Auto servisa pakalpojumi, automašīnu remonts un diagnostika "GT Garage"

Autoserviss Rīgā "GT Garage" ir godīgi un kvalitatīvi partneri auto remonta nozarē. Autoservisā strādā kvalificēti mehāniķi ar augstu atbildības sajūtu.

Autoserviss Rīgā

Autoserviss Rīgā "GT Garage" ir godīgi un kvalitatīvi partneri auto remonta nozarē. Autoservisā strādā kvalificēti mehāniķi ar augstu atbildības sajūtu. Mehāniķi seko līdzi jaunāko tehnoloģiju attīstībai auto industrijā un papildina savas zināšana ik dienu.

Autoserviss Rīgā "GT Garage" – tā ir kvalitāte un godīgums, kas tiek nodrošināta ikvienam klientam. Autoservisā strādā tikai ar profesionāliem instrumentiem "Kamasa Tools", "Bosch", "Makita" u.c, kā arī izmanto augstākās kvalitātes eļļas un smērvielas "Liqui Moly", "Castrol", "Wurth", "Loctite".

Autoserviss Rīgā piedāvā veikt auto remonta darbus – sākot no riepu maiņas līdz pat individuālai auto pārbūvei. Visi veiktie auto remontdarbi tiek fiksēti datubāzē, kuru ir viegli pārbaudīt jebkurā laikā. Tas palīdz sekot līdzi apkopes un diagnostikas termiņiem.

Autoserviss Rīgā sadarbojas ar lielākajiem rezerves daļu piegādātājiem Latvijā, kas dod iespēju saņemt rezerves daļas īsā laika periodā, lai automašīnas remonts būtu pēc iespējas ātrāks, bet saglabājot kvalitāti. Servisā ir iespējams iegādāties jaudīgos un kvalitatīvos Duracell akumulatorus.

Autoserviss Rīgā piedāvā tādus pakalpojumus kā pirms-pirkšanas diagnostika, bremžu sistēmas remonts, dzinēja un ātrumkārbas diagnostika, dzesēšanas sistēmas remonts, gaisa kondicioniera sistēmas remonts, metināšanas darbi, ritošās daļas remonts.

Autoserviss Rīgā "GT Garage" darbā izmanto tikai un vienīgi atbilstošas klases un augstākās kvalitātes motoreļļas, smērvielas un rezerves daļas auto apkopei, kas garantē ilgstošu auto darbību. Katram veiktajam remontam un jebkurai iegādātajai rezerves daļai tiek dota garantija.

Auto krāsošana

Auto krāsošana tiek veikta ne tikai pēc negadījumiem un avārijām, kā arī citu redzamu defektu gadījumā, bet arī tad, ja ir vēlme atjaunot automašīnas krāsu, lai tā spīd un nerūsē.

Auto krāsošana tiek piedāvāta arī autoservisā "GT Garage". Autoservisā tiek veikti visa veida virsbūves remontdarbi un auto krāsošana. Darbos ietilpst virsbūves pulēšana, auto sagatavošana krāsošanai, detaļu krāsošana, jumta un motora pārsega krāsošana, antikorozijas apstrāde, virsbūves remonts, pamperu remonts un optikas pulēšana. Pieredzējuši speciālisti veiks augstas kvalitātes krāsošanas darbus, izmantojot kvalitatīvus materiālus, vadošo ražotāju instrumentus un tehnoloģijas. Auto krāsošana tiek veikta, izmantojot tikai labākos materiālus, kas nodrošina tādu krāsas pārklājumu, kas ir tik pat izturīgs un kvalitatīvs kā jaunai automašīnai. Auto krāsošana notiek speciāli tam aprīkotā zonā, krāsošanas kamerā.

Tikai retajam autovadītājam ir paveicies ne reizi neapskādēt savu mašīnu – lielākā daļa tomēr ir saskārusies ar šādu problēmu. Auto krāsošana ne tikai atjauno mašīnas ārējo izskatu, bet arī aizsargā virsbūvi no apkārtējās vides iedarbības, kas palielinās tās izturību un ilgmūžību.

Auto krāsošana prasa lielu atbildību, jo krāsas pārklājuma kvalitāte liecina par remonta procesa kopējo kvalitātes līmeni. Kvalitatīvi veikts krāsojums paaugstina auto vērtību lietoto automašīnu tirgū.