Banner 980x90

Ekskluzīvi: Latvijas skatītājiem Premjerlīgas spēles no 2022. līdz 2028. gadam tikai platformā ”Viaplay”

Skandināvijas lielākā straumēšanas kompānija ”Nordic Entertainment Group” (NENT Group) nodrošinājis ekskluzīvas tiesības pārraidīt Premjerlīgas spēles jeb pasaules labāko un populārāko futbola līgu, tiešraidēs straumēšanas platformā ”Viaplay” Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Niderlandē no 2022. līdz 2028. gadam. Unikālais sešu sezonu darījums paplašina ”NENT Group” ilgtermiņa partnerību ar Premjerlīgu līdz deviņām Eiropas valstīm, nodrošinot ”Viaplay” ar augstākās kvalitātes sporta pārraidēm. 

Katru sezonu platformā ”Viaplay” tiks pārraidītas 380 Premjerlīgas spēles tiešraidē Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Nīderlandē, lai līdzjutēji varētu katru nedēļu sekot līdzi zvaigznēm bagātajām un pasaulē atzītajām komandām, tostarp Manchester United, Liverpool, Arsenal, Manchester City, Tottenham, Hotspur, Chelsea, Leicester City, Everton un West Ham United. Visas spēles tiks nodrošinātas ar vietējiem jeb Latvijas gadījumā latviešu valodas komentāriem, kā arī studijā tiks aicināti eksperti un viesi. 


Premjerlīga kopumā tiek pārraidīta vairāk nekā 190 valstīs, piesaistot visaugstāko televīzijas skatītāju auditoriju no visām futbola līgām. ”NENT Group” jau pieder ekskluzīvas tiesības pārraidīt Premjerlīgas spēles Zviedrijā, Dānijā un Somijā līdz 2028. gadam un no 2022. līdz 2028. gadam arī Norvēģijā. 

 


”NENT Group” prezidents Anders Jensens: ”Šis ir nozīmīgs solis ”Viaplay” pakalpojumu paplašināšanā. Mūsu ilgtermiņa pieeja straumēšanas platformas attīstībā, kas tiek kombinēta ar jaunu tirgu apgūšanu, ļauj kļūt spēcīgiem sāncenšiem šajā jomā, ieviešot dažādas inovācijas un nodrošinot visā pasaulē prestižu sporta sacensību pārraides tiesības. Premjerlīga, neapšaubāmi, ir dārgakmens starp dārgakmeņiem sportā, tādēļ mēs priecājamies paplašināt mūsu veiksmīgo ilgtermiņa partnerību visās deviņās valstīs, kur nodrošinām ”Viaplay” pakalpojumus.”

 


”NENT Group” sporta direktors Peters Norrelunds (Peter Nørrelund): ”Jau vairāk nekā desmit gadus esam nodrošinājuši Premjerlīgas pasaules līmeņa spēļu pārraides Ziemeļvalstu faniem, kuri ir vieni no vislutinātākajiem. Mūsu pieredzējusī komanda, kopā ar labākajiem vietējiem talantiem, turpinās iesākto, balstoties uz unikālo pieredzi, lai Premjerlīgas apraidi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Nīderlandē pārceltu jaunā līmenī, nodrošinot spēles nedēļu no nedēļas, daudzus nākamos gadus.”

 


Premjerlīgas galvenais mediju direktors Pols Molnārs (Paul Molnar): ”Premjerlīga ir priecīga paplašināt savu partnerību ar ”NENT Grouup”, iekļaujot līgumā vēl piecas teritorijas uz sešām sezonām līdz pat 2028. gadam. ”NENT Group” ir izcila pieredze, lai nodrošinātu faniem lieliskas tiešraides un, nodrošinot 380 spēles sezonā, ikvienam būs daudz vairāk iespēju sekot līdzi savas komandas panākumiem nekā jebkad agrāk. Esam gandarīti, ka ”NENT Group” izvēlējusies Premjerlīgu par savas starptautiskās paplašināšanās stratēģijas galveno elementu, pierādot līgas spēju piesaistīt fanus un tādējādi arī attīstīt biznesu.”

 


Straumēšanas  platforma ”Viaplay” uzsāks darbu Polijā jau šā gada 3. augustā, piedāvājot gan oriģinālfilmas un seriālus, gan arī augstākās klases sporta pārraides, tostarp Bundeslīgu, UEFA Eiropas līgu, Forumulu 1 u.c. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā straumēšanas platforma ”Viaplay” darbu uzsāka 2021. gada 9. martā. 


Sekojiet līdzi

nentgroup.com / Facebook / Twitter / LinkedIn / Instagram

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)