Visas ziņas

 • Kāpēc un kā parūpēties par viedtālruņa tīrību? Skaidro speciālists1

  Līdzīgi rūpīgai roku mazgāšanai un citiem higiēnas paradumiem, kas kļuvuši par mūsu ikdienas neatņemamu daļu, arī viedtālruņu tīrīšanai būtu jākļūst par svarīgu ieradumu, ņemot vērā, cik bieži un daudz ikdienā tas tiek lietots.

 • Kafijas aparāti mājās: pogu, portafiltru vai kapsulu? 

  Aizvien straujākais dzīves temps, pat veicot ikdienas darbus, liek mums meklēt laika taupīšanas risinājumus. Nav pārsteidzoši, ka daudzi kafijas cienītāji atsakās no parastās kafijas pagatavošanas metodes un tā vietā izvēlas kafijas aparātu un tā priekšrocības. Pareizi izvēlēta ierīce ļauj ne tikai ilgāk baudīt profesionāli pagatavotu dzērienu, bet arī dod iespēju mājās justies kā īstam baristam. Aplūkosim sīkāk – kādu kafijas aparātu izvēlēties un kādus kritērijus ievērot, meklējot piemērotāko.

 • Latvija iedvesmo pasauli: Lielajai Talkai dalību pieteikušas 118 pašvaldības2

  Neskatoties uz ārkārtējo situāciju valstī, Lielā Talka notiks arī šogad, 16.maijā, tāpat kā ik pavasari iepriekšējo 12 gadu laikā. Talkai ir pieteikušās 118 no 119 Latvijas pašvaldībām, kas norāda, ka cilvēki arī šajos apstākļos spēj saglabāt optimismu. 

 • 10 idejas, ko iesākt ar nevajadzīgo apģērbu: Iesaka stiliste1

  Kura gan no mums nav saskārusies ar mūžseno patiesību – skapis pilns, bet nav ko vilkt! Rokas tā vien sniedzas pēc jauna apģērba gabala, kas, visticamāk, gluži tāpat kā liela daļa citu kleitu, blūzīšu, svārku un citu apģērba gabalu tiks uzvilkts vienu vien reizi, lai pēc tam kopā ar pārējiem iegultu skapī uz ilgu laiku, cerot, ka gan jau kādreiz vēl noderēs.

 • SIA "Demiurg" – jumti, jumta segumi un noteksistēmas 1

  Jumti – būtiskas konstrukcijas, bez kurām nav iedomājama neviena ēka. Tiem ir gan praktiskas, gan estētiskas funkcijas.

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • 4 padomi, kā piekopt zaļo dzīvesveidu un mazināt vides piesārņojumu1

  Pandēmija daudziem negaidīti mainījusi ierasto ikdienas ritmu, pilnībā vai daļēji apstādinot arī dažādu rūpnīcu darbību un pasažieru pārvadājumus, veicinot gaisa piesārņojuma samazināšanos.

 • Mūsdienīgie Liebherr ledusskapji un saldētavas – tiem, kas vēlas vairāk

  Ledusskapis un saldētava ir neatņemamas ierīces ikvienā mājoklī, kas nodrošina ērtu, efektīvu un funkcionālu produktu uzglabāšanu. Domājot par jaunas sadzīves tehnikas iegādi, izvēlēties īsto nav viegli, jo piedāvājums ir plašs. Ja jūsu prioritāte ir augsta kvalitāte, vērtīgas funkcijas, modernas tehnoloģijas un pievilcīgs dizains, Liebherr ledusskapji, kā arī Liebherr saldētavas spēs piedāvāt to, ko meklējat.

 • 10 iemesli, kādēļ izvēlēties lieliskos "Sushi Brothers" suši

  Suši kaut reizi dzīvē ir nobaudījis teju ikviens no mums. Taču – vai kādreiz esi pagaršojis īpašos "Sushi Brothers" suši? Ja vēl neesi tos izmēģinājis, lūk, 10 iemesli, kādēļ palutināt sevi un citus ar kvalitatīvi pagatavotu un garšīgu suši no "Sushi Brothers"!

 • Kur atpūsties darbadienas vakarā?

  Apvienot darbu ar atpūtu mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā it nemaz nav viegli. Taču mēs nedrīkstam aizmirst, ka dzīvē bez darba un naudas pelnīšanas eksistē arī citas lietas, un tām ir nozīmīga loma arī mūsu labsajūtas un veselības uzturēšanā. Atpūta katram var būt citāda – kāds dodas garās pastaigās, cits skatās filmas vai sporto, vēl kāds dod priekšroku laika pavadīšanai ar draugiem vai kolēģiem ārpus mājas. Lai arī atpūtai visbiežāk veltām nedēļas nogales, daudziem brīvi ir arī darbdienu vakari. Vai zini, ka arī šajā laikā ir vietas, kurp doties? Par vienu no tām lasi raksta turpinājumā.