Vietējās ziņas

 • Etiķešu druka – daži soļi līdz veiksmīgākam uzņēmuma tēlam

  Pilseta24.lv

  Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka etiķete ir tikai papīra gabaliņš, kas atspoguļo svarīgāko informāciju par produktu, tomēr tas gluži nav tiesa. Patiesībā etiķete ir spēcīgs ierocis cīņā par atpazīstamību un pircēju atzinību, jo ar kvalitatīvi izveidotu etiķeti var panākt ļoti daudz. Lai panāktu vēlamo rezultātu, protams, nepietiek ar ideju vien – ir vajadzīga arī atbilstoša etiķešu druka, pēcapstrāde, iepakojumam atbilstošs materiāls. 

 • Šosejas, krosa, kalnu vai elektrisko? Kādu velosipēdu pirkt?

  Publicitātes foto

  Īstā velosipēda atrašana ir kā jauna drauga iegūšana. Dodoties ceļā, ir svarīgi, lai tu varētu paļauties uz savu divriteni, kā arī ar to būtu viegli "saprasties". Šajā rakstā aplūkosim tādus populārus velosipēdu veidus kā šosejas, krosa, kalnu un elektrisko, lai palīdzētu tev saprast, kuru izvēlēties. 

 • Dakstiņu jumts – piemērots jebkurai ēkai

  Publicitātes foto

  Izvēloties jumta segumu, vērā jāņem dažādi faktori, taču visbiežāk uzmanība tiek pievērsta tieši tam, vai konkrētais materiāls ilgi kalpo un labi izskatās, jo, kā zināms, kvalitatīvs un pievilcīgs jumts pilnībā spēj mainīt ēkas kopējo tēlu. Papildus metāla, valcprofila un bitumena segumam, iespējams izvēlēties arī māla un betona dakstiņus. Kādas ir dakstiņu īpašības un ko par tiem der zināt, lasi turpinājumā.

 • Itāļu valodas kursi Rīgā – ekskursijai Romā

  Foto: Unsplash.com

  Mēdz sacīt, ka visi ceļi ved uz Romu! Itālija – valsts ar senu vēsturi un pasakainu dabu; tā atrodas Dienvideiropas centrālajā daļā un ik gadu vilina tūkstošiem tūristu. Neatkarīgi no tā, vai dosieties uz Itālijas ziemeļiem, lai baudītu ziemas priekus kalnos, uz gleznaino Venēciju pēc pavasara maigā pieskāriena vai medīt kultūras pieminekļus Romā, katram ceļotājam ir jānodrošinās ar itāļu valodas pamatzināšanām, kas atvieglos saziņu ar vietējiem. Skrivanek Baltic Valodu mācību skolas piedāvātie itāļu valodas kursi Rīgā ļaus Jums sagatavoties gaidāmajam ceļojumam!

 • Tulkojumu birojs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi palīdzēs Jūsu uzņēmumam attīstīties

  Foto: Shutterstock.com

  Katrs uzņēmums plāno, kā attīstīties un palielināt savu darbības jomu. Vai esat kādreiz domājis, ka to var palīdzēt realizēt profesionāls tulkojumu birojs?

 • Kvalitatīva riepu un disku montāža Rīgā

  Publicitātes foto

  Auto riepas ir tikpat svarīga automašīnas sastāvdaļa kā motors un ātrumkārba, tādēļ pret riepu apkopi un maiņu nevajag izturēties vieglprātīgi. Jaunas riepas var iegādāties oficiālajos riepu centros, piemēram, MMK riepu serviss, kur vajadzības gadījumā darbinieki neatteiks arī padomu un palīdzēs ar riepu nomaiņu. Centrā iespējams iegādāties visu populārāko ražotāju automašīnu riepas dažādos izmēros, lai droša braukšana vasaras sezonā būtu jebkādos laikapstākļos.

 • Kādas ieejas durvis izvēlēties dzīvoklim vai privātmājai?

  Publicitātes foto

  Šodien Latvijā ir ļoti plašs zemas kvalitātes durvju piedāvājums, zemas kvalitātes produkti pārsvarā tiek ievesti no Krievijas, Ukrainas, Ķīnas un Baltkrievijas. Šo valstu piedāvātie produkti tiek aprīkoti ar ļoti zemas drošības pakāpes slēdzenēm, kas padara konstrukciju par nedrošu, bet pats būtiskākais, kam tiek likts viss uzsvars, ir tas, lai durvis pievilcīgi izskatās. Un mēdz būt, ka par šādiem produktiem tiek prasīta milzum liela nauda, pat vairāki simti un tūkstoši eiro. 

 • SEO pakalpojumi un citas digitālā mārketinga aktivitātes: esi redzams ar Seomedia.lv! 

  Publicitātes foto

  Interneta mārketings ir jēdziens, kas mūsdienās, šķiet, daudziem jautājumus vairs nerada. Īpaši aktuāls tas ir uzņēmumiem, kas vēlas piesaistīt klientus šī laikmeta prasībām atbilstošā veidā. 

 • Tu ziemā brauc ar auto? Esi gatavs dažādām situācijām!

  Publicitātes foto

  Sniegs, slapjdraņķis, ledus un zema gaisa temperatūra ievērojami ietekmē braukšanas apstākļus. Ziemas laikā drošība uz ceļa ir atkarīga ne tikai no šofera prasmēm un uzmanības, bet arī paša auto tehniskā stāvokļa. Ja arī tu vai kāds tev tuvs cilvēks ziemā pārvietojas ar mašīnu, šie padomi var būt ļoti noderīgi.

 • Lieliska atpūta sportiskam noskaņojumam!

  Publicitātes foto

  Sporta bārs, kas apvieno gan sportisku atmosfēru, gan gardas maltītes un atspirdzinošus kokteiļus, gan ļauj sekot līdzi pasaulē aktuālākajiem notikumiem sportā, tas ir – Optibet. Nepārtraukti tiek translēti elpu aizraujoši, pasaulē nozīmīgākie sporta notikumi, kas apvienojumā ar mūsu interjeru un gardajiem piedāvājumiem, rada ļoti sportisku gaisotni, kas patiks katram sporta entuziastam.