Vietējās ziņas

 • Kas šobrīd būtu jāzina, iegādājoties jaunu elektrisko skrejriteni?

  Elektriskie skrejriteņi ir pārvietošanās līdzekļi, kas tiek kvalificēti kā sporta un atpūtas inventārs, ja to maksimālais braukšanas ātrums nepārsniedz 25 km/h. Šāda tipa elektriskie skrejriteņi drīkst pārvietoties pa ietvi, bet jāatceras, ka, neskatoties ne uz ko, gājējiem ir priekšroka, bet, ja to ātrums pārsniedz jau minēto, tad tie kvalificējas kā mopēdi. Šādā gadījumā elektriskais skrejritenis ir jāreģistrē CSDD, tam izsniedz numura zīmi, kā arī nepieciešama derīga OCTA polise. 

 • 2020. gada dārzkopības tendences

  Arvien biežāk cilvēki apzinās dabas spēku – vai jūs zināt, ka daudzi ārsti nosaka saviem pacientiem pavadīt laiku pie dabas, jo tas palīdz pret hroniskām slimībām, veicina veselību un paaugstina laimes sajūtu? Lielāka nozīme šajā sakarā tiek piešķirta arī dārzkopībai, tādēļ dalāmies ar 2020. gada dārzkopības tendencēm, lai jūs varētu ierīkot savu personīgo spēka, veselības un laimes ostu.

 • Kā atraktīvi iekārtot savu piemājas dārzu lieliskai vasaras atpūtai?

  Piemājas dārzs ir lieliska pievienotā vērtība mājai, tāpēc tā labiekārtošana vasaras sezonai ir katra saimnieka sapnis. Ja dārzs ir plašs, tajā var izvietot dažādas aktivitātes, kas aizrauj gan pieaugušos, gan bērnus. Par to, kā atsvaidzināt parastu piemājas dārzu, lai atpūta būtu lieliska, lasiet turpinājumā. 

 • Kādas ir galvenās OCTA un KASKO polises atšķirības?

  Katrai automašīnai ir jābūt apdrošinātai, lai tā varētu piedalīties satiksmē likuma ietvaros, taču ir tik daudz dažādu apdrošināšanas polišu, tajā skaitā OCTA, KASKO, kas katras ar kaut ko atšķiras, tēpēc cilvēks var apjukt. 

 • Idejas dāvanai sievietei

  Meklējot dāvanas sievietēm, vēlamies tās iepriecināt, ļaut sajusties mīlētām un lolotām. Sievietēm patīk dāvanas, kas ir skaistas un sirsnīgas. Viņām ir svarīgi sajust emocijas un labo nodomu, kas tiek nodots ar dāvanas palīdzību.

 • Obligātā OCTA apdrošināšanas polise – kas jāzina, to iegādājoties

  Kļūstot par autoīpašniekiem, autovadītāji rēķinās ar gaidītām un negaidītām papildu izmaksām, vai tā būtu riepu sezonālā nomaiņa, neparedzēti remontdarbi, ceļa nodokļa apmaksa vai OCTA apdrošināšanas polises iegāde. OCTA apdrošināšana ir obligāta visiem autovadītājiem, līdz ar to cenšoties ietaupīt polises izmaksas, padomu lūdzam gan draugiem, gan internetam. No kā sastāv OCTA polises izmaksas un kādēļ daudzām ir tik vērā ņemama cenas atšķirība stāsta apdrošināšanas portāls Manapolise.lv.

 • Interesanti fakti par tulkošanas profesiju

  Globalizācijas un starptautisko sakaru attīstības rezultātā pēdējos gados arvien pieaug pieprasījums pēc tulkošanas pakalpojumiem. Tulkotājiem darba netrūkst un ir jāpaspēj īsā laikā izdarīt vairāk nekā iepriekš, ir pieejami interneta resursi, kā arī datorizēti tulkošanas rīki, tāpēc tiek sagaidīts, ka darbu speciālists paveiks ātrāk. Tulkotājiem ir lieliski jāprot orientēties lielā informācijas apjomā un jāprot izmantot jaunākās tehnoloģijas.

 • Atbalsts miegā. Padomi jauna matrača iegādei

  Statistikas dati liecina, ka katrs no mums aptuveni vienu trešdaļu dzīves pavada miegā. Tādēļ pārdomāta gultas matrača izvēle ir ļoti atbildīgs solis, jo ergonomisks matracis veicina pareizu mugurkaula izliekumu miega laikā, atslābina muskuļus un kopumā nodrošina veselīgu, pilnvērtīgu miegu.

 • Kā sagatavot zemi sēšanai un stādīšanai?

  Nav vairs tālu līdz pavasara sēšanas un stādīšanas laikam. Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas paši saviem spēkiem izaudzēt dažādus dārzeņus un augļus, nevis iegādāties tos veikalā. Protams, izaudzēt pārtikas produktus pašu spēkiem ir laikietilpīgi, kā arī tas prasa zināmas pūles, tomēr šādi produkti ir daudz garšīgāki, kā arī uzturvielām bagātāki. 

 • Kā izvēlēties piemērotu grilu?

  Vairs nav ilgi jāgaida, kad tiks atklāta grilēšanas sezona. Nav šaubu, ka uz uguns gatavotam ēdienam ir īpaša garša. Turklāt tā gatavošana var pārvērsties par īstu izklaidi. Lielu lomu visā grilēšanas procesā spēlē tieši grils. Kādu grilu izvēlēties? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet!