Visas ziņas

 • 6 ēšanas paradumi, kas var palīdzēt samazināt svaru

  Pareizs uzturs var palīdzēt saglabāt veselīgu svaru, uzlabot vispārējo veselības stāvokli un izvairīties no hroniskām slimībām, piemēram, sirds slimībām un diabēta. Lai panāktu svara samazināšanos, ne vienmēr ir nepieciešams ievērot stingras diētas vai badoties.

 • SIA "Aurabalt Ltd" – medicīnas preces, mutes dobums, zobu higiēna

  Medicīnas preces ir nepieciešamas ne tikai ārstu praksēm, bet arī poliklīnikām, pārtikas un vides laboratorijām u.c. Medicīnas preču tirgotāji piedāvā produktus, kas nepieciešami ārstniecības procesā.

 • Kā doties ceļojumā, neiztērējot veselu bagātību?

  Vai beidzot esi nolēmis doties ceļojumā, par kuru sapņoji jau ļoti ilgu laiku? Vai esi izvēlējies galamērķi un izpētīji vietas, kuras vēlies redzēt? Un cik šāds ceļojums varētu maksāt? Lai dotos savā sapņu ceļojumā vai vienkārši nelielā atpūtā uz ārzemēm, nav nepieciešams tērēt milzīgas naudas summas vai gaidīt, kamēr uzvarēsi loterijā.

 • 5 ieteikumi, kā ietaupīt naudu, īpaši nemainot savus ieradumus

  Kad dzirdam vārdu "taupīšana", prātā rodas noteikta aina – ir stingri jāatsakās pilnīgi no visa. Taču, pareizi plānojot savu budžetu un sekojot vienkāršiem, bet efektīviem ieteikumiem, ir iespējams ietaupīt naudu, neliedzot sev iepirkšanās prieku un īpaši nemainot savu dzīvesveidu.

 • 3 lietas, ar ko visvairāk lepojas vidzemnieki

  Vidzemnieki biežāk nekā citu reģionu iedzīvotāji lepojas arī ar saviem sasniegumiem un izaugsmi, rāda "Luminor" bankas aptaujas rezultāti. Pirmās divas vietas, līdzīgi kā visā Latvijā, ieņem lepošanās ar savu ģimeni un radiniekiem, kā arī savu dzīvesvietu – Latviju.  

 • Kā atpazīt atkarību no viedtālruņa un cīnīties ar to?

  Mūsdienās mēs vairs nespējam iedomāties savu dzīvi bez viedtālruņa. Ar mobilajām ierīcēm sākas, turpinās un beidzas mūsu diena. Tas spēj radīt vienu no 21. gadsimta kaitīgākajiem ieradumiem – neizlaist tālruni no rokām. Šis ieradums savukārt var izvērsties arī par lielāku problēmu un pat īstu atkarību no šīs mazās, ērtās un mūsu dzīvēs tik svarīgās ierīces.

 • Lielā pavasara tīrīšana: Kā ātri un efektīvi uzkopt mājokli?

  Drīz pienāks ilgi gaidītais pavasaris. Tas ir laiks, kad rodas vēlme pēc tīrības savā mājoklī, tāpēc lielākā daļa cilvēku, apbruņojušies ar slotām un putekļu lupatām, dodas šajā smagajā cīņā, atsvaidzinot savu māju un atbrīvojot to no ziemā sakrātajiem putekļiem, netīrumiem un mantām.

 • Kā sagatavot zemi sēšanai un stādīšanai?

  Nav vairs tālu līdz pavasara sēšanas un stādīšanas laikam. Iespējams, ka diezgan liela daļa cilvēku izvēlas paši saviem spēkiem izaudzēt dažādus dārzeņus un augļus, nevis iegādāties tos veikalā. Protams, izaudzēt pārtikas produktus pašu spēkiem ir laikietilpīgi, kā arī tas prasa zināmas pūles, tomēr šādi produkti ir daudz garšīgāki, kā arī uzturvielām bagātāki. 

 • Kā izvēlēties piemērotu grilu?

  Vairs nav ilgi jāgaida, kad tiks atklāta grilēšanas sezona. Nav šaubu, ka uz uguns gatavotam ēdienam ir īpaša garša. Turklāt tā gatavošana var pārvērsties par īstu izklaidi. Lielu lomu visā grilēšanas procesā spēlē tieši grils. Kādu grilu izvēlēties? Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet!

 • Ko ņemt vērā, iegādājoties velosipēdu?

  Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, tāpēc šis ir īstais laiks, kad sākt apsvērt domu par jauna velosipēda iegādi. Velosipēds ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā gan atpūšoties, gan sportojot vai dodoties uz darbu. Braukšana ar velosipēdu uzlabo ne tikai fizisko veselību, bet arī nenodara kaitējumu dabai. Un tomēr, pirms dodaties uz veikalu, ir dažas lietas, ko ņemt vērā, iegādājoties jaunu velosipēdu.