Vietējās ziņas

 • Dizainakresli.lv mēbeles iecienītas no Latvijas līdz pat ASV

  Vai zināji, ka Dizainakresli.lv Latvijā ražoto krēslu, galdu, interjera priekšmetu un bērnu mēbeļu komfortu, pievilcību un kvalitāti novērtē un izmanto ne tikai pie mums, bet arī citās valstīs, tai skaitā, Somijā, Čehijā, Beļģijā, Polijā un pat ASV? Izturīgās un ergonomiskās dizaina mēbeles sastopamas gan privātmājās, gan arī kopstrādes centros, viesnīcās, birojos, kapelās un pat dzimtsarakstu nodaļās! Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par šo mēbeļu ražotāju.

 • Iemesli, kādēļ vērts iegādāties apavus internetā

  Ja pirms desmit vai vairāk gadiem cilvēkiem vaicātu, kur viņi pērk apavus, lielākā daļa noteikti atbildētu, ka dodas uz mazākiem vai lielākiem apavu veikaliem, kur pielaiko vairākus modeļus un tad izvēlas to, kuru iegādāties. Taču mūsdienās sabiedrības paradumi ir mainījušies. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, ir pārveidojies veids, kā iepērkamies. Dažādi pakalpojumi un preces, tostarp apavi, internetā (https://bestshoes.lv/adas-apavi/) tiek pirkti arvien biežāk, izmantojot virkni tiešsaistes piedāvāto priekšrocību. Turpinājumā aplūkosim iemeslus, kādēļ vērts pirkt apavus interneta veikalos. 

 • Atnāc uz Optibet sporta bāru un sajūti azartu!

  Vai tev šķiet, ka tava ikdiena ir kļuvusi pārāk garlaicīga? Vai vakaros sēdi vienatnē pie TV vai datora, bet patiesībā vēlies atrasties jautrā kompānijā un labi pavadīt laiku? Vai esi gatavs izmēģināt ko jaunu, par ko, iespējams, agrāk neesi dzirdējis? Tad tev noteikti ir vērts iegriezties Optibet sporta bārā! Vairāk par šo vietu lasi raksta turpinājumā.

 • GARĀŽA – bārs–restorāns Vecrīgā patīkamai pasēdēšanai

  Kas mūs piesaista dažādās ēstuvēs un atpūtas vietās? Kāds teiks, ka tā ir atmosfēra, citam svarīgāks būs ēdienu un dzērienu piedāvājums vai lokācija. Taču, ja tā padomā, nozīme ir visu īpašību kopumam. Arī tu noteikti esi bijis vietās, kas iepatīkas no pirmā acu uzmetiena un kur vēlies atgriezties atkal. GARĀŽA ir bārs–restorāns Vecrīgā, kuru Tu vari pievienot savam "must visit" vietu sarakstam, un turpinājumā pastāstīsim – kāpēc.

 • Ceļošana ar automašīnu: par un pret

  Jums ir dota brīnišķīga iespēja izplānot savu sapņu atvaļinājumu. Nav šaubu, ka vēlaties zināt labāko ceļošanas veidu, kas ne tikai ļauj izbaudīt braucienu, bet arī nodrošina lielisku laika pavadīšanu un citus ieguvumus. Šajā rakstā esam apkopojuši priekšrocības un izaicinājumus, trūkumus, kurus ietver ceļošana ar automašīnu. Izpētiet tos, lai noskaidrotu, vai šis veids ir jums piemērots!

 • Kā kopt virtuves virsmas un mēbeles?

  Virtuve viennozīmīgi ir mājas sirds un dvēsele, kurā sastopas aicinošās ēdiena smaržas un omulīgs siltums, pat ciemiņi šo iemeslu dēļ bieži vien izvēlas uzkavēties tieši virtuvē, kur pie siltas tējas vai kafijas tases risinās vissirsnīgākās sarunas. Tomēr nav noslēpums, ka virtuves virsmas un mēbeles prasa īpaši rūpīgu kopšanu. 

 • Kā saprast, ka esi uz pareizā finansiālā ceļa?

  Finanses ir izaicinājums visiem – gan tiem, kam to pietrūkst, gan tiem, kam tās ir pietiekami. Tā arī ir joma, kur gudra pieeja, atbildīga plānošana un mērķtiecīgs skats nākotnē nosaka visu. Tu esi ieviesis kādas pārmaiņas savā dzīvē un šobrīd domā, vai dari pareizi? Izlasi šos sešus padomus un pārliecinies, ka tie ir atpazīstami arī tavā ikdienā.

 • 7 padomi, kas padarīs dienu garāku un kvalitatīvāku

  Mēs bieži sūkstāmies par laika trūkumu, par to, ka neesam paspējuši izdarīt visu savlaicīgi un ka laiks un dienas paskrien tik ātri, ka tas rada zināmu stresu. Tomēr daudz retāk mēs aizdomājamies, kā mēs varētu to uzlabot, kur ir problēmas sakne. Patiesībā, ievērojot vairākus noteikumus, mēs būtiski varam "pagarināt" savas dienas, optimizējot vai izvairoties no konkrētām darbībām.

 • Dzimumzīmju pārbaude – kam, kad un kāpēc to jāveic

  Dzimumzīmes uztveram kā normālu daļu no sava ķermeņa. Kādam šo punktiņu ir vairāk, citam mazāk. Kādiem dzimumzīmes ir izteiktākas un lielākas, citiem pavisam nemanāmas. Par dzimumzīmju veselību un riskantajiem faktoriem pēdējos gados ārsti runā arvien vairāk, pieminot ādas vēzi jeb melanomu, ar kuru saslimšanu skaits ir ievērojami audzis. Slimo un dzīvību no šīs slimības zaudē pat jauni un veselīgi cilvēki. 

 • 4 domāšanas, kas neļauj tev kļūt bagātākam

  Kurš gan nevēlētos kļūt bagāts, apceļot pasauli un dzīvot tikai no iekrājumiem? Tomēr, lai to tiešām panāktu, jāmaina arī savs domāšanas veids. Piemēram, ja nemainīsi savus naudas tērēšanas paradumus, izveidot iekrājumus un līdzsvarot mēneša budžetu, praktiski nebūs iespējams. Tāpat ierasts, ka līdzekļi tiek ieguldīti tikai īstermiņa mērķu sasniegšanai, tomēr tieši ilgtermiņa mērķi ir tie, kas var Tev nodrošināt pārticību visa mūža garumā.