Visas ziņas

 • 5 ādas slimības, ar kurām noteikti jāvēršas pie dermatologa

  Publicitātes foto

  Ādas veselība ir tikpat nozīmīga kā jebkuru citu orgānu veselība, jo galu galā āda ir cilvēka lielākais orgāns. Tomēr vairums cilvēku pārāk maz pievēršas savam ādas stāvoklim, neatpazīst saslimšanas un tās arī neārstē. Cerot, ka gan jau pat pāries, kaut ko pasmērē. Ja problēma nav citu acīm saredzama, tad tā varbūt pat tiek ilgstoši ignorēta, veicinot stāvokļa pasliktināšanos. 

 • Nepieļauj kļūdas, izvēloties kredītu refinansēšanu

  Publicitātes foto

  Kredītu tirgum attīstoties, daļa no aizņēmējiem agri vai vēlu saprot, ka sākotnēji izvēlētais risinājums ne vienmēr ir bijis pats labākais. Maksājumi liekas pārāk lieli, un aizņemtā nauda jau sen ir iztērēta. Šādā brīdī ir tikai likumsakarīgi meklēt iespējas kā a) samazināt kredīta maksājumus vai b) atbrīvoties no maksājumiem pilnībā. Ne vienmēr to var izdarīt, taču, ja aizdevums ir ņemts brīdī, kad procenti tirgus situācijas ietekmē ir bijuši augstāki nekā patlaban, izdevīgu risinājumu būs vieglāk atrast. 

 • Kādēļ ir vērts spiest sulu mājas apstākļos?

  Publicitātes foto

  Iespējams, tu jau to lasīji kaut kur internetā, ieraudzīji kārdinošu sulas iepakojumu veikalā vai arī dzirdēji kāda drauga stāstīto, cik garda ir mājās spiesta sula…Iespēju, kā par to uzzināt, nudien ir daudz. Taču šoreiz mazliet vairāk parunāsim tieši par to, kas ir sulu spiešana, kādēļ to vajadzēti darīt, kā sākt un kādi ir svaigas sulas patērēšanas ieguvumi. Aiziet!

 • Mīli savus apavus? Uzzini, kā tos pasargāt pārvākšanās laikā!

  Publicitātes foto

  Pārvākšanās uz jaunu mājokli prasa ne tikai laiku, bet arī spēku, pacietību un spēju saglabāt mieru. Ir skaidrs, ka tu uz jaunajām mājām ņemsi līdzi arī savu apavu kolekciju, tādēļ ir vērts veltīt brīdi tam, lai saprastu, kā pasaudzēt kurpes, zābakus utt. pārvedot tos no vienas vietas uz otru. Kādēļ tas ir svarīgi? Pirmkārt, tu izvairīsies no iespējas sabojāt apavus. Un, otrkārt, marķējot apavu kastes, tu vieglāk pēc tam varēsi tās sakārtot jaunajā skapī, plauktā vai kādā citā vietā.

 • 5 padomi labākā dīvāna izvēlei

  Pilseta24.lv

  Dīvāns ir centrālais elements daudzās dzīvojamās istabās. Tam apkārt parasti tiek izkārtoti citi elementi, piemēram, kafijas galdiņš, televizors, mīksts paklājs, puķu podi, vāzes, dažādi interjera objekti utt. Un, protams, arī filmu vakaros un ciemiņu uzņemšanā iecienītākās mēbeles ir tieši dīvāni un mīkstie krēsli. 

 • Sporta apģērbu iegāde internetā – droša?

  Publicitātes foto

  Sporta apģērba iegāde ir ļoti nozīmīgs process, jo nepieciešams iegādāties tādu sporta apģērbu, kas lieliski kalpos ilgu laiku un būs gana ērts, lai varētu nodoties dažādām sportiskām aktivitātēm. 

 • Kā svētku laikā pasargāt aknas no pārslodzes?

  Foto: Shutterstock.com

  Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, kad sevi un tuviniekus lutinām ne tikai ar dāvanām, bet arī bagātīgi klātu svētku galdu. Turklāt pie kārtīgas maltītes dažkārt neiztiekam arī bez kāda stiprāka dzēriena. Taču cik pateicīgs par šo mielastu ir Tavs organisms? Kā izvēlēties ēdienus un porcijas, lai nebojātu aknas, un kā var tikt veikta dabīga aknu attīrīšana?

 • Labākās izlietnes virtuvei un vannas istabai

  Publicitātes foto

  Izlietne ir neatņemama sastāvdaļa ikvienā mājoklī. Ar to nepieciešams aprīkot gan virtuvi, gan arī vannas istabu. Mūsdienās izlietņu piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs, tāpēc ikvienam ir iespējams atrast dažādas krāsas un formas izlietnes, kas lieliski iederēsies mājoklī. Neatkarīgi no tā, vai plāno būvēt mājokli vai arī vēlies tajā veikt remontu, ir svarīgi būt lietas kursā par to, kādas izlietnes tiek piedāvātas un kura no tām varētu būt vispiemērotākā tieši tavai situācijai. 

 • Rīga – Eiropas Ziemassvētku tirdziņu galvaspilsēta

  Publicitātes foto

  Ziemassvētki un to gaidīšanas laiks ir brīnumains laiks. Visur redzamas zibošu lampiņu virtenes, gaisā valda piparkūku un kanēļa smarža, Ziemassvētku egle rotā mūsu istabu, un ir vēlme apdāvināt sev tuvos un mīļos ar dāvanām, kas ir sirds siltuma pilnas. Taču dažreiz Ziemassvētku sajūta noplok pirms pašiem svētkiem Ziemassvētku atribūtikas jūklī, un ir vēlme gūt jaunas emocijas un iespaidus.  

 • Vēlos iegādāties saldētavu – kuru labāk?

  Publicitātes foto

  Ja šobrīd domā par to, ka laiks iegādāties jaunu saldētavu, tad noteikti jāpievērš uzmanība vairākām svarīgām lietām, lai savam mājoklim varētu izvēlēties piemērotāko variantu. Bez šaubām, saldētavas mums atvieglo dzīvi un ir lielisks papildinājums ikvienā virtuvē, it īpaši, ja vasaras laikā ievācam ogas un dārzeņus, ko uzturā lietot ziemas periodā. Saldētava patiesi ir lieliska iespēja, kā visus šos gardumus uzglabāt, lai gada aukstākajā laikā varētu veldzēties atmiņās par vasaras burvību un uzņemt nepieciešamo devu vitamīnu.