Vietējās ziņas

 • Ko ņemt vērā, iegādājoties velosipēdu?

  Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, tāpēc šis ir īstais laiks, kad sākt apsvērt domu par jauna velosipēda iegādi. Velosipēds ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā gan atpūšoties, gan sportojot vai dodoties uz darbu. Braukšana ar velosipēdu uzlabo ne tikai fizisko veselību, bet arī nenodara kaitējumu dabai. Un tomēr, pirms dodaties uz veikalu, ir dažas lietas, ko ņemt vērā, iegādājoties jaunu velosipēdu.

 • Kā atbrīvoties no parādiem ātrāk

  Saskaņā ar statistiku Latvijā dažāda veida kredītus ir paņēmuši vairāki simti tūkstoši iedzīvotāju. Lielākā daļa no viņiem spēj izpildīt kredītsaistības, taču ir arī tādi, kuriem ikmēneša maksājumu veikšana sagādā būtiskas problēmas. 

 • Kā gatavot maltītes ātrāk un lētāk?

  Pārtika ir tā lieta, bez kuras nevar iztikt neviens cilvēks. Tā ir pieskaitāma pie obligātajiem ikdienas tēriņiem. Iespējams, ka tieši pārtikas iegāde veido vislielāko daļu no visiem ikmēneša tēriņiem, tāpēc, ja nepieciešams ietaupīt, šī ir tā joma, ar kuru būtu vēlams sākt. Jāsaka, ka tas ir izdarāms, un var ietaupīt pat diezgan lielu naudas summu. Protams, tas iespējams, ja samazināsi ārpus mājas ēšanas skaitu, kā arī sāksi biežāk gatavot mājās. Raksta turpinājumā atradīsi vairākus padomus, kā pagatavot maltītes lētāk un nepavadot pārāk ilgu laiku virtuvē.

 • Jāiet raudzībās – ko dāvināt jaundzimušajam un vecākiem?

  Kad radu vai draugu lokā ir brīnišķīgs notikums un ģimenei piepulcējies mazulis, tad vēlamies viņus sveikt un atbalstīt. Iešana raudzībās ir sena tradīcija, kas mūsdienās varbūt vairs īsti nepilda tās sākotnējo funkciju, tomēr vienalga ir nozīmīga. Ar laba vēlējumiem jaundzimušajam un vecākiem tuvākie cilvēki viņiem dod spēku, atbalstu un arī praktisku palīdzību, jo raudzībās jau nekad nenāk tukšām rokām. 

 • Kā tērējam naudu ziemā un kā – vasarā?

  Pat, ja varētu likties, ka naudas tērēšana nav atkarīga no gadalaiku maiņas, tomēr lielākajai daļai cilvēku izdevumi ziemas mēnešos palielinās, lai gan tieši vasarā var sastapties ar lielākiem kārdinājumiem, kas rosina izdot naudu, īpaši atvaļinājuma laikā. Gadalaiku maiņa maina arī finansiālos paradumus, tāpēc šoreiz par to, kā tērējam naudu ziemā un kā – vasarā.

 • Visbiežāk pieļautās kļūdas, mazgājot veļu

  Veļas mazgāšana ir laikietilpīgs darbs. Par spīti stundām, kas tiek pavadītas pie veļas mašīnas,  daudzi joprojām pieļauj kļūdas, kas maksā gan laiku, gan naudu, atstājot nopietnas ilgtermiņa sekas. Kamēr dažas no šīm kļūdām sabojās apģērbu, citas var ietekmēt jūsu mājokli un pat veselību.

 • Cik svarīgas ir jūsu zināšanas mūsdienu darba tirgū?

  Darba meklējumi var būt sarežģīts un izaicinājumiem bagāts process. Pētot un izzinot mūsdienu darba tirgu, vajadzētu sevi pierādīt, izceļot savas unikālās zināšanas un tām piemītošās prasmes. Livecareer savā 2018. gada pētījumā atklāja, ka vidēji katrā darba sludinājumā minēta 21 prasme, taču ideālais CV vidēji sastāv no 13 prasmēm. Ja jums piemīt kāda no turpmāk minētajām prasmēm, tad ziniet, ka jūsu zināšanas mūsdienu darba tirgū ir ļoti svarīgas un tās noteikti jāizceļ, meklējot darbu!

 • Ģimenes budžeta plānošana: Ko Jums vajadzētu zināt?

  Budžeta plānošana ir tas, kas būtu jādara katrai ģimenei, jo tā nodrošina finansiālu stabilitāti. Galvenais, kas jāatceras, plānojot ģimenes budžetu, lai ienākumi nepārsniedz izdevumus. 

 • Kā putekļu sūcējs-robots var palīdzēt uzkopšanā?

  Uzkopt mājokli nav viegli. Kāpēc neizmantot palīdzību, ko var sniegt putekļu sūcējs-robots, lai atvieglotu šo darbu? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu par to, kāpēc ir vērts apsvērt šādas preces iegādi.

 • Praktiski padomi viesistabas iekārtošanā

  Varētu teikt, ka tieši viesistaba ir centrālā istaba visā mājoklī, jo tajā kopā sanāk gan ģimenes locekļi, gan draugi. Tāpēc viesistabas iekārtojumam ir jāpievērš liela uzmanība, lai to varētu iekārtot ērti un gaumīgi.