Vietējās ziņas

 • 10 interesanti fakti par Bluetooth tehnoloģiju

  Vien retais uzdod jautājumu, kādēļ mūsdienās tik populārā tehnoloģija, kas ļauj savā starpā sazināties dažādām elektroniskām ierīcēm, ir nosaukta par "Bluetooth" jeb "zilo zobu"? Izrādās, ka terminam ir cieša saistība ar kādu 10. gadsimtā dzīvojošu vikingu karali, kura nopelns bija Dānijas un Norvēģijas tautu apvienošana. 

 • Kad ir īstais brīdis pārcelties?

  Pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu ir svarīgs dzīves notikums – faktiski tas nozīmē jaunu sākumu. Domājot par īsto brīdi, kad mainīt dzīvesvietu, jāņem vērā visdažādākie aspekti, piemēram, dzīves situācija, iemesli, kādēļ pārcelšanās vispār ir aktuāla, finansiālā situācija. Apstākļi un situācijas ir tik dažādas, ka uz jautājumu "Kad ir īstais brīdis pārcelties?" viennozīmīgu atbildi sniegt ir neiespējami. Tomēr ir vairāki aspekti, kas būtu jāņem vērā, lai pārcelšanās būtu patīkams process. 

 • Konditoreja "Franču maize" – gardumi no dabīgām izejvielām 

  Mūsdienās arvien vairāk cilvēku sāk aizdomāties par to, kādus ēdienus un produktus viņi patērē, raugoties, lai to sastāvā būtu dabīgas izejvielas. Ja arī tev, tāpat kā daudziem citiem, ik pa laikam uznāk kāre pēc garšīgām bulciņām vai pīrādziņiem vai arī interesē kliņģeri un tortes pēc pasūtījuma, ir vērts ielūkoties plašajā un daudzveidīgajā sortimentā, ko piedāvā konditoreja "Franču maize".

 • Ko ņemt līdzi, dodoties ceļojumā rudenī?

  Rudens ir īstais brīdis, kad doties kādā tālākā ceļojumā uz siltajām zemēm, lai aiz muguras atstātu drēgnos rudens vējus un tumšos vakarus. Ceļojums rudenī ir brīnisķīga iespēja paildzināt vasaru un pasargāt sevi no rudens depresijas. Ceļojumam var sākt gatavoties jau laikus, bet var arī iegādāties kādu no pēdejā brīža piedāvājumiem, tā papildus ietaupot naudu. Lai atvaļinājums nesagādātu liekas galvassāpes, nedrīkst aizmirst par visām nepieciešamajām lietām, ko paņemt līdzi, lai cik tāls arī būtu izvēlētais ceļojuma galamērķis. Tāpēc esam izveidojuši sarakstu ar nepieciešamākajām lietām, ko noteikti ielikt čemodānā.

 • Kāpēc jūsu vannasistabai nepieciešams dvieļu žāvētājs?

  Viena atbilde varētu būt – tāpēc, ka vannasistaba jūsu mājoklī ir tā telpa, kur regulāri ir vislielākais mitruma daudzums. Otra atbilde noteikti ir, ka nekad vēl dvieļi nav kļuvuši tik ātri sausi, un dvieļu žāvētājs noteikti atvieglos līdz šim ilgo slapjo dvieļu žāvēšanu. 

 • Lielais izaicinājums pannu pasaulē – čuguna pannas

  Ja mīlat pavadīt laiku virtuvē un pārsteigt draugus un savu ģimeni ar dažādām maltītēm, tad ziniet, cik svarīgi ir trauki, kuros ēdiens tiek gatavots. Protams, pilnvērtīga virtuves trauku sastāvdaļa ir panna. Šoreiz aicinām pievērst uzmanību un varbūt pat kādu izaicināt – pamēģināt gatavot maltīti čuguna pannā. Varbūt kāds no Jums uzreiz atceras bērnībā gatavotos kraukšķīgos omes ceptos kartupelīšus. Jā, tie visdrīzāk bija cepti tieši čuguna pannā. 

 • Kā izvēlēties ziemas riepas?

  Tā kā tuvojas ziemas sezona, tad auto riepas ir tā lieta, kurai ir jāpievērš ļoti liela uzmanība. Šoferiem, kuri tikai nesen ir ieguvuši autovadītāja apliecību, riepu izvēle sagādās lielākas grūtības. Tomēr arī pieredzējuši šoferi nereti mēdz saskarties ar grūtībām riepu izvēlē. Riepu klāsts ir plašs, tāpēc atrast pašas labākās un piemērotākās tieši savai automašīnai, var nebūt viegli. Kā izvēlēties ziemas riepas? Lasiet raksta turpinājumu un Jūs uzzināsiet vairākus vērtīgus ieteikumus, kas novedīs Jūs pie pareizās izvēles!

 • 7 ieteikumi, lai vannas istaba vienmēr būtu tīra un patīkama

  Iekārtojot mājokli, svarīgi ir domāt arī par atbilstošu iegādāto mēbeļu, virsmu kopšanu, lai ieguldījums turpinātu jūs priecēt ilgtermiņā. Pievērsiet īpašu uzmanību vietām, kur mājoklī atrodaties visbiežāk, kā arī īpaša kopšanas pieeja nepieciešama mēbelēm, kuras tiek pakļautas regulārai mitruma ietekmei. 

 • Kā iekārtot funkcionālu un ērtu guļamistabu?

  Lai atpūstos no saspringtas darba dienas, katram vajadzētu iekārtot guļamistabu tā, lai itin nekas netraucētu naktsmieram. Tieši izvēlētās mēbeles, apgaismojums un laba skaņas un gaismas izolācija ir tās lietas, kas nodrošinās jums kvalitatīvu atpūtu un dos spēkus jaunai dienai. Kas tad būtu jāņem vērā, izvēloties guļamistabas mēbeles un citus interjera priekšmetus, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Virtuves nams SCAVOLINI – itāļu mēbeles pēc pasūtījuma

  Nomainot mēbeles mājoklī, mēs varam īstenot ievērojamas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai mūsu komfortu, bet arī to, kā telpas izskatās un kāda ir atmosfēra tajās. Ja esošās viesistabas, vannasistabas vai virtuves mēbeles vairs nešķiet pievilcīgas un savu laiku ir nokalpojušas, ir laiks meklēt ko jaunu. Tiem, kuri augstu novērtē kvalitāti, individuālu pieeju un unikalitāti, piekritīs, ka mēbeles pēc pasūtījuma ir īstais variants – to izvēloties, nekļūdīsies.