LED apgaismojums – izcila izvēle jūsu mājoklim

Vai arī jūs esat saskāries ar grūtībām izvēlēties īsto apgaismojumu savam mājoklim? Pareizā gaismas ķermeņu izvēle un novietojums jau tā ir visai sarežģīts process, taču jāpiedomā arī par spuldzēm, proti, tādiem faktoriem kā to efektivitāti un ilgtspēju. 

Interneta veikals 220.lv aicina iepazīties ar LED spuldzēm – cik labas un energoefektīvas tās ir?

Īsi un precīzi – kas ir LED?
LED jeb gaismas diožu spuldzes ir visai mūsdienīgs un moderns risinājums jebkuram mājoklim. Šīs spuldzes lieliski noder gan vispārējā apgaismojuma, gan vietējā apgaismojuma vajadzībām. 

LED spuldzes nesatur dzīvsudrabu, kā arī ir diezgan izturīgas – tajās neatrodas viegli plīstoši elementi. Diožu spuldzes izceļas ar savu īpaši ilgo kalpošanas periodu, proti, iegādājoties patiešām kvalitatīvas LED spuldzes, jūs palīdzat sev ietaupīt.

LED spuldzes un energoefektivitāte
Viens no būtiskākajiem argumentiem, kādēļ izvēlēties tieši LED diožu spuldzes, ir fakts, ka konkrētās spuldzes ir ļoti energoefektīvas, proti, tām ir visai zems elektrības patēriņš. Papildu šim faktoram jāpiemin, ka LED spuldzes nereti ir aprīkotas ar tā sauktajām gaismas vadības sistēmām. Šīs viedās sistēmas ļauj cilvēkam regulēt attiecīgās spuldzes gaismas spilgtumu un/vai krāsu, kas dotās spuldzes enerģijas patēriņu samazina vēl vairāk.

Runājot skaitļos, esošo kvēlspuldžu vai cita veidu spuldžu nomaiņa uz energoefektīvajam LED diožu spuldzēm, var samazināt jūsu apgaismojuma vajadzībām zaudēto elektrības patēriņu līdz pat 50% – citos gadījumos pat visiem 80%. 

Kāpēc izvēlēties tieši LED spuldzes?
Kad esat pārliecinājies par faktu, ka LED spuldzes patiešām ir viens no energoefektīvākajiem risinājumiem, laiks izpētīt citas, ne mazāk svarīgas LED apgaismojuma priekšrocības:
● LED jeb diožu spuldzes ir draudzīgs risinājums ne tikai jūsu maciņam, bet arī videi – nekādu lieku problēmu ar šo spuldžu utilizāciju;
● LED spuldzes, salīdzinot ar citiem spuldžu veidiem, nodrošina optimālāku gaismas atdevi; 
● šīm diodēm piemīt arī augsta temperatūras izturība. Tās lieliski darbosies temperatūras amplitūdā no -60 līdz pat +60 grādiem pēc Celsija;
● atcerieties, ka skopais maksā divreiz! Izvēloties kvalitatīvu un tirgū atzītu LED apgaismojumu, jūs iegādājaties videi draudzīgas spuldzes, kas spēj kalpot līdz pat 10 un vairāk gadiem;
● LED spuldzes iedegas nekavējoties, proti, tām nav nepieciešams laiks, lai sasniegtu savu maksimālo spožumu.

Kā neapjukt plašajā piedāvājumā? 
Jāteic, ka LED spuldžu piedāvājums ir ārkārtīgi plašs – atšķiras gan to kvalitāte, gan izmaksas par vienu spuldzi. Svarīgākais būtu saprast, ka jācenšas izvēlēties no tādu ražotāju piedāvājuma, kas ir vairāk vai mazāk atpazīstami tirgū.

Savu galīgo izvēli ieteicams balstīt arī uz LED spuldzītes iepakojuma redzamajiem lielumiem. Piemēram, detalizētāka uzmanība būtu jāpievērš tieši lūmenu (lm) daudzumam. Lūmenu daudzums apzīmē spuldzītes izdalīto gaismas plūsmu – jo lielāks lūmenu daudzums, jo spilgtāks būs LED spuldzes izdalītais apgaismojums.

Ja Jums padomā ir kas grandiozs un vēlaties ko vairāk par iepriekš minētajām LED spuldzīšu priekšrocībām, jums noteikti jāiepazīstas ar "Phillips Hue" gaismas diožu spuldzītēm. Lai gan konkrēto spuldžu iegādāšanās ir visai dārgs prieks, jāuzsver, ka tās piedāvā ārkārtīgi plašu gaismas toņu izvēli – vairāk nekā 16 miljoni toņu. Iespaidīgs, vieds un mūsdienīgs risinājums.

Ja, balstoties uz šajā rakstā pieminēto informāciju, esat izšķīries par labu LED tipa apgaismojuma ieviešanai savā mājoklī, noteikti apskatiet LED spuldzes interneta veikalā 220.lv. Plašs klāsts, izcila kvalitāte un īstie risinājumi tieši jūsu dzīvojamās platības vajadzībām!