Domā divus soļus uz priekšu un uztici savas mājas kanalizācijas sistēmas izbūvi profesionāļiem!

Lai mājās nepieciešama tehniskajām prasībām atbilstoša kanalizācijas izbūve, kas garantē kvalitatīvu ūdens attīrīšanu un drošību apkārtējai videi, uzticieties profesionāļiem – August Latvia Serviss.

Ja mājās nav izbūvēta kanalizācijas sistēma, pirmais solis, kas jādara, ir jādodas uz vietējo pašvaldības būvvaldi, lai noskaidrotu, kas konkrētajā pašvaldībā ir atļauts un kādi nosacījumi ir jāievēro. Kanalizācijas izbūvi var mēģināt veikt pašu spēkiem, bet tomēr labāk to būtu uzticēt profesionāļiem, lai nākotnē nerastos problēmas un to izbūve pilnībā atbilstu tehniskajām prasībām, garantējot kvalitatīvu ūdens attīrīšanu un drošību apkārtējai videi. 

Pirms kanalizācijas izbūves ir jānoskaidro, cik liela tvertne ir nepieciešama. Tvertnes izmēru var aprēķināt pēc iedzīvotāju skaita, kas dzīvo mājsaimniecībā. Vidēji viens cilvēks patērē 100 līdz 200 litru dienā; ļoti taupīgi rīkojoties ar ūdeni, tie var būt 60 litri dienā. Aprēķinā iekļauta tualetes apmeklēšana, duša vai vanna, veļas un trauku mazgāšana. Zinot šos ciparus, var prognozēt mēneša un gada notekūdeņu patēriņu. Balstoties uz šiem aprēķiniem, izvēlas kanalizācijas tvertnes lielumu. Ja īpašumā dzīvo pastāvīgi, tad vislabākais risinājums būtu izvēlēties bioloģisko notekūdeņu kanalizācijas sistēmu. 


Kanalizācijas izbūvei vislabāk būtu izvēlēties licencētu firmu, kas nodarbojas ar ūdensvada, kanalizācijas montāžu. Pirms kanalizācijas izbūves ir svarīgi pārliecināties, ka uzņēmums, ar kuru plānojat sadarboties, sniegtu sava darba garantijas – vismaz valstī noteiktos divus gadus –, kā arī piedāvātu pilnu servisu, tostarp iekārtu apkopi. Svarīgi ir atcerēties, ka bioloģiskajām notekūdeņu iekārtām ir jābūt ar CE marķējumu, kas garantēs to, ka iekārtas pildīs savas funkcijas, kā arī nepieciešamības gadījumā šo sertifikātu varēs uzrādīt Valsts vides dienestam. 

August Latvia Serviss piedāvā Latvijas tirgū vienas no progresīvākajām notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtām. Uzņēmums veic ne tikai bioloģisko kanalizācijas sistēmu piegādi un uzstādīšanu visā Latvijā, bet arī nodrošinām servisa apkopes. Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir regulāri jākopj, jātīra, un jāregulē to darbība. Lai jums nebūtu jāsatraucas par notekūdeņu attīrīšanas sistēmu apkopi, August Latvia Serviss piedāvā slēgt servisa apkopes līgumu, kas nodrošina iekārtas apkopi divreiz gadā. Ja ir nepieciešamība, August Latvia Serviss veiks apkopi arī citu ražotāju, nestandarta vai vecāka ražojuma iekārtām.  Vairāk informācijas atradīsi mājaslapā www.august.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu