Kredīts no "Kredits7" – kādi plusi ir jāņem vērā?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pavisam drīz klāt būs ilgi gaidītais atvaļinājumu laiks. Taču to pozitīvo pusi var aizēnot arī kāds saspringtāks mirklis, kas attiecas uz budžeta plānošanu un finansēm. Ja gadās atvaļinājuma naudu iztērēt ātrāk, nekā iecerēts, tad finansiālo drošību līdz algas dienai var palīdzēt nodrošināt ātrais kredīts internetā. Tas noderēs dažādu neparedzētu tēriņu segšanai, kas var piemeklēt ikvienu.

Kā izvēlēties aizdevēju un kādus plusus tas piedāvā?
Izvēloties aizdevēju, var paļauties uz savu intuīciju vai ņemt vērā citu ieteikumus. Klientu vidū starp atzītiem aizdevējiem ir arī "Kredits7", kas piedāvā īstermiņa aizdevumus līdz 420 eiro, kā arīdzan ilgtermiņa aizdevumus līdz pat 24 mēnešiem ar naudas summu 1500 eiro Tavu mērķu īstenošanai. 
 
Klienti par "Kredits7" galvenajiem plusiem uzskata:
• kredīts pieejams bez ķīlas un galvojuma;
• naudas aizņemšanās iespējas plašam iedzīvotāju lokam (vecumā no 21 līdz 65 gadiem);
• kredīta pieteikuma izskatīšanu septiņas dienas nedēļā;
• kredīta pagarināšanas iespējas.
 
Kredīta pieteikšanas process

Kopumā kredīta noformēšana pie "Kredits7" ir tāda pati kā citur.  Ja vien Tev ir pieejams interneta pieslēgums un mobilais telefons, tad pie kārotās naudas summas vari tikt jau 15 minūšu laikā. Sāc ar to, ka mājaslapā Kredits7.lv sameklē pieteikuma anketu un aizpildi vajadzīgo informāciju.
 
"Kredits7" rūpējas, lai katrs klients būtu apmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem, līdz ar to Tevi sagaida pretimnākoša un laipna attieksme no darbinieku puses. Ja vēl šaubies par to, vai aizņemties kredītu ir pareizais lēmums, vari konsultēties ar klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni 67969433 vai uzdot savu interesējošo jautājumu, rakstot elektronisko vēstuli uz info@Kredits7.lv Tāpat interneta vietnē Kredits7.lv atrodama visa informācija par aizņemšanās procesu un detalizēti izklāstīti līguma noteikumi. 
 
Situācijas, kurās var noderēt aizdevums, mēdz būt dažādas. Daļa klientu kredītu izmanto, lai 
• veiktu mājas/dzīvokļa remontu;
• lai apmaksātu automašīnas remonta izdevumus;
• lai iegādātos jaunu sadzīves tehniku (ja nolietotā ir saplīsusi un nav labojama);
• lai nodrošinātos ar papildus naudas līdzekļiem ceļojuma laikā, ja sanāk neplānoti pārtērēties.

Lai būtu drošs, ka spēsi laikus tikt galā ar kredītsaistībām, mēģini izprast, vai ar savu ienākumu līmeni atdot konkrēto naudas summu ir reāli. Tāpat izvērtē, cik liela naudas summa ir nepieciešama konkrētās situācijas atrisināšanai. Jo mazāka būs Tava kredīta summa, jo ātrāk to varēsi atmaksāt.
 
Aizņemies atbildīgi! Izvērtē savas iespējas atdot kredītu.