Visas ziņas

 • Kur nonāks Pasečņiks un kurš būs Porziņģa jaunais saspēles vadītājs?

  Foto: Pixabay.com

  22. jūnija naktī Bruklinā NBA klubi izraudzīsies 60 jaunos spēlētājus, uz kuriem pieteikt savas tiesības. Ļoti labas cerības tikt izraudzītam pirmajā kārtā ir Anžejam Pasečņikam, uz vietu otrās kārtas beigās cer Rolands Šmits, bet svarīga izvēle sagaida Kristapa Porziņģa pārstāvēto "Knicks".

 • Vienkāršā patiesība par palmu eļļu

  Pixabay

  Palmu eļļa ir bieži pieminēta kā bieds komerciālo produktu valstībā. Tā ir it visur: cepumos, matu kopšanas produktos, zobu pastās, saraksts ir nebeidzams, bet cik kaitīga tā ir un ko derētu iegaumēt?

 • Kafija pārsteidzoši ietekmē sporta sasniegumus

  Pixabay

  Lai arī cik apstrīdēta ir kafija, tomēr tā ierindojas mīļāko dzērienu topā. Lielākā daļā cilvēku nespēj izdzīvot darba dienu bez šī brūnā šķidruma. Savukārt citi vairāk paļaujas uz tēju kā enerģijas degvielu. 

 • Kā būt produktīvam katru nedēļu (infografika)

  Pixabay

  Piedāvājam iepazīties ar viediem, kā saglabāt produktivitāti ik nedēļu.

 • Kas būtu jāzina par proteīnu?

  Pixabay

  Olbaltumvielas jeb proteīni ir nozīmīgas barības vielas bez kurām organisms nespēj funkcionēt. Galvenā olbaltumvielu sastāvdaļa ir aminoskābes, kuras iedalās aizvietojamās un neaizvietojamās. Pastāv 20 dažādas aminoskābes, kuras nepieciešamas ķermenim, taču organisms spēj veidot tikai 11 - pārējās nepieciešams uzņemt ar uzturu. 

 • Piecas lietas, kas nogalina Jūsu pašpārliecinātību1

  Pixabay

  Labākai veiktspējai un labai pašsajūtai nepieciešama pašpārliecinātība. Cilvēks pēc dabas ir slinka būtne un mēdz neievērot svarīgas lietas, uzskatot tās par pašsaprotamām. Tomēr dažreiz ir noderīgi uz lietām paraudzīties no svaiga skatpunkta. Turpinājumā piedāvājam aplūkot piecas lietas, kas grauj pārliecību par sevi.

 • Fakti par miegu (+infografika)

  Pixabay

  Miegs ir viena no iecienītākajām cilvēka nodarbēm. Daudzi tam piešķir lielāku nozīmi, nekā citi, taču kopumā pastāv dažādi interesanti fakti, kas liek aizdomāties par miegu kā mistisku procesu, kas iedarbojas uz visu organismu. 

 • Jauna zinātne par ēdienu – gastrofizika

  Pixabay

  Domājot par ēdienu un tā baudīšanu, galvā nāk prātā garšas, dažādi produkti, mīļākie ēdieni, kalorijas un citas lietas. Taču vai aizdomājamies, kas vēl ārpus jau zināmā ietekmē Jūsu garšas kārpiņas? Gastrofizika ir jauns zinātnes veids, kas pēta apkārtējos faktorus, kas var ietekmēt Jūsu garšas uztveri. Tas ir gastronomijas, psiholoģijas un fizikas apvienojums. 

 • Gaisam strauji atdziestot, naktī vietām sabiezēs migla

  LETA

  Rīga, 15.jūn., LETA. Nakts uz piektdienu Latvijā būs pārsvarā skaidra un bez vēja, tādēļ gaisa temperatūra strauji pazemināsies, vietām izraisot biezu miglu.

 • Tējas dažādās iedarbības (+infografika)1

  Bieži vien aizmirstam par tik vienkāršu, bet iedarbīgu un pieejamu līdzekli pret nogurumu, bezmiegu un citām problēmām kā stiprinoša augu tēja.