Lieliska atpūta sportiskam noskaņojumam!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Sporta bārs, kas apvieno gan sportisku atmosfēru, gan gardas maltītes un atspirdzinošus kokteiļus, gan ļauj sekot līdzi pasaulē aktuālākajiem notikumiem sportā, tas ir – Optibet. Nepārtraukti tiek translēti elpu aizraujoši, pasaulē nozīmīgākie sporta notikumi, kas apvienojumā ar mūsu interjeru un gardajiem piedāvājumiem, rada ļoti sportisku gaisotni, kas patiks katram sporta entuziastam. 

Šeit satiekas visi tie, kam lieliskai brīvā laika pavadīšanai ir nepieciešama sporta klātbūtne, un tie, kam būtiska kvalitāte un augsts apkalpošanas serviss. 

Sev piemērotā laikā, kad vien sporta bārs ir atvērts, droši nāc un ļaujies sportiskajam azartam pie mums, līdzi ņemot tikai viedtālruni vai portatīvo datoru, visu pārējo nodrošināsim mēs – gan visu nepieciešamo informāciju, gan interneta pieslēgumu. Lai kļūtu par mūsu reģistrētu klientu, būs nepieciešamas mazāk nekā piecas minūtes tava laika. Mūsu mājaslapā ir jāizveido savs profils, kas pēc tam jāreģistrē kā aktīvs spēlētājs, un tas arī viss – vari nodoties sporta notikumu vērošanai nu jau esot kā viens no mūsu klientiem.

Sporta bārs Optibet ir ar ļoti plašu piedāvājumu klāstu. Ir iespējams piedalīties gan sporta spēļu rezultātu paredzēšanā, gan rezultātu salīdzināšanā, gan komandu, gan individuālajos sporta veidos. Izmantojot jau uzkrāto pieredzi un zināšanas par savu iemīļoto sporta veidu, komandu vai kādu individuālu sportistu, līdzi jušana kļūst ne tikai par azartisku, bet arī erudītu pasākumu. Kā arī, protams, vienmēr ir iespēja sākt sekot līdzi kādam citam sporta veidam, tā atklājot jaunas intereses un jaunus sporta etalonus. 

Ja pats esi ar sportu uz "tu", bet draugi vai draudzenes pret sportu ir noskaņoti skeptiskāk vai sporta notikumus neuztver tik azartiski kā tu, tad tik un tā droši ņem līdzi katru savu draugu, paziņu vai pat radinieku, jo sporta bārā ir iespējams ļauties azartam un uzspēlēt spēles, kas ir ar sportu nesaistītas, bet ne mazāk aizraujošas. Līdz ar to katram mūsu sporta bāra apmeklētājam ir iespējams aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku, ļaujoties kārtīgam adrenalīnam pat tad, ja sports nav galvenā dzīves prioritāte vai ar sportu ir uz "jūs".

Optibet ir sporta bārs, brīvā laika pavadīšanas vieta, kurā katrs apmeklētājs ir mīļi gaidīts, jo apmierināti klienti ir mūsu prioritāte. Atpūšoties un ļaujoties sporta notikumiem vai izbaudot laiku jaukā kompānijā, nebūs jāsatraucas par nemazgātiem traukiem, tukšiem vēderiem vai piedegušām maltītēm. Mūsu kvalificētie darbinieki parūpēsies par visu, lai apmeklētājiem nebūtu jāsatraucas ne par ko citu, kā tikai sportā notiekošo. Atgāzies kādā no mūsu ērtajiem krēsliem un ļaujies neaizmirstamai adrenalīna un azarta pilnai pieredzei mūsu sporta bārā!