Vietējās ziņas

 • Kondicionēšanas sistēmas – glābiņš no svelmes! 

  Publicitātes foto

  Vasara šogad sākusies ar patīkamu un iepriecinoši svelmi, ko var baudīt brīvā dabā un pie ūdenstilpnēm. Taču ko darīt, ja pēc lielā karstuma gribas baudīt veldzi? Šajā gadījumā lielisks palīgs ir kondicionieris, kas var nodrošināt īpaši patīkamu un komfortablu temperatūru, lai atgūtos no saules pilnās dienas. 

 • Pulksteņi, kas iedvesmo! 

  Publicitātes foto

  Iedvesma ir viens no lielākajiem dzinējspēkiem mūsu ikdienā. Tā ļauj sasniegt mērķus, ieraudzīt jaunus apvāršņus un meklēt citus risinājumus neparedzamās situācijās. Savā līdzībā iedvesma stājas blakus interesei – jo brīdī, kad zūd interese, cilvēks ātri pazūd un beidzas. Tāpat ir ar iedvesmu, jo to un interesi mēs gūstam no visa skaistā, kas mums ir apkārt un kas cilvēkam palīdz pacelties spārnos. Tās var būt gan garīgas vērtības, gan ģimene, gan ārkārtīgi skaistas un vērtīgas luksusa klases lietas. 

 • Pieci iemesli, kāpēc salīdzināt kredītus vislabāk ir portālā Gudriem.lv

  Publicitātes foto

  Mūsdienās, kad kredītiespēju ir ļoti daudz, ir grūti neapjukt milzīgajā informācijas gūzmā par kredītiem, to daudzveidību un kreditēšanas īpatnībām. Vēl vairāk – ir ne tikai ļoti viegli kļūdīties, bet arī uzķerties uz negodprātīgu starpnieku āķa, savukārt viņiem galvenais ir īstermiņa labums. Gudriem.lv darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadu un ir sevi pierādījis kā uzticamu un pārbaudītu preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas avotu.

 • Sertificēti arhitekti – kvalitātes garantija

  Publicitātes foto

  Arhitekta profesija man vienmēr ir likusies lielas apbrīnas vērta, nedaudz nesaprotama un maģiska. Mēs bieži vien ejot pa ielu pat nepaceļam acis augstāk par saviem pirkstgaliem vai garāmgājēja skatienu un neapzināmies, kādas arhitektūras pērles mums ir visapkārt pilsētā. Tas nudien ir talants izveidot vidi, kurā dzīvojam, strādājam, izklaidējamies, un radīt ainavu, ar kuru katrs asociējam savu pilsētu. 

 • Nekustamā īpašuma apdrošināšana – kāpēc tā nepieciešama un kā to iegūt?

  Publicitātes foto

  Laikā, kad valstī valda sūri apstākļi, ir paaugstinājies noziedzības un zādzību līmenis, noteikti vajadzētu padomāt par sava nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Tāpat allaž der atcerēties, ka nelaime var notikt pašā negaidītākajā brīdī, piemēram, kad esat devušies ceļojumā vai atrodaties savā darba vietā un pat nenojaušat neko nelāgu. Nodrošinieties pret sava īpašuma bojājumiem ar īpašuma apdrošināšanu!

 • 9 iemesli, kādēļ iegādāties planšetdatoru

  Publicitātes foto

  Attīstoties tehnoloģijām un parādoties arvien jaunām iespējām viedtālruņos un portatīvajos datoros, cilvēki sāk biežāk uzdot jautājumu, vai vērts iegādāties planšetdatoru. Un atbilde uz šo jautājumu ir "jā". Ja vēlies iegādāties ierīci atpūtas brīžiem, kas piedāvā iespēju spēlēt spēles, izmantot dažādas aplikācijas, sērfot internetā, kad paralēli skaties TV, vai, ja vēlies savā īpašumā ierīci, kas ir lielāks izmēros par mobilo telefonu, bet mazāks par portatīvo datoru, tad planšetdators ir tas, kas nepieciešams.

 • Kā izvēlēties putekļu sūcēju?

  Publicitātes foto

  Mēs katrs esam nonākuši situācijā, kad iegādājamies kaut ko jaunu, taču zināšanu par šo produktu vai preci nav īsti nekādu. Viens no šāda veida pirkumiem noteikti ir arī putekļu sūcējs. Mūsdienās tehnoloģijas ir tik ļoti attīstītas, ka mēdzam apjukt to izvēlē, jo katrai precei, tostarp putekļu sūcējam, ir tik daudz veidu, ražotāju, funkciju, vizuālo dizainu un vēl citas nianses, kā rezultātā nonāk pie secinājumu, ka putekļu sūcēja izvēlei ir jāvelta izpētes darbs un laiks. Tā kā putekļsūcējs lielākoties tomēr ir ilgtermiņa pirkums, ir nepieciešams apsvērt ļoti daudzas būtiskas nianses pirms tā iegādāšanās. 

 • Dzīvesveids un paradumi – ko pēc tiem var pateikt par cilvēku?

  Publicitātes foto

  Mēs katrs esam individualitāte, mēs esam unikāli un neatkārtojami. Diemžēl daudziem ir bail atšķirties un ļoti gribas sekot "pelēkajai masai" un pielāgoties. Tikai noteiktā vecumā daļa cilvēku saprot – būt atšķirīgam ir forši!

 • Presto Autoskola Rīgā – profesionālākā un modernākā! 

  Publicitātes foto

  Kā tik daudzu autoskolu piedāvājumā neapjukt un izvēlēties kvalitatīvāko, mūsdienīgāko un godīgāko autoskolu? Tas realitātē patiešām ir sarežģīts un smags lēmums, jo pieejamas vairāk nekā 200 autoskolu. Neskatoties uz to, ka mācību process un programmas autovadītāju mācību iestādēs ir vienādas, būtiskākā atšķirība var būt tieši attieksmē, godprātīgumā, kā arī cenas un kvalitātes kopsakarībā. 

 • Lingverto – profesionāls tulkošanas birojs

  Publicitātes foto

  Uzņēmuma un biznesa vajadzībām tiek tērēts daudz līdzekļu, gan finansiāli, gan emocionāli, it īpaši pirmsākumos. Ir tik daudz lēmumu, kas jāpieņem no dienas dienā, ka ir viegli kaut ko palaist garām vai izvēlēties lētāko variantu, nepadomājot par kvalitatīvu rezultātu. Bieži vien, tulkošanas vajadzības mēdz nokļūt sekundāras izvēles kategorijā.