Vietējās ziņas

 • Cik svarīgas ir jūsu zināšanas mūsdienu darba tirgū?

  Darba meklējumi var būt sarežģīts un izaicinājumiem bagāts process. Pētot un izzinot mūsdienu darba tirgu, vajadzētu sevi pierādīt, izceļot savas unikālās zināšanas un tām piemītošās prasmes. Livecareer savā 2018. gada pētījumā atklāja, ka vidēji katrā darba sludinājumā minēta 21 prasme, taču ideālais CV vidēji sastāv no 13 prasmēm. Ja jums piemīt kāda no turpmāk minētajām prasmēm, tad ziniet, ka jūsu zināšanas mūsdienu darba tirgū ir ļoti svarīgas un tās noteikti jāizceļ, meklējot darbu!

 • Ģimenes budžeta plānošana: Ko Jums vajadzētu zināt?

  Budžeta plānošana ir tas, kas būtu jādara katrai ģimenei, jo tā nodrošina finansiālu stabilitāti. Galvenais, kas jāatceras, plānojot ģimenes budžetu, lai ienākumi nepārsniedz izdevumus. 

 • Kā putekļu sūcējs-robots var palīdzēt uzkopšanā?

  Uzkopt mājokli nav viegli. Kāpēc neizmantot palīdzību, ko var sniegt putekļu sūcējs-robots, lai atvieglotu šo darbu? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu par to, kāpēc ir vērts apsvērt šādas preces iegādi.

 • Praktiski padomi viesistabas iekārtošanā

  Varētu teikt, ka tieši viesistaba ir centrālā istaba visā mājoklī, jo tajā kopā sanāk gan ģimenes locekļi, gan draugi. Tāpēc viesistabas iekārtojumam ir jāpievērš liela uzmanība, lai to varētu iekārtot ērti un gaumīgi. 

 • Pirmā siltumnīca – kādu izvēlēties?

  Sava siltumnīca, kurā audzēt ģimenei gardus dārzeņus un garšaugus, nav utopiska vēlme. Ilgtermiņā tas ir ne tikai izdevīgi, bet arī iepriecinoši, jo tad, kad vēlaties, piemēram, svaigu tomātiņu uz sviestmaizes, tas ir rokas stiepienā – turpat dārzā. 

 • Kad bērnam jāsāk mācīt finanšu pratību?

  Ikdienā nav iespējams izvairīties no situācijām, kas saistītas ar finansēm. Cilvēkiem nākas plānot savas finanses, veikt dažādus maksājumus u.tml. Ir ļoti svarīgi, lai ikviens mācētu pareizi rīkoties ar savu naudu, tāpēc vecāki saviem bērniem jau mazotnē sāk mācīt finanšu pratību.

 • Kā izvairīties no nevajadzīgu pakalpojumu un preču iegādes?

  Kad kārtējo reizi krītam kārdinājumā un iegādājamies to, kas patiesībā mums nemaz nav nepieciešams, mēs zaudējam naudu, laiku un mazliet arī prātu. Turpinājumā sniedzam Jums padomus, kā izvairīties no nevajadzīgu pakalpojumu un preču iegādes.

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Kā plānot budžetu 2020. gadam?

  Straujiem soļiem tuvojas Jaunais gads, un tas sniedz iespēju mainīt savus finanšu paradumus. Lai to izdarītu un sasniegtu ikvienu finansiālo mērķi, nepieciešams izveidot atbilstošu budžetu. Lai jums tas izdotos, sniedzam ieteikumus, kā plānot budžetu 2020. gadam.

 • 6 ieteikumi, kā iekrāt naudu 2020. gadā

  Jaunais gads ir tepat aiz stūra, un daudzi cilvēki sāk domāt par mērķiem, kurus vēlas sasniegt, to skaitā arī finanšu mērķiem, un domām par to, kā rīkoties, lai iekrātu naudu.