dažādu aspektu, kas veido OCTA apdrošināšanas cenu. Viens no aspektiem, kas šo cenu veido, ir transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšanas risku vērtēšanas sistēma, ko sauc par Bonus-malus klasi.

 • Hibrīdauto plusi un mīnusi

  Hibrīdauto mūsdienās ir plaši apspriests transportlīdzeklis. Daudziem šķiet, ka tas ir kaut kas jauns, tomēr pirmais šāda veida auto izgudrots jau 19. gs. sākumā. 

 • Atraktīvas aktivitātes bērniem pašu dārza pagalmā

  Ja jūsu mājās ir dārzs un jūsu ģimenē aug bērni, tad pavisam noteikti labos laika apstākļos viņus var aicināt laiku pavadīt ārā. Āra pagalms ir vieta, kur vecāki saviem bērniem var radīt aizraujošas nodarbes un aktivitātes, tāpēc šajā rakstā apskatīsim dažas no tām. 

 • Iepirkšanās ceļvedis: kā izvēlēties mobilo gaisa kondicionieri

  Vasarā ir tik daudz labu lietu, ko izbaudīt – pludmales apmeklējumi, dārza svētki, sauļošanās, brīvdabas pasākumi. Bet – vasarā mēdz būt arī liels karstums. Un tas dažkārt ir traucējošs faktors. Karstums ir lielisks tad, ja visu dienu var pavadīt pludmalē, ūdens tuvumā, bet, ja šādā laikā jābūt mājās vai birojā, vasaras svelme var būt kā apgrūtinājums. Mobilie kondicionieri var šķist kā lieka greznība, taču tie radīti labam mērķim – palīdzēt justies labāk un pilnvērtīgāk izbaudīt vasarai raksturīgos laika apstākļus. 

 • 8 ieteikumi, kā izvēlēties mēbeles dārza stūrītim

  Izmantojiet iespēju padarīt dārzu par patīkamu atpūtas vietu – papildiniet to ar dārza mēbelēm, izveidojot vietu, kur uzņemt ciemiņus, svinēt svētkus vai mierīgi pavadīt savus brīvos mirkļus. 

 • Velobraucējiem – aktuālākais ceļu satiksmes noteikumos

  Viens no pirmajiem pavasara vēstnešiem noteikti ir velosipēdists. Velosipēds ir ne tikai lielisks aktīvas pārvietošanās rīks, bet arī atstāj pozitīvu ietekmi uz cilvēka veselību un fizisko sagatavotību. 

 • Brīvdienu aktīvās atpūtas ideju TOP 10

  Izmantojiet daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas, lai padarītu savas brīvdienas interesantākas. Jūs varat doties aktīvā atpūtā pie dabas vai izbaudīt dažādas pilsētu sniegtās iespējas, piemēram, lāzertags bērniem noteikti būs aizraujošs piedzīvojums jebkurā laikā. Ir tik daudz variantu, ka atliek tikai noskaidrot, kas jūs uzrunā vairāk. Iespējams, ka tuvākā aktīvās atpūtas vieta ir vien pāris kilometru attālumā, un tā var būt jūsu nākamais brīvdienu pieturas punkts.

 • Idejas, kā piepelnīties brīvajā laikā

  Neatkarīgi no tā, vai esat students, pilna laika strādnieks, atrodaties bērna kopšanas atvaļinājumā vai ikdienā esat aizņemts ar ko citu, jums, visticamāk, atbilst šie divi nosacījumi: jums nav daudz brīvā laika, jūs bieži vien meklējat veidus, kā brīvajā laikā nopelnīt papildu naudu.