Aija Vītoliņa un grupa "Tango Sin Quinto" ar programmu "Atgriezties dienvidos" apceļos Latviju

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Aija Vītoliņa un grupa "Tango Sin Quinto" ar programmu "Atgriezties dienvidos" februārī un martā sniegs koncertus Latvijas pilsētās, aģentūru LETA informēja projekta vadītājs Rafails Balkins.

Viņš norādīja, ka koncertā skanēs grupas mīļākie skaņdarbi - no populāriem tango skaņdarbiem līdz pavisam nepazīstamām, taču aizkustinošām ladino mūzikas virziena kompozīcijām.

Koncertā skanēs dziesmas no Astora Pjacollas tango operas "Maria de Buenos Aires", ladino dziesminieces Jasmīnas Levī skaņdarbi, kā arī Edītes Piafas skaistākās melodijas franču valodā. Tāpat koncertā varēs dzirdēt komponistu Morisa Ravēla, Rišāra Galjāno skaņdarbus, dažas tradicionālas tango melodijas un oriģinālkompozīcijas, kas tapušas "Tango Sin Quinto" muzikālajam sastāvam.

"Tango Sin Quinto" radošais sastāvs ir Aija Vītoliņa (vokāls), Jānis Stafeckis (kontrabass), Artūrs Noviks (akordeons), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti), Raimonds Melderis (vijole) un Romāns Vendiņš (klavieres).

Koncerti notiks 14.februārī plkst.19 Ventspils Kultūras centrā, 18.februārī plkst.18 Madonas Kultūras namā, 23.februārī plkst.19 Talsu Tautas namā, 24.februārī plkst.19 Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis", 4.martā plkst.19 Alūksnes Kultūras centrā, 5.martā plkst.17 Saldus Mūzikas un mākslas skolā, 8.martā plkst.19 kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, 23.martā plkst.19 Ādažu Kultūras centrā, kā arī 25.martā plkst.18 Mārupes Kultūras namā.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs.

Viss par: Latvijas ziņas