Vietējās ziņas

 • Iepirkšanās ceļvedis: kā izvēlēties mobilo gaisa kondicionieri

  Vasarā ir tik daudz labu lietu, ko izbaudīt – pludmales apmeklējumi, dārza svētki, sauļošanās, brīvdabas pasākumi. Bet – vasarā mēdz būt arī liels karstums. Un tas dažkārt ir traucējošs faktors. Karstums ir lielisks tad, ja visu dienu var pavadīt pludmalē, ūdens tuvumā, bet, ja šādā laikā jābūt mājās vai birojā, vasaras svelme var būt kā apgrūtinājums. Mobilie kondicionieri var šķist kā lieka greznība, taču tie radīti labam mērķim – palīdzēt justies labāk un pilnvērtīgāk izbaudīt vasarai raksturīgos laika apstākļus. 

 • 8 ieteikumi, kā izvēlēties mēbeles dārza stūrītim

  Izmantojiet iespēju padarīt dārzu par patīkamu atpūtas vietu – papildiniet to ar dārza mēbelēm, izveidojot vietu, kur uzņemt ciemiņus, svinēt svētkus vai mierīgi pavadīt savus brīvos mirkļus. 

 • Velobraucējiem – aktuālākais ceļu satiksmes noteikumos

  Viens no pirmajiem pavasara vēstnešiem noteikti ir velosipēdists. Velosipēds ir ne tikai lielisks aktīvas pārvietošanās rīks, bet arī atstāj pozitīvu ietekmi uz cilvēka veselību un fizisko sagatavotību. 

 • Brīvdienu aktīvās atpūtas ideju TOP 10

  Izmantojiet daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas, lai padarītu savas brīvdienas interesantākas. Jūs varat doties aktīvā atpūtā pie dabas vai izbaudīt dažādas pilsētu sniegtās iespējas, piemēram, lāzertags bērniem noteikti būs aizraujošs piedzīvojums jebkurā laikā. Ir tik daudz variantu, ka atliek tikai noskaidrot, kas jūs uzrunā vairāk. Iespējams, ka tuvākā aktīvās atpūtas vieta ir vien pāris kilometru attālumā, un tā var būt jūsu nākamais brīvdienu pieturas punkts.

 • Idejas, kā piepelnīties brīvajā laikā

  Neatkarīgi no tā, vai esat students, pilna laika strādnieks, atrodaties bērna kopšanas atvaļinājumā vai ikdienā esat aizņemts ar ko citu, jums, visticamāk, atbilst šie divi nosacījumi: jums nav daudz brīvā laika, jūs bieži vien meklējat veidus, kā brīvajā laikā nopelnīt papildu naudu. 

 • Kas šobrīd būtu jāzina, iegādājoties jaunu elektrisko skrejriteni?

  Elektriskie skrejriteņi ir pārvietošanās līdzekļi, kas tiek kvalificēti kā sporta un atpūtas inventārs, ja to maksimālais braukšanas ātrums nepārsniedz 25 km/h. Šāda tipa elektriskie skrejriteņi drīkst pārvietoties pa ietvi, bet jāatceras, ka, neskatoties ne uz ko, gājējiem ir priekšroka, bet, ja to ātrums pārsniedz jau minēto, tad tie kvalificējas kā mopēdi. Šādā gadījumā elektriskais skrejritenis ir jāreģistrē CSDD, tam izsniedz numura zīmi, kā arī nepieciešama derīga OCTA polise. 

 • 2020. gada dārzkopības tendences

  Arvien biežāk cilvēki apzinās dabas spēku – vai jūs zināt, ka daudzi ārsti nosaka saviem pacientiem pavadīt laiku pie dabas, jo tas palīdz pret hroniskām slimībām, veicina veselību un paaugstina laimes sajūtu? Lielāka nozīme šajā sakarā tiek piešķirta arī dārzkopībai, tādēļ dalāmies ar 2020. gada dārzkopības tendencēm, lai jūs varētu ierīkot savu personīgo spēka, veselības un laimes ostu.

 • Kā atraktīvi iekārtot savu piemājas dārzu lieliskai vasaras atpūtai?

  Piemājas dārzs ir lieliska pievienotā vērtība mājai, tāpēc tā labiekārtošana vasaras sezonai ir katra saimnieka sapnis. Ja dārzs ir plašs, tajā var izvietot dažādas aktivitātes, kas aizrauj gan pieaugušos, gan bērnus. Par to, kā atsvaidzināt parastu piemājas dārzu, lai atpūta būtu lieliska, lasiet turpinājumā. 

 • Kādas ir galvenās OCTA un KASKO polises atšķirības?

  Katrai automašīnai ir jābūt apdrošinātai, lai tā varētu piedalīties satiksmē likuma ietvaros, taču ir tik daudz dažādu apdrošināšanas polišu, tajā skaitā OCTA, KASKO, kas katras ar kaut ko atšķiras, tēpēc cilvēks var apjukt. 

 • Idejas dāvanai sievietei

  Meklējot dāvanas sievietēm, vēlamies tās iepriecināt, ļaut sajusties mīlētām un lolotām. Sievietēm patīk dāvanas, kas ir skaistas un sirsnīgas. Viņām ir svarīgi sajust emocijas un labo nodomu, kas tiek nodots ar dāvanas palīdzību.