Atnāc uz Optibet sporta bāru un sajūti azartu!

Vai tev šķiet, ka tava ikdiena ir kļuvusi pārāk garlaicīga? Vai vakaros sēdi vienatnē pie TV vai datora, bet patiesībā vēlies atrasties jautrā kompānijā un labi pavadīt laiku? Vai esi gatavs izmēģināt ko jaunu, par ko, iespējams, agrāk neesi dzirdējis? Tad tev noteikti ir vērts iegriezties Optibet sporta bārā! Vairāk par šo vietu lasi raksta turpinājumā.

Nevis viens, bet veseli seši Optibet sporta bāri
Nav šaubu, ka mūsdienās izklaides un atpūtas vietu netrūkst. Taču jautājums ir, vai tās visas ir piemērotas tev un taviem draugiem vai kolēģiem? Vai vēlies doties uz skaļu naktsklubu, kas pārpildīts ar cilvēkiem un kur vienīgā iespēja sarunāties vienam ar otru ir, skaļi kliedzot? Vai arī, ja vēlies aiziet garšīgi paēst, prātā nāk restorāni, taču to cenas daļai no mums šķiet pārāk augstas, kā arī atmosfēra šķiet pārāk formāla. Taču ir iespēja atrast tā saucamo "zelta vidusceļu"! Optibet sporta bārs ir vieta, kur valda patīkama atmosfēra, šeit nav pilnīgs klusums, taču troksnis nav tik liels, lai nevarētu mierīgi sarunāties ar citiem cilvēkiem. Tāpat šeit var garšīgi paēst, turklāt par ļoti labu cenu, bet par to pastāstīsim mazliet vēlāk. 

Optibet sporta bāri ir pieejami sešās vietās Latvijā:
• Rīga, Kr.Barona iela 108;
• Rīga, Dzelzavas iela 17;
• Rīga, Lubānas iela 113a;
• Rīga, Arēna Rīga (bārs atvērts tikai pasākumu laikā);
• Jūrmala, Jomas iela 61;
• Jelgava, Pasta iela 51/2.

Izpēti šīs adreses, lai noskaidrotu, kura no tām atrodas tev vistuvāk, un nākamajās brīvdienās dodies turp, lai pats savām acīm aplūkotu un izbaudītu lielisko Optibet sporta bāra gaisotni!
 
Ēdienkarte, kur sev piemērotu maltīti atradīs arī gardēži
Neatkarīgi, vai esi "latvietis parastais", kam garšo gaļas ēdieni, vai arī dod priekšroku vieglākiem salātiem, jūras velšu ēdieniem vai zupām, Optibet sporta bārs noteikti varēs piedāvāt tev ko tādu, kas atbilst tavai gaumei. Daudzi no apmeklētājiem, kas šeit iegriezušies tikai, lai paēstu, atgriežas atkal un atkal, jo maltītes ir ne tikai garšīgas, bet arī par pieņemamu cenu. Turklāt pusdienlaikā šeit spēkā ir īpašais dienas piedāvājums!

Arī tie, kas meklē kādu īpašu dzērienu, noteikti vēlēsies ienākt Optibet sporta bārā, jo dzērienkarte šeit ir bagātīga un daudzpusīga.

Un, protams, sports…
Kā gan bez tā! Jo mēs taču runājam par sporta bāru, un tieši tāpēc ir vērts pieminēt, ka Optibet sporta bāros ir izvietoti vairāki ekrāni, uz kuriem tiek translētas dažādas sporta sacensības un spēles visām gaumēm – gan tiem, kam patīk hokejs, gan tiem, kas iecienījuši tenisu, boksu un citus sporta veidus.
 
Vai esi gatavs pieņemt izaicinājumu un izmēģināt ko jaunu? Gaidīsim tevi Optibet sporta bārā!