Vietējās ziņas

 • "Credit24" – uzticams sabiedrotais finanšu jautājumos

  Foto: Pixabay.com

  Mūsdienu straujajā dzīves ritmā arvien lielāka nozīme ir interneta sniegtajām iespējām.  Tās var noderēt arī tad, ja radušies neplānoti izdevumi un nepieciešams aizdevums. Ja bankas vai citas kredītiestādes apmeklējums un kredīta pieteikuma sagatavošana prasa laiku, tad ātrais kredīts pieejams internetā salīdzinoši īsā laikā. Viss, kas nepieciešams, ir internets, mobilais telefons, konts bankā un brīvs brīdis pieteikuma aizpildīšanai.

 • Rīgā noslēgusies smaga nedēļas nogale

  Publicitātes foto

  Iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas centrāltirgū notika divi spēka sporta pasākumi – gan Rīgas pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, gan projekta "Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017" pirmais sacensību posms Rīgā, kur pilsētas aizstāvji trīs stundu laikā kopā pacēla 122 210 kg. Neticamu rezultātu uzrādīja Jefimijs Klementjevs, uzspiežot 50 kg smagu svaru stieni 222 reizes. Dāmu konkurencē arī jauns rekords Svetlanai Svjatnajai, uzspiežot 20 kg 330 reižu. 

 • Ja esi beidzis 9. klasi, nāc mācīties Rīgas Mūzikas internātvidusskolā!

  Foto: Rmivs.lv

  Mūzika – valoda, kuru saprot ikviens! 

 • Kredīts no "Kredits7" – kādi plusi ir jāņem vērā?

  Publicitātes foto

  Pavisam drīz klāt būs ilgi gaidītais atvaļinājumu laiks. Taču to pozitīvo pusi var aizēnot arī kāds saspringtāks mirklis, kas attiecas uz budžeta plānošanu un finansēm. Ja gadās atvaļinājuma naudu iztērēt ātrāk, nekā iecerēts, tad finansiālo drošību līdz algas dienai var palīdzēt nodrošināt ātrais kredīts internetā. Tas noderēs dažādu neparedzētu tēriņu segšanai, kas var piemeklēt ikvienu.

 • Kādus īpašus bonusus piedāvā Kredits365.lv?

  Publicitātes foto

  Mājaslapa Kredits365.lv ir viena no vietnēm, kur pieejami vairāku veidu kredīti – gan ātrais kredīts, gan ilgtermiņa naudas aizdevums. Uzziniet, kādi ir bonusi, ja negaidītās dzīves situācijās, kad vajadzīgs naudas kredīts, izvēlēsieties tieši šī uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus! 

 • Rīgas Mūzikas internātvidusskolā – pavasara svētki skolēniem un pedagogiem

  Publicitātes foto

  27. aprīlī BJC "Altona" zālē bija pulcējušies mazie mūziķi un viņu skolotāji uz pavasarīgiem mūzikas svētkiem – skolas gada atskaites koncertu.

 • Uzzini, kas ir deju aerobika!

  Publicitātes foto

  Kad dienas ir kļuvušas garākas, cilvēkiem gribas vairāk kustēties, rūpēties par savu fizisko labsajūtu un būt pozitīvā noskaņojumā. To visu var panākt ar dejošanu, taču, ja dejai klāt pievieno arī citus fiziskās slodzes elementus – dance aerobics –, tad labums no šādas nodarbes ir vairākām muskuļu grupām un visam ķermenim kopumā.

 • Lāzertags "Guns n Lasers" parkos – spēle, kas vieno

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Laikā, kad liela daļa cilvēku savu brīvo laiku pavada pie telefona, datora vai televizora ekrāniem, lāzertags ir tieši tas, kas nepieciešams – tas palīdz atslābināt prātu un izjust pamatīgu adrenalīna devu. 

 • Kad vējš matos jeb sākas velosezona

  Publicitātes foto

  Braukšana ar velosipēdu ir ļoti patīkama aktivitāte. Ir cilvēki, kuriem patīk pārvietoties ar velosipēdu gan ziemas, gan vasaras sezonā. Ziemā lielākoties ar velosipēdu pārvietojas tie, kuri izvēlas to kā ikdienas pārvietošanās līdzekli – uz darbu, skolu, veikalu un tā tālāk. Izklaides un atpūtas braucieniem gan vairāk piemērota vasara, kad ar velosipēdu pārvietojamies vairāk atpūtas, ne transporta nolūkiem. Lai gan arī vasarā velosipēdu var lieliski lieliski izmantot kā ikdienas transportu.