Visas ziņas

 • Kurš ir tiesīgs saņemt nodokļu atmaksu pēc strādāšanas ārzemēs un kā to izdarīt?  

  Cilvēku migrācija, kas notiek jau kādu laiku, vairs neatgādina tikai vienvirziena satiksmi. Arvien vairāk cilvēku, kas bija devušies strādāt uz ārzemēm, atgriežas mājās, taču liels skaits no viņiem joprojām neizmanto iespēju atgūt nodokļus. Kā notiek nodokļu atmaksa, kurš drīkst tai pieteikties un ko darīt, lai atgūtu naudu?

 • Kvalitatīvas atpūtas pašas svarīgākās sastāvdaļas: matracis, virsmatracis un gultas veļa

  Mēs visi labi zinām, ka kvalitatīva atpūta naktī nodrošina mums labu garastāvokli, spēju strādāt un vispārēju labsajūtu. Tomēr nepietiek vien ar iešanu gulēt agrāk, lai nodrošinātu labu atpūtu. Mūsu gulēšanas pamatne – matracis – būtiski ietekmē mūsu miega kvalitāti. Eksperti no uzņēmuma "Lonas", matraču ražotāja ar daudzu gadu pieredzi, konsultē, kurus kritērijus ņemt vērā kā pirmos.

 • Bonus-malus klase – 5 lietas, ko vēl nezināji

  Visiem sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem jāapdrošina savs spēkrats ar obligāto OCTA polisi. Ir daudz dažādu aspektu, kas veido OCTA apdrošināšanas cenu. Viens no aspektiem, kas šo cenu veido, ir transportlīdzekļa īpašnieka apdrošināšanas risku vērtēšanas sistēma, ko sauc par Bonus-malus klasi.

 • Kā kļūt par foto guru mājas apstākļos? Iesaka fotogrāfs

  Ģimenes albums pārklājies ar putekļiem, bet telefona galerijā tikai aši uzņemti foto? Laiks, kad jāpaliek iekštelpās, ir īstais mirklis visiem mājiniekiem izmēģināt modeļa profesiju, kā arī savā starpā sacensties par labāka paparaci titulu.

 • Hibrīdauto plusi un mīnusi

  Hibrīdauto mūsdienās ir plaši apspriests transportlīdzeklis. Daudziem šķiet, ka tas ir kaut kas jauns, tomēr pirmais šāda veida auto izgudrots jau 19. gs. sākumā. 

 • Atraktīvas aktivitātes bērniem pašu dārza pagalmā

  Ja jūsu mājās ir dārzs un jūsu ģimenē aug bērni, tad pavisam noteikti labos laika apstākļos viņus var aicināt laiku pavadīt ārā. Āra pagalms ir vieta, kur vecāki saviem bērniem var radīt aizraujošas nodarbes un aktivitātes, tāpēc šajā rakstā apskatīsim dažas no tām. 

 • Latvijas Ārstu biedrība: Rūpējoties par sevi, mēs nedrīkstam aizmirst par apkārtējo vidi

  Visu pasauli pāršalkusi vīrusa "Covid-19" straujā izplatība, kas mainījusi lielas cilvēku daļas ierasto dzīves ritmu. Arī Latvijā līdz 12. maijam spēkā esošais ārkārtas stāvoklis nozīmē to, ka darbs un mācības joprojām noritēs no mājām. Turpināsies arī infektologu un citu speciālistu nozīmētie piesardzības pasākumi, kurus visiem vajadzētu ievērot.

 • Iepirkšanās ceļvedis: kā izvēlēties mobilo gaisa kondicionieri

  Vasarā ir tik daudz labu lietu, ko izbaudīt – pludmales apmeklējumi, dārza svētki, sauļošanās, brīvdabas pasākumi. Bet – vasarā mēdz būt arī liels karstums. Un tas dažkārt ir traucējošs faktors. Karstums ir lielisks tad, ja visu dienu var pavadīt pludmalē, ūdens tuvumā, bet, ja šādā laikā jābūt mājās vai birojā, vasaras svelme var būt kā apgrūtinājums. Mobilie kondicionieri var šķist kā lieka greznība, taču tie radīti labam mērķim – palīdzēt justies labāk un pilnvērtīgāk izbaudīt vasarai raksturīgos laika apstākļus. 

 • Kā efektīvi organizēt attālināto mācību procesu? 7 padomi skolotājiem

  Skolotāji un izglītības eksperti jau mēnesi meklē labākos risinājumus attālināta mācību procesa nodrošināšanai ar mērķi pietuvināt izglītības kvalitāti klātienes nodarbībām. Vai tas ir iespējams un ko vēl uzlabot? "Samsung Skola nākotnei" eksperti sagatavojuši attālinātas mācīšanas ieteikumus, kas varētu skolotājiem palīdzēt pilnveidot tālmācības procesu un smelties iedvesmu.  

 • Kā jēgpilni nodarbināt bērnus, paliekot mājās? 7 radošas aktivitātes – katrai nedēļas dienai

  Šajā laikā mājās tiek pavadīts ļoti daudz laika, tāpēc jautājums par to, kā jēgpilni nodarbināt bērnus, kļuvis aktuāls katrai mammai. Pašmāju vadošais bērnu bioloģiskās pārtikas ražotājs "Rūdolfs" kopā ar ģimenes projektu "Mazais dara" piedāvā vienu radošu aktivitāti katrai nedēļas dienai, kuru mamma, tētis vai cits ģimenes loceklis kopā ar mazo ķiparu var veikt iekštelpās.