Visas ziņas

 • Kādēļ cilvēkiem patīk spēlēt loto online?

  Ilgu laiku loterijas ir eksistējušas tikai papīra formātā, un cilvēkiem nācās doties uz pastu, kiosku vai veikalu, lai stāvētu rindā un iegādātos savu biļeti. Lai arī joprojām ir daļa spēlētāju, kas tā dara, daudzi ir sākuši izmēģināt spēles internetā, tostarp loto. Tikai ar dažu klikšķu palīdzību spēlētāji var izvēlēties interesējošo biļeti un piedalīties loterijā. Paturot to prātā, turpinājumā apskati populārākos iemeslus, kādēļ cilvēkiem patīk spēlēt loto online.

 • Oriģinālas lietas, kas cilvēkiem mēdz piesaistīt veiksmi, spēlējot bingo vai loto

  Kāds to sauc par māņticību, cits par pārdomātu stratēģiju veiksmes piesaistīšanai – ikviens no mums ir dzirdējis par laimīgajiem talismaniem un lietām, kas cilvēkiem nes veiksmi. Ja tā padomā – populāras spēles internetā, piemēram, loto un bingo, balstās uz veiksmes principa, tādēļ – kāpēc gan nepamēģināt paņēmienus, kuri varētu palīdzēt piesaistīt veiksmi un ļaut uzvarēt? Turpinājumā esam aprakstījuši dažus oriģinālus talismanus, kurus cilvēki mēdz izmantot.

 • Erti.lv virsmatracis – jebkurai vietai jūsu mājā

  Ikvienam no mums patīk uzņemt viesus. Neskatoties uz to, vai jums ir māja vai dzīvoklis, periodiska viesu izmitināšana kļūst par vajadzību ikvienam, pie kura viesojas ģimenes locekļi vai draugi. Nereti rodas situācija, ka viesiem jāļauj gulēt lielajā ērtajā gultā ar labo matraci, taču pašiem jāguļ uz piepūšamajiem matračiem, jo neesat padomājis par papildu gultas vietām jūsu mājoklī. 

 • Kā iegādāties savas pirmās inline skrituļslidas?

  Siltais laiks ir klāt, un tas nozīmē, ka aktivizējušies arī skrituļslidošanas entuziasti. Ja arī jūs jau sen esat vēlējušies izmēģināt vai atsākt nodarboties ar šo sporta veidu, ir īstais brīdis to darīt! Šajā rakstā ieskatieties padomos, kas noderēs, pērkot savas pirmās inline skrituļslidas.

 • Kādu suši pasūtīt, ja esi izsalcis?

  Par laimi, tiem, kuri dzīvo Rīgā un tās apkārtnē ir pieejama iespēja pasūtīt neticami garšīgu suši no Sushibrothers.lv. Kādus suši tur iespējams pasūtīt? Par to lasi raksta turpinājumā.

 • Kādēļ mūsdienās izvēlēties stacionāro datoru?

  Laikmetā, kad gandrīz katram pasaules attīstīto valstu iedzīvotājam ir portatīvais dators, daudzi uzdod jautājumu – kādēļ cilvēki joprojām iegādājas stacionāros datorus? Tie taču ir smagi, neparocīgi, aizņem daudz vietas un tos nevar pārvietot. Tomēr izrādās, ka ir vairāki iemesli, kādēļ tev iespējams nepieciešams tieši stacionārais dators. Par tiem stāsta informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Capital".

 • Paliec mājās – klausies radio internetā 

  Ārkārtas situācijas apstākļos un ne tikai darbs mājās var radīt izaicinājumus ne vienam vien Latvijas iedzīvotājam. Papildus izaicinājumus rada ģimenes locekļi, mājas darbi un citi uzmanību mazinoši faktori. Šādos apstākļos viens no veidiem, kā koncentrēt uzmanību, ir mūzikas klausīšanās. Jā, daudziem cilvēkiem mūzikas klausīšanās palīdz "ieiet plūsmā". Apkārtējā pasaule šķietami pazūd, un uzmanības fokuss tiek koncentrēts vienā punktā. 

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • 5 skaistākās Latvijas vietas, ko apceļot ar auto šovasar

  Kad vasara ir vēl tikai priekšā un pasaulē ceļošanas iespējas šobrīd ir ierobežotas, mēs visi varam apskatīt mūsu pašu skaisto un dabas skatiem bagāto Latviju. 

 • Auto pārrakstīšanas līkloči

  Automašīnas iegāde ir ne tikai praktisks, bet arī nozīmīgs notikums ikviena dzīvē, tomēr līdz ar tās iegādi, līdzi nāk vairāki jautājumi. Vispirms daudzus jaunos šoferus uztrauc, kā šo automašīnu pārrakstīt uz sava vārda iegādes brīdī vai kur un kā pareizi jānokārto automašīnas dokumentācija?