Visas ziņas

 • 8 ieteikumi, kā izvēlēties mēbeles dārza stūrītim

  Izmantojiet iespēju padarīt dārzu par patīkamu atpūtas vietu – papildiniet to ar dārza mēbelēm, izveidojot vietu, kur uzņemt ciemiņus, svinēt svētkus vai mierīgi pavadīt savus brīvos mirkļus. 

 • SIA "Medkos" – darba aizsardzības konsultācijas, darba aizsardzības sistēmas izveidošana, darba aizsardzības pakalpojumi

  Darba aizsardzības konsultācijas ietver sevī konsultēšanu par darba aizsardzības un ugunsdrošības jautājumiem un interešu pārstāvēšanu VDI.

 • 5 veidi, kā padarīt mājas pienākumus interesantus arī bērniem

  Laiks mājās var kļūt par ieguvumu nākotnei, jo ir iespēja pavadīt vairāk laika ar ģimeni – iepazīstināt bērnus ar savu darbu, kā arī iemācīt viņiem ko jaunu. 

 • Velobraucējiem – aktuālākais ceļu satiksmes noteikumos

  Viens no pirmajiem pavasara vēstnešiem noteikti ir velosipēdists. Velosipēds ir ne tikai lielisks aktīvas pārvietošanās rīks, bet arī atstāj pozitīvu ietekmi uz cilvēka veselību un fizisko sagatavotību. 

 • 3 idejas Lieldienu galda klājumam

  Ilgi gaidītā Lieldienu svētku nedēļa ir klāt, un šogad Lieldienās aicinām būt atbildīgiem un svinēt svētkus katram savās mājās. Svētku galda dekorācijas, tāpat kā olu krāsošana, ir Lieldienām raksturīga nodarbe.

 • Rīga, Purvciems – lēta auto noma, auto īre

  Auto un mikroautobusu īre, populārs pakalpojums visiem, kuri meklē ērtu pārvietošanās veidu. Ja jums ir nepieciešamība izbraukt kaut kur ar lielāku cilvēku grupu un vieglajā auto sēdvietu skaits ir pārāk mazs, tad "Mailar" var jums piedāvāt mikroautobusa nomu Purvciemā. 

 • Kā veicināt radošumu mājas apstākļos, izmantojot tehnoloģijas?

  Jau vairākas nedēļas pavadot gandrīz visu laiku mājās, var šķist, ka dienas kļūst vienādas, apkārtne nemainās un trūkst jaunu iespaidu, līdz ar to noplok arī radošums un ir grūti nonākt līdz jaunām idejām. Taču, kamēr mēs nevaram doties ārā un smelties svaigus iespaidus tur, talkā var nākt tehnoloģijas. 

 • Atrodi savu perfekto guļamvietu erti.lv

  Mājvietas var būt dažādas – dārza mājas, dzīvojamās mājas, kopmītnes, īrējama istabiņa komunālajā dzīvoklī, bet nevienu vietu cilvēks nevar saukt par savu mājvietu, ja tajā nav, kur gulēt. Tieši šīs vajadzības nodrošināšanai pastāv veikals erti.lv. Veikals atrodams gan Rīgā, Maskavas ielā 180, gan internetā, portālā erti.lv. Veikals piedāvā gan plašu gultas matraču un citu matraču izvēli, gan gultu, gan dīvānu piedāvājumu.

 • Nepieciešamas kvalitatīvas jumta koka kopnes? Pasūtiet tās no Freimans.com!

  Ēkas jumts pilda vairākas nozīmīgas funkcijas, tajā skaitā rūpējas par mājas iemītnieku un viesu drošību un labsajūtu, kā arī veido daļu no būves ārējā izskata. Plānojot jauna jumta būvniecību vai vecā jumta nomaiņu, īpašu uzmanību vajadzētu pievērst jumta konstrukcijas izvēlei. Mūsdienās arvien vairāk privātmāju un citu objektu saimnieki dod priekšroku rūpnieciski izstrādātām koka kopnēm. Par to, kas tām raksturīgs un kur pasūtīt labas koka jumtu kopnes, lasiet raksta turpinājumā. 

 • Tumšas virtuves mēbeles – vai tā ir prātīga izvēle?

  Laikam ejot, virtuves dizaina tendences ir ievērojami mainījušās. Arī mājokļu īpašnieki ir kļuvuši brīvāki savās izvēlēs un nebaidās eksperimentēt ar dažādām krāsām, toņiem, materiāliem un stiliem. Virtuve ir tā zona, kurā gatavojam maltītes un nereti arī tās baudām, ja telpas platība atļauj, tādēļ, domājot par virtuves mēbeļu, proti, virtuves iekārtas, izvēli, der padomāt ne tikai par dizaina tendencēm, bet arī savu personīgo gaumi un vajadzībām. Ja tradicionāli virtuve saistās ar gaismu un balto krāsu, mūsdienās nereti var redzēt arī mājokļus, kuros izvēlētas tumšas krāsas virtuves mēbeles. Par to, kādēļ būtu vērts šādu variantu apsvērt arī savā mājā vai dzīvoklī, iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, lasiet raksta turpinājumā.