Visas ziņas

 • RPP augustā sāks patrulēt pie Rīgas izglītības iestādēm

  Rīga, 17.aug., LETA. Rīgas pašvaldības policija (RPP) no 21.augusta patrulēšanas maršrutos iekļaus 114 mācību iestādes, 33 interešu izglītības iestādes un jauniešu pulcēšanās vietas, šodien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas apkarošanas jautājumu komitejas sēdē šodien pastāstīja RPP priekšnieks Jānis Lūkass.

 • Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1,5 miljoniem eiro

  Rīga, 15.aug., LETA. Latvijas Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1 500 000 eiro, mediju pasākumā sacīja SIA "Rīgas nami" valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

 • Rīgā plāno izveidot četrus jaunus atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumus

  Rīga, 15.aug., LETA. Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti šodien atbalstīja četru jaunu atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumu izveidi galvaspilsētā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

 • Tiesa attaisno traumēto daugavpilieti, kurš apsūdzēts par piedalīšanos konfliktā Austrumukrainā

  Rīga, 4.aug., LETA. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien attaisnoja par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā Austrumukrainā apsūdzēto daugavpilieti Artjomu Skripņiku, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

 • Vai zināt, kādās situācijās virsmatracis ir noderīgs un kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Stocksnap.io

  Labs miegs ir viens no galvenajiem labas veselības un lieliska izskata priekšnosacījumiem. Lai kārtīgi izgulētos pa nakti vai dienas laikā izbaudītu kvalitatīvu spēka snaudu, nepieciešama laba un ērta guļvieta. Gadījumā, ja Jūsu gulta savu laiku jau ir nokalpojusi, taču pašlaik nav pieejami līdzekļi jaunas gultas vai matrača iegādei, lielisks risinājums miega kvalitātes nodrošināšanai ir virsmatracis. Sīkāk par priekšrocībām, ko sniedz virsmatrači un kā izvēlēties Jums piemērotāko virsmatraci, uzziniet raksta turpinājumā!

 • Tulkojumu birojs – vieta, kur sākas sapratne

  Foto: Bigstockphoto.com

  Daudziem šķita, ka līdz ar Google Translate nākšanu klajā tulkojumu birojs kļūs par tādu pašu arhaismu kā stelles vai arkls. Tāpat daudziem likās, ka tulkošanas pakalpojumi nu vairs nebūs nepieciešami un katrs pats būs sev tulkojumu birojs vienā personā. Taču tas nebūt nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Un droši var apgalvot, ka tulkojumu birojs vēl pāris gadu desmitus būs populāra pietura dažādu preču ražotājiem starptautiskajā tirgū. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā veidojusies tulkošanas nozare!

 • ES fondi – atspēriena punkts jūsu izaugsmei

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai interese par ES fondu līdzekļu piesaisti nerimstas. Un pamatoti – tas ir lielisks, pieejams un noderīgs finanšu instruments uzņēmējdarbības sākšanai, attīstībai vai reorganizācijai. Uzņēmējiem pieejamais fondu klāsts ir gana plašs, lai ikviena ideja varētu tikt atbalstīta ne tikai teorētiski, bet arī finansiāli. Ja jums šķiet, ka jūsu zināšanas ir nepilnīgas, varbūt ir vērts piesaistīt profesionālu un pieredzējušu konsultantu, lai uzzinātu vairāk?

 • Aukstās dušas pārsteidzošā iedarbība

  Pixabay

  "Aukstuma terapijas" atbalstītāji apgalvo, ka mazgāšanās aukstā ūdenī uzlabo imūnsistēmu, uzlabo enerģijas līmeni un produktivitāti.

 • Autoskola "Credo Autoprieks" aicina iegūt braukšanas apliecību desmit dažādās kategorijās 

  Foto: Pixabay.com

  Autovadīšanas prasmes ir daļa no mūsu ikdienas. Pat ja pašiem makā vēl nav nekādu auto vadīšanas tiesību, noteikti ir kāds ģimenes loceklis, kas vada vieglo automašīnu. Mūsdienās dažādu tehnikas vienību vadīšanas prasmes ir ne tikai ikdienas nepieciešamība, bet arī priekšnoteikums labi apmaksāta darba atrašanai. Ja vēlies kļūt par autobusa šoferi vai tālbraucēju, tad jāatrod autoskola, kurā smelties teorētiskās zināšanas un apgūt braukšanas iemaņas, vadot atbilstošas kategorijas transportlīdzekli.

 • Pārtrenēšanās riski, kurus nedrīkst neievērot1

  Pixabay

  Jauni pētījumi atklāj, ka tie, kuri regulāri dienā trenējas divas vai vairāk stundas mēdz pārspīlēt ar fizisko slodzi, nodarot ķermenim vairāk kaitējuma nekā dodot kādu labumu. Kāds Austrālijas sporta žurnālā publicēts pētījums norāda sekas, kuras var izraisīt pārtrenēšanās. Ja ķermenis tiek ilgstoši pakļauts psiholoģiskam stresam, tas var vājināt zarnu darbību, kas, savukārt, var novest pie baktēriju un toksīnu nokļūšanu asinsritē.