Vietējās ziņas

 • Labākais ceļvedis klozetpoda iegāde

  Publicitātes foto

  Tualetes pods ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mūsu mājokļos ir tāda telpa kā tualete. Vai vannas istaba, atkarībā no telpu plānojuma. Kopš brīža, kad mājās parādījās kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmas, mēs šo komfortu uzskatām par pašsaprotamu. Taču, kas attiecas uz santehniku, tualetes podi mēs būt dažādi, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādu, kurš atbilst telpas izmēram, tavām un citu mājinieku vajadzībām, kā arī finansiālajām iespējām. 

 • Riepu otrā dzīve – 12 idejas, kuras būs pa spēkam ikvienam

  Foto: Shutterstock.com

  Ikviens autovadītājs zina, ka labas riepas ir ārkārtīgi svarīgas mašīnas drošībai, un, braucot intensīvi vai mazāk intensīvi, tās nodilst, līdz ar to jāmaina ik pēc dažiem gadiem. Riepu darbmūžu gados var pagarināt, ja, sekojot laikapstākļiem, maina ziemas un vasaras riepas. No 1. marta jau drīkst braukt ar vasaras riepām, taču vēlams ar to nesteigties un nogaidīt, līdz visi cīruļputeņi ir beigušies un diennakts vidējā gaisa temperatūra ir stabili virs +7.

 • Meklē ideālo trimmeri? Noderīgi padomi tieši Tev!

  Publicitātes foto

  Ja tev pieder māja vai vasarnīca, vai pat dzīvoklis, ir ļoti iespējams, ka tu arī rūpējies par dārziņu vai kādu citu apzaļumotu teritoriju, piemēram, pagalmu utt. Zālāja kopšana katru gadu prasa pamatīgas rūpes, jo teju katru nedēļu nepieciešams pļaut zāli, kas siltā laika dēļ diezgan ātri ataug. Par laimi, ir pieejami dažādi piederumi un ierīces, kas atvieglo zāles pļaušanu. Mūsdienās daudzās saimniecībās ļoti iecienīti ir dažādi trimmeri. 

 • Pirms pērc jaunu plīts virsmu, izlasi šo!

  Pilseta24.lv

  Virsma, uz kuras gatavot maltīti, ir nozīmīga ikvienas virtuves sastāvdaļa. Taču visas plīts virsmas nav vienādas! Ja nolem tādu iegādāties, tev vispirms būs jāizlemj, kuru no veidiem izvēlēties – elektrisko, gāzes vai indukcijas. Katrai plīts virsmai ir savas īpatnības, priekšrocības, kā arī trūkumi, par kuriem tev noteikti jāzina. Un to visu apskatīsim šajā rakstā. 

 • Kam jāpievērš vislielākā uzmanība, pērkot durvis?3

  Publicitātes foto

  Ja tiek izvēle meklēta starp koka un metāla durvīm, tad noteikti drošības ziņā metāla durvis būs daudz drošākas, jo metāla konstrukcija ir būtiski izturīgāka nekā koka konstrukcija pie triecieniem. 

 • Uzmundrinošais rīta dzēriens – kafija

  Ļoti liela daļa no mums ir pieraduši pie kāda ļoti konkrēta rīta rituāla – kafijas dzeršanas. Un iztikt bez tās daudziem no mums ir diezgan pagrūti. "Neesmu labā omā, no rīta neizdzēru kafiju." "Nevaru pamosties bez kārtīgas kafijas krūzes". "Esmu dusmīgs un īgns, kamēr neesmu ticis pie rīta kafijas". Šādus un vēl līdzīgus teicienus nākas dzirdēt no kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem – jā, kafija spēlē gana lielu lomu mūsu ikdienā!

 • Kredītu salīdzināšanas platforma Credithouse.lv

  Publicitātes foto

  Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc kredītiem, ir izveidojies arī liels pakalpojuma sniedzēju loks, līdz ar to iedzīvotājs var apjukt plašajā piedāvājumu klāstā un saņemt ne to izdevīgāko piedāvājumu, kā rezultātā ilgtermiņā var ļoti daudz pārmaksāt procentos.

 • Kāzu rīkotāji jūsu sapņu svinībām

  Foto: Ligavam.lv/Marka photo

  Kāzu dienas plānošana ir iedvesmojošs process, taču kāzu organizēšana ir arī saspringta un laikietilpīga. Padomāt par visu - tas nebūt nav vienkāršs uzdevums, kas prasa pieredzi un zināšanas. Kāzu rīkotāji ir eksperti šajā lauciņā. Un tomēr katras kāzas ir individuālas. Kā uzticēties un zināt, ka esat atraduši īstos cilvēkus jūsu kāzu svinību rīkošanai?

 • Mežsaimniecības un kokapstrādes nozares specifika: ar ko jārēķinās uzņēmējiem?

  Foto: Shutterstock.com

  Nav noslēpums, ka viena no Latvijas lielākajām bagātībām ir meži – tie sedz aptuveni pusi no mūsu zemes, un tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka tieši mežsaimniecība un kokapstrādes nozare ir vienas no izplatītākajām uzņēmējdarbības formām Latvijas teritorijā. Taču, kā jau ikvienai nozarei, arī kokapstrādei ir sava specifika. Par to, kas var radīt apgrūtinājumus, darbojoties šajā nozarē, un kā rīkoties, ja dotajā brīdī nepieciešami papildu apgrozāmie līdzekļi, izklāstīsim šajā rakstā.

 • Kas jāzina par datortomogrāfiju

  Publicitātes foto

  Datortomogrāfija ir vizuālās diagnostikas metode, ko savā ikdienas darbā ārsti izmanto bieži. Pacientie tiek nosūtīti uz izmeklējumu, bet pēc tam ārsts iegūto informāciju izmanto, lai noteiktu precīzu diagnozi un nozīmētu atbilstošu ārstēšanu.