Visas ziņas

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • 4 padomi, kā piekopt zaļo dzīvesveidu un mazināt vides piesārņojumu1

  Pandēmija daudziem negaidīti mainījusi ierasto ikdienas ritmu, pilnībā vai daļēji apstādinot arī dažādu rūpnīcu darbību un pasažieru pārvadājumus, veicinot gaisa piesārņojuma samazināšanos.

 • Mūsdienīgie Liebherr ledusskapji un saldētavas – tiem, kas vēlas vairāk

  Ledusskapis un saldētava ir neatņemamas ierīces ikvienā mājoklī, kas nodrošina ērtu, efektīvu un funkcionālu produktu uzglabāšanu. Domājot par jaunas sadzīves tehnikas iegādi, izvēlēties īsto nav viegli, jo piedāvājums ir plašs. Ja jūsu prioritāte ir augsta kvalitāte, vērtīgas funkcijas, modernas tehnoloģijas un pievilcīgs dizains, Liebherr ledusskapji, kā arī Liebherr saldētavas spēs piedāvāt to, ko meklējat.

 • 10 iemesli, kādēļ izvēlēties lieliskos "Sushi Brothers" suši

  Suši kaut reizi dzīvē ir nobaudījis teju ikviens no mums. Taču – vai kādreiz esi pagaršojis īpašos "Sushi Brothers" suši? Ja vēl neesi tos izmēģinājis, lūk, 10 iemesli, kādēļ palutināt sevi un citus ar kvalitatīvi pagatavotu un garšīgu suši no "Sushi Brothers"!

 • Kur atpūsties darbadienas vakarā?

  Apvienot darbu ar atpūtu mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā it nemaz nav viegli. Taču mēs nedrīkstam aizmirst, ka dzīvē bez darba un naudas pelnīšanas eksistē arī citas lietas, un tām ir nozīmīga loma arī mūsu labsajūtas un veselības uzturēšanā. Atpūta katram var būt citāda – kāds dodas garās pastaigās, cits skatās filmas vai sporto, vēl kāds dod priekšroku laika pavadīšanai ar draugiem vai kolēģiem ārpus mājas. Lai arī atpūtai visbiežāk veltām nedēļas nogales, daudziem brīvi ir arī darbdienu vakari. Vai zini, ka arī šajā laikā ir vietas, kurp doties? Par vienu no tām lasi raksta turpinājumā. 

 • Faktori, kas ietekmē matrača veiktspēju

  Ērts matracis ir galvenais, kas jums nodrošina ērtu un komfortablu miegu. Bez kārtīgas nakts atpūtas, ilgtermiņā cilvēkam rodas dažādas veselības problēmas, tāpēc būtiski rūpēties par to, lai jums būtu tieši jums vispiemērotākais matracis. Erti.lv ir matraču veikals, kas piedāvā plašu dažādu matraču klāstu, kurā ikviens spēs atrast sev piemērotu produktu. 

 • VUD ražotie kubli un pirts mucas – relaksācijai un izklaidei dabā

  No pirts ārā un kublā iekšā! Tādu veselību uzlabojošu un relaksējošu aktivitāti vēlētos izbaudīt ne viens vien no mums. Kā izrādās, to īstenot nemaz nav tik grūti, atliek tikai atrast īsto meistaru, kas piedāvā kvalitatīvu kublu vai pirts mucu tirdzniecību vai nomu. Tāda ir pieredzējusī un zinošā komanda no VUD!

 • Piedalies akcijā "ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti"!

  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2019 vasaras nometnes darbi. Foto: Inese Grizāne (no BILŽU BIROJA arhīva)

  Šajā visiem tik sarežģītajā, trauksmes un pārdomu pilnajā laikā BILŽU BIROJS aicina saglabāt možu garu un nedaudz "izkrāsot" savu ikdienu, piedaloties akcijā "ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!" un kļūstot par mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2020 neklātienes dalībnieku.

 • Kā augt ātrāk par savu nozari?

  SIA "Vervo" jau 12 gadus nodrošina starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus no A līdz Z, piedāvājot mūsu klientiem kvalitatīvu servisu neatkarīgi no veicamā kravu pārvadājuma. Kopš 2008. gada vairāk nekā 6000 uzņēmumiem un privātpersonām veiktas starptautisko kravu piegādes uz vairāk nekā 120 pasaules valstīm, kur ir atļauts piegādāt.

 • Kā nepārmaksāt par elektroenerģiju

  Gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem viens no ikmēneša obligātajiem maksājumiem ir par patērēto elektroenerģiju. Šis maksājums, no vienas puses, ir neizbēgams, jo visi gribam izmantot elektrības sniegto komfortu, bet no otras puses – mūsu pašu ziņā ir tas, cik liels ir rēķins par elektroenerģiju, jo ne elektrības cena, ne patēriņš nav akmenī kalti, bet gan atkarīgi no mūsu izvēlēm. Izdarot gudras un atbildīgas izvēles, var padarīt rēķinus mazākus.