Vietējās ziņas

 • Kredītlīnija internetā – iespēja saņemt aizdevumu, neejot uz banku

  Publicitātes foto

  Steidzami nepieciešami papildu finansiālie līdzekļi, lai veiktu ikmēneša samaksu par medicīnas pakalpojumiem vai mājokļa remontdarbiem, bet nezini, kur aizņemties? Šādās situācijās var noderēt kredītlīnija internetā.

 • Rīgas Mūzikas internātvidusskola aicina pieteikties jaunajam 2017. /2018. mācību gadam!

  Skolās ir sākusies dokumentu pieņemšana mācībām uz jauno 2017./2018. mācību gadu.

 • Ko svarīgi zināt par kafijas automāta kopšanu, lai tas kalpotu ilgi un kafija vienmēr garšotu lieliski

  Publicitātes foto

  Lielai daļai no mums kafija ir kļuvusi par ikrīta ierasto dzērienu. Bez tās daudzi nevar ne īsti pamosties, ne uzsākt savas ikdienas gaitas. Tomēr tas, kādu kafiju ikdienā dzeram, ir ļoti plašu izvēļu rezultāts. Kādam vienkāršāk ir izvēlēties šķīstošo vai malto kafiju un vienkārši apliet to ar karstu ūdeni (kas nav pats labākais kafijas pagatavošanas variants). Savukārt citam ir svarīgi, lai kafija būtu patiešām garšīga, aromātiska un kvalitatīva, tādēļ tiek iegādāts kafijas automāts, kas ik rītu pagatavo tasi gardas kafijas. 

 • Sniega tīrīšana no jumtiem – pakalpojums, kas atmaksājas

  Publicitātes foto

  Ziema bez sniega un ledus ir praktiski neiedomājama, un, lai gan apsniguši māju jumti nereti izskatās ļoti skaisti, krītošs sniegs un lāstekas var radīt nopietnu apdraudējumu gan cilvēkiem, gan automašīnām, kas atrodas zem jumta. Kā no tā izvairīties?

 • Neaizmirstamām brīvdienām viduslaiku gaisotnē Jaunpils pilī

  Publicitātes foto

  Senā bruņinieku pils Jaunpilī ir vieta, kur vēl joprojām jūtama viduslaiku elpa un izbaudāma to garša. Viesošanās pilī ir neaizmirstams piedzīvojums, kurš ved atraktīvā ceļojumā viduslaikos.

 • Mēbeles bērnistabai – kā izvēlēties?

  Publicitātes foto

  Bērns savā istabā pavada daudz laika, tādēļ ir svarīgi, lai tā iekārtota pēc iespējas ērtāk bērnam. Viņam savā istabā ir jājūtas omulīgi un patīkami. Tā ir jāiekārto harmoniski, jo bieži vien mūsu sajūtas ir atkarīgas no mūsu privātās telpas izskata un tā, kā tajā jūtamies.

 • Ziemassvētku dāvanas – plašākā izvēle Davanuserviss.lv

  Publicitātes foto

  Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Lai sagādātu Ziemassvētku dāvanas, atlicis pavisam maz laika. Veikalu plauktos mirdz jau iepriekš sagatavotas Ziemassvētku dāvanas, cita par citu krāšņākā iesaiņojumā. Dāvanu izvēle ir neticami milzīga – sveces, rotaslietas, virtuves rīki un vēl daudz kas cits. Bieži vien dāvana tiek nolikta plauktā, lai, uz to paskatoties, tā atgādinātu par cilvēku, kas to dāvinājis. Davanuserviss.lv piedāvā iespēju pārsteigt dāvanas saņēmēju. Izvēloties dāvanu karti, nebūs iespējas to nolikt malā. Dāvanu karte būs aicinājums tās saņēmējam to izmantot pēc iespējas ātrāk!

 • Faktori, kas palīdzēs izvēlēties ledusskapi!

  Publicitātes foto

  Lai gan ir ļoti sarežģīti noteikt konkrētus kritērijus, pēc kuriem iegādāties jebkuru ierīci, arī ledusskapis nav izņēmums. Katram pircējam būs savas prasības un vajadzības attiecībā uz ledusskapi – kādam būs nepieciešama lielāka, ietilpīgāka ierīce, kādam būtisks būs tās dizains, kādam – funkcijas, bet vēl kādam būs nepieciešama ierīce, kur būtiski būs visi augstākminētie faktori vienkopus – vienā ierīcē. Tāpēc konkrētas receptes, kā pareizi un atbilstoši izvēlēties ledusskapi, nav. Tomēr ir daži kritēriji, kas būs vērtīgi ikvienam pircējam, un, sekojot tiem, ledusskapja izvēle kļūs nedaudz vienkāršāks process.

 • Kredīts pie InCREDIT GROUP – aizņemies droši!

  Publicitātes foto

  Viens no mūsdienīgākajiem veidiem, kā saņemt papildu naudu neplānotu izdevumu segšanai, ir ātrie kredīti, ko noformēt var dažu minūšu laikā, neizejot pat no mājas. 

 • Valodu kursi uzņēmuma izaugsmei

  Publicitātes foto

  Svešvalodu apguve ir lieliska iespēja pilnveidoties – gan uzlabojot atmiņu, gan attīstot komunikācijas prasmes ar citu tautu pārstāvjiem, tādējādi paaugstinot konkurētspēju darba tirgū un kvalifikāciju darbavietā. Arī uzņēmumam spēja sekmīgi sazināties vairākās valodās ir ļoti nozīmīga un norāda uz tajā strādājošo speciālistu profesionalitāti, jo biznesā valodu zināšanas apliecina eksportspēju – gatavību konkrētajam mērķa tirgum. Specializētie vai intensīvie valodu kursi un semināri, lietišķās svešvalodas kursi, latviešu valoda sekmīgiem darījumiem – tie ir tikai daži no ceļiem uz uzņēmējdarbības izaugsmi.