Kādēļ ir nepieciešama MDF apdare metāla durvīm?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Metāla durvis, ja netiek apstrādātas ar papildus MDF vai lamināta apdari, parasti tiek apdarinātas ar PVC līmplēvi vai tiek nokrāsotas ar gruntskrāsu. Ja metāls ir krāsots vai aplīmēts ar PVC plēvi, tad šādām durvīm noteikti nevar panākt augstu ne skaņas izolāciju, ne siltumnoturību, ne vēja necaurlaidību – neapdarināts metāls lieliski caurvada aukstumus, tātad ir caursalstošs. Neapdarināts metāls arī lieliski caurvada vibrācijas un trokšņus, tātad, aizverot metāla durvis, viss stāvs ar kaimiņiem zina, kad Jūs esat aizgājis no mājām, jo troksnis ir pamatīgs.

Skydas metāla durvis ar MDF apdari tiek apdarinātas jau no pašiem aizsākumiem – jau pirms 20 gadiem Skydas sāka ražot metāla durvis ar apdarēm no abām pusēm. Durvju biezums sākotnēji bija 65 mm, rūpnīcai un produktiem attīstoties, durvju biezums tika palielināts līdz 75 mm.


Tolaik, kad mūsu uzņēmums uzsāka veiksmīgu sadarbību ar lietuviešu partneriem, Latvijas tirgū bija pieejamas tikai neapdarinātas metāla durvis biezumā 44 mm. Mūsu uzņēmums uzsāka revolūciju metāla durvju jomā, lēnu garu konkurējošie uzņēmumi uzsāka pielāgoties jaunām tirgus vajadzībām, jo patērētāji vēlējās iegādāties tieši durvis ar apdarēm, jo mūsu klienti lieliski atsaucās par mūsu piedāvātajiem produktiem jau no pirmās dienas.


Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu konstrukciju metāla durvis – sākot ar dzīvokļu ieejas Skydas Standart 1 ar ļoti augstu skaņas izolāciju, līdz pat pretuzlaužamām Skydas Standart 2;3 un ložu necaurlaidīgām Skydas Premium metāla durvīm. Visas konstrukcijas ir sertificētas un pēc savas sertifikācijas atbilst uzstādīšanai telpās ar augstu un ļoti augstu ielaušanās risku!!! 100% pretuzlaušanas garantija!


Visas konstrukcijas tiek izgatavotas pēc individuāliem pasūtījumiem. Mūsu uzņēmums var izpildīt dažādas sarežģītības pakāpes nestandarta pasūtījumus. Nestandarta izmēru ieejas durvis vienmēr tiek izgatavotas norunātajos termiņos, pie nestandarta durvīm tiek pieskaitītas visas konstrukcijas, kas ir lielākas par 2100 mm augstumā un 1000 mm platumā, kā arī divvērtņu vai papildus sāngaismas. Tāpat pie nestandarta risinājuma tiek pieskaitītas 602. sērijas daudzstāvu mājas, jo šajos namos mēs varam piedāvāt metāla durvis 602. sērijai ar ailes izzāģēšanu, ailes paplašināšanas nolūkos, tādā veidā jaunās metāla durvis panāk kolosālus skaņas un siltumizolācijas rādītājus. Jaunā durvju konstrukcija tiek izveidota platāka nekā esošā, kas dod būtisku plusu mēbeļu ienešanai apartamentos.


Privātmājām mēs piedāvājam iegādāties Skydas Standart 1 metāla durvis, kas neizsalst līdz -30 grādiem. Varam piedāvāt arī durvju modeļus Skydas Plus, Skydas 2000 un Skydas Premium – šīs metāla durvis neizsalst pat ekstremālos ziemas apstākļos, salu iztur līdz -45 grādiem!!! Īstas privātmāju durvis.


Papildus informāciju varat iegūt mūsu mājaslapā vai ierodoties pie mums salonā.

Hanzas iela 6, Rīga
Tālr. 67704154
E-pasts: info@skydas.lv
www.skydas.lv