Vietējās ziņas

 • Lai nepaliktu uz ceļa

  Publicitātes foto

  Ikdienā pārvietojoties ar transportlīdzekli, ikviens autovadītājs sapratis vismaz dažas pamata lietas par savu auto un tā būtiskākajām ierīcēm. Esam informēti par motoru, sprauslām un citām daļām. Tomēr par auto akumulatoru ir dzirdējuši visi tie, kuri kaut reizi aizmirsuši izslēgt auto tuvās gaismas vai radio. Un brīdī, kad auto atkal jāiedarbina, secinājis, ka tas neizdodas.

 • Būvgružu konteineri – neatņemama būvdarbu sastāvdaļa

  Publicitātes foto

  Nav dūmu bez uguns – nav būvdarbu bez būvgružiem. Ja esi ieplānojis veikt būvdarbus vai mājokļa remontu, bet nezini, ko iesākt ar būvgružiem, neuztraucies – šādām situācijām īpaši piemēroti ir būvgružu konteineri.

 • Kredītlīnija – mūsdienīgs risinājums neplānotu izdevumu gadījumā

  Publicitātes foto

  Neplānoti izdevumi ir daļa no dzīves – tie rodas pat tad, ja personīgais budžeta plāns tiek rūpīgi plānots. Viena no iespējām, kā par šādām situācijām parūpēties, – tās paredzēt savlaicīgi, veidojot naudas uzkrājumu. Taču – ko darīt, ja naudas tik un tā nepietiek? Tādā gadījumā var izmantot ātro kredītu sniegtās iespējas, jo tos šobrīd salīdzinoši vienkārši var noformēt tiešsaistē. 

 • Iespēja sportot, neizejot no mājām!

  Publicitātes foto

  Nodarboties ar sportiskām aktivitātēm dažiem ir vesels izaicinājums. Jā, vēlme ir, bet nav iespējas vai laika. Trūkst apņēmības skriet vakaros pēc darba. Savukārt, lai dotos uz sporta zāli, diennaktī trūkst pāris stundu. Un tā lielākā daļa ikdienas tiek pavadīta mazkustīgi, bez īpašām aktivitātēm. Un vēl sliktāk ir tad, ja visa darba diena ir jāpavada, sēžot pie datora.

 • Ātrais kredīts pavasara ieceru īstenošanai

  Publicitātes foto

  Strauji tuvojas pavasaris, un mums katram dzīvē gribas jaukas pārmaiņas. Un tas attiecas ne tikai uz pašu cilvēku, bet arī vidi, kādā viņš dzīvo. Tieši tāpēc šajā laikā daudzi domā par mājokļa labiekārtošanu, taču ne visiem ir lieka nauda makā vai iekrājumi, kas ļautu šo sapni īstenot. Lai nebūtu jālūdz palīdzība draugiem vai jādodas uz banku, ir vērts iepazīties ar aizdevuma iespējām, ko piedāvā ātrais kredīts internetā.

 • Praktiski padomi, kā pasargāt sevi ceļojot

  Publicitātes foto

  Ceļošana ir tik patīkama nodarbe. Ikviens no mums labprāt padotos kārdinājumam un dotos vasaras ceļojumā uz kādu zemi, kuru sen kārojam aplūkot! Daudzi no mums, ja vien iespējas būtu neierobežotas, vispār visu savu apzinīgo dzīvi pavadītu ceļojot. Un tomēr – iespējas ir ierobežotas, un ceļot daudz paveicas vien retajam. 

 • Kā izvēlēties modernu apģērbu, lai izskatītos slaidāka

  Publicitātes foto

  Ne visi apģērbi mums piestāv. Kā nekā tie ir paredzēti dažādām figūrām, formām. Tiem ir atšķirīgi fasoni. Nav tā, ka viena tipa apģērbu spēs valkāt jebkura sieviete, tāpēc apģērbs jāizvēlas rūpīgi – atbilstoši savam augumam un izmēram. Apģērbam ir jāizceļ un jāpadara mūs skaistākas un apburošāks. Tomēr reizēm sanāk gluži pretējais. Kas tad īsti ir nepareizi? 

 • Pārtikas drošības ABC – kas jāievēro pārtikas ražošanas un ēdināšanas uzņēmumiem?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Pārtikas drošība ir ikviena šīs nozares uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā. Kādi ir pārtikas drošības ABC punkti, un kam tie jāievēro? Kur var apgūt kursus par tēmu "Pārtikas drošība", un cik tie maksā?

 • "CES 2017": LG prezentē jaunu Super UHD televizoru klāstu

  Publicitātes foto

  Šā gada sākumā – starptautiskajā elektronikas izstādē "CES 2017" – īpaši aktīvi un ar lieliem panākumiem savus produktus un piedāvājumus prezentēja "LG Electronics" (LG), piedāvājot pasaulei un patērētājiem jaunākas, labākas, inovatīvākas un interesantākas tehnoloģijas gan sadzīves tehnikas, robotikas un izklaides jomās. Viens no jaunumiem, kas tika prezentēts "CES 2017", bija jauni, inovatīvi un moderni televizoru modeļi – arī SUPER UHD ((modeļi SJ9500, SJ8500 un SJ8000) ar šobrīd modernāko LCD paneļu krāsas uzlabojošo tehnoloģiju – Nano Cell.

 • Kādas ir atšķirības, ja ātrais aizdevums tiek ņemts atkārtoti?

  Publicitātes foto

  Nereti dzīvē gadās situācijas, kad nepieciešami papildu finanšu līdzekļi. Tādās reizēs ir labi, ja ir iekrājumi, taču ne vienmēr tie ir pietiekami apjomīgi vai arī ir paredzēti kādam citam mērķim. Šādos brīžos kā viens no risinājumiem var būt ātrais aizdevums.