Banner 980x90

Šajā gadā ADB "Gjensidige" Latvijas filiāle saskata tirgus izaugsmes potenciālu īpašuma apdrošināšanā

Turpinot pieaugt klientu skaitam, kuri īpašumus apdrošina brīvprātīgi, nevis pēc kredītdevēju pieprasījuma, "Gjensidige" saskata neizmantotu tirgus izaugsmes potenciālu privātpersonu īpašumu apdrošināšanā.

2016.gadā privātpersonu īpašuma apdrošināšanas parakstīto prēmiju apjoms pieaudzis par 2,3% salīdzinājumā ar 2015.gadu. Noteicoši ir arī tas, ka īpašuma apdrošināšanas polišu cenām ir tendence samazināties, kas skaidrojams ar lielo konkurenci apdrošināšanas jomā. Pērn Gjensidige cenas privātpersonu īpašuma apdrošināšanai kritušās par 1,3%.

ADB "Gjensidige" Latvijas filiāles vadītāja Ināra Meija: "Iedzīvotāji kļūst arvien atbildīgāki gan pret sevi, gan pret savu īpašumu. Izteikti redzams tas ir īpašumu apdrošināšanā, kas kļuvusi par mūsu veiksmīgāko produktu. Lai gan lepojamies ar sasniegto, mēs neapstājamies un cenšamies pilnveidot pārējos apdrošināšanas pakalpojumus un turpinām attīstīt arī šo pakalpojumu. Lielā konkurence apdrošināšanas jomā neļauj atslābt ne uz mirkli un katru gadu ir jācenšas piedāvāt klientam vēl pilnīgākus produktus ar plašāku segumu," tā I.Meija.

Viņa arī atklāj, ka 2017. gadā uzņēmums piedāvās atsevišķus produktus ar diferencētām cenām – atbilstoši klienta izvēlētajam apdrošināšanas segumam. ADB "Gjensidige" Latvijas filiāles vadītāja Ināra Meija kā vienu no "mazajiem" veiksmes stāstiem nosauc arī jauno privātpersonu apdrošināšanas produktu – MAXI Visu Risku īpašuma apdrošināšanu. Jau pirmajos mēnešos šo polišu pārdošana uzrādīja labus rezultātus. "Ar prieku varam secināt, ka klienti novērtē apdrošināšanas produkta kvalitāti, ne tikai cenu," atzīst Meija.

"Gjensidige" prognozē, ka 2017.gads būs lielu izaicinājumu gads, jo kompānija daudz ir ieguldījusi IT infrastruktūras pilnveidošanā, kas ļaus uzlabot efektivitāti, palīdzot klientiem, lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī tiešu un atklātu komunikācija ar klientu.

Par Gjensidige grupu Gjensidige ir vadošā apdrošināšanas grupa Ziemeļvalstīs, kas ir kotēta Oslo biržā. Grupā strādā aptuveni 3900 darbinieku, un tā piedāvā apdrošināšanas produktus Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Baltijas valstīs. Norvēģijā tiek piedāvāti arī banku, pensiju un uzkrājumu pakalpojumi. Ienākumi no pamatdarbības 2015. gadā bija 24 miljardi NOK, bet aktīvu kopsumma – 129 miljardi NOK.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)