Vietējās ziņas

 • Darbības, kas nepatīk automašīnas akumulatoram

  Publicitātes foto

  Tuvojoties ziemai, akumulators ir viena no tām auto detaļām, par kurām auto īpašnieki atceras arvien biežāk, jo tieši ziemā par sevi vairāk liek manīt akumulatori, kas nav labākajā darba kārtībā. Ja akumulators jau savu nokalpojis, veikalos tiek pētītas akumulatoru cenas un modeļi, domājot, kura ir labākā izvēle. 

 • Izvērtējam iepirkšanos internetā – plusi un mīnusi

  Publicitātes foto

  Mūsdienās cilvēki biežāk kā jebkad izmanto internetu, lai iegādātos dažādas preces un pakalpojumus, sākot ar nekustamajiem īpašumiem, kurpēm un automašīnām, beidzot ar lidmašīnu biļetēm. Kādas ir interneta veikalu priekšrocības? Vai tās nodrošina iespēju iegādāties visu, kas nepieciešams? Vai tomēr ir arī kādi trūkumi, par kuriem tev kā pircējam vajadzētu zināt?

 • Kādēļ ēdiena gatavošanai izvēlēties gāzes plīti?

  Publicitātes foto

  Laikam ejot, gāzes plītis ir kļuvušas par ierastu lietu daudzos mājokļos. To efektivitāte, vieglā tīrīšana un industriālais stils atbilst to cilvēku prasībām, kuri vēlas apvienot mīlestību pret ēst gatavošanu un funkcionalitāti virtuvē. Neatkarīgi no tā, vai tu esi profesionāls pavārs, kurš dod priekšroku izsmalcinātiem ēdieniem, vai mājsaimniece, kas ikdienā gatavo maltītes lielai ģimenei, ikviens var izbaudīt gāzes plīts daudzpusīgās priekšrocības. Un to nav mazums.

 • Dažas lietas, kas jāizdara pirms zobārstniecības apmeklējuma

  Publicitātes foto

  Zobārstniecība būtu jāapmeklē vismaz reizi gadā arī tad, ja nav nekādu sūdzību par zobu veselību. Pareiza zobu kopšana un regulāras profilaktiskās pārbaudes ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā saglabāt skaistus un veselus zobus visa mūža garumā. 

 • Mazā svētnīca – duša

  Publicitātes foto

  Mūsdienās cilvēka ikdiena norit ļoti lielā steigā. Visam ir jābūt praktiski, ērti un ātri izmantojamam. Parasti mēdz teikt, ka virtuve ir mājokļa sirds, jo tur vienmēr notiek rosība un sirsnīgas sarunas. Jā, tā tas arī ir, taču vannasistaba ir kā svētnīca, kur vari atjaunot savus spēkus turpmākajām dienām! Nešaubīgi var apgalvot, ka dušā noteikti ir radusies kāda ģeniāla doma vai biznesa ideja, vai ne? Un kuram gan nepatīk dziedāt mazgājoties dušā?! 

 • Ja vēlaties tīrību uzņēmuma telpās, Jums nepieciešams "Berendsen" maināmo paklāju serviss!

  Foto: Shutterstock.com

  Vai Jums kādreiz ir ienākusi prātā doma, kā paklājs varētu ietekmēt vidi Jūsu uzņēmumā? "Berendsen" maināmo paklāju serviss ir pierādījis, ka noteikti var, jo tīri un kvalitatīvi paklāji ne tikai uzlabos telpu atmosfēru, bet arī palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus. Lasiet tālāk un uzziniet, kādā veidā!

 • Kā uzlabot savu kredītvēsturi?

  Publicitātes foto

  Baltijas valstīs, tostarp Lietuvā, daudziem ir slikta kredītvēsture. Galvenais iemesls tam ir saistību nepildīšana – savlaicīgi nenomaksāti rēķini, kredītsaistības. Tā saucamie bezmaksas kredīti jeb nemokamas kreditas mēdz būt vilinoši, taču nepārdomāta aizņemšanās var ātri vien sabojāt kredītvēsturi, ja netiek veikti ikmēneša maksājumi. Situācijās, kad kredītvēsture tiek sabojāta kredītņēmējam būtiski samazinās iespējas tuvākā nākotnē aizņemties atkārtoti. Protams, visam ir izņēmumi un ir kreditori, kas gatavi aizdot naudu arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, taču jārēķinās, ka aizdevuma izmaksas būs būtiski augstākas. 

 • Kā pareizi uzglabāt riepas starp sezonām

  Publicitātes foto

  Pavisam drīz autovadītāji mainīs riepas savām automašīnām – no vasaras uz ziemas riepām. Gadalaiku ritējums pagaidām vēl nav atcelts, ziema solās būt klāt pēc dažiem mēnešiem. Kāda tā būs, tas jau ir cits jautājums. Tomēr likums vienalga nosaka, ka no 1. decembra līdz 1. martam visām automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām. 

 • 5 prasmes, ko jauniešiem nepieciešams attīstīt vidusskolā

  Publicitātes foto

  Vidusskola ir tāds sarežģīts posms jaunu cilvēku dzīvē, jo viņi ar vienu kāju ir ģimenes paspārnē, bet ar otru kāju jau pieaugušo dzīvē. Šie trīs gadi ir ļoti intensīvi un pilni ar jaunu pieredzi, viņiem no pusaudžiem jākļūst par patstāvīgiem jauniem cilvēkiem, kuri spēj tikt galā ar visiem lielās dzīves izaicinājumiem, kas ir aktuāli 21. gadsimtā. 

 • Nārnija? Nē, drēbju skapis!

  Publicitātes foto

  Kas bijis moderns un skaists pirms gadiem 50, tagad atkal kļuvis tieši tikpat moderns un vērtīgs. Vai vēl atceries, kādi skapji bija pie vecmāmiņas lauku mājā? Tie biji lieli, masīvi, ar koka grebumiem un rotājumiem, vai ne? Turklāt tik ietilpīgi, ka bērnībā spēlējot paslēpes, tur varēja ielīst kopā ar brāli vai māsu (tiesa gan, tad meklētājs atrada ātrāk visus kopā). Skapis bija izturīgs, patiesi liels un reizēm šķita, tā ir drošākā vieta uz pasaules.