Nekustamā īpašuma apdrošināšana – kāpēc tā nepieciešama un kā to iegūt?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Laikā, kad valstī valda sūri apstākļi, ir paaugstinājies noziedzības un zādzību līmenis, noteikti vajadzētu padomāt par sava nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Tāpat allaž der atcerēties, ka nelaime var notikt pašā negaidītākajā brīdī, piemēram, kad esat devušies ceļojumā vai atrodaties savā darba vietā un pat nenojaušat neko nelāgu. Nodrošinieties pret sava īpašuma bojājumiem ar īpašuma apdrošināšanu!

Kā izvēlēties piemērotāko piedāvājumu?
Lai izvēlētos piedāvājumu, kas piemērots tieši jūsu mājoklim, jums nav nepieciešams apmeklēt apdrošinātāju birojus. Taupiet laiku un iegādājieties apdrošināšanu internetā – manapolise.lv. Šeit iespējams ievadīt sava īpašuma datus kalkulatorā, lai uzreiz aprēķinātu izdevīgāko piedāvājumu. Jūs varēsit apdrošināt savu īpašumu vien pāris minūšu laikā – tas ir ērti un izdevīgi.

Kas jāņem vērā, apdrošinot nekustamo īpašumu?
Īpašuma apdrošināšana nebūt nav nekas sarežģīts. Jums atliek vien norādīt sava apdrošināmā īpašuma datus – platību, konstrukciju, stāvu (ja tas ir dzīvoklis), pēdējā remonta gadu. Dārgāka apdrošināšana ir, piemēram, dzīvokļiem, kas atrodas pirmajā stāvā, jo tiem ir lielāks risks. Tomēr kopējās apdrošināšanas izmaksas nav augstas, tas noteikti ir to vērts. Aizpildiet anketu manapolise.lv un pāris minūšu laikā uzziniet, cik maksās īpašuma apdrošināšana tieši jūsu mājoklim. Nekādu slēptu izmaksu.
 
Vēlamies iegādāties dzīvokli 1. stāvā, ar ko rēķināties?
Daudzi saka, ka dzīvoklis pirmajā stāvā ir ļoti slikta izvēle. Citi saka, ka tas ir ļoti ērti! Laikam jau jāsliecas piekrist otrajiem – dzīvot pirmajā stāvā patiesi ir ļoti ērti, it īpaši, ja jums ir mazi bērni, jānes bērnu rati utt. Tomēr arī pirmajam stāvam, kā jebkuram citam, ir savi mīnusi. Arī tādi, kas nedaudz padārdzina īpašuma apdrošināšanas cenu.
 
1. Ērtākā piekļuves vieta zagļiem. Protams, šeit uzreiz jāskatās, kur atrodas māja, kurā dzīvojat. Ja rajons ir labs, mājas teritorija slēgta un labi apsargāta, tad no zagļiem nav ko bīties. Pirmais stāvs ir draudīgs tikai tad, ja blakus ir tumšs pagalms, iela vai kas cits, kur apgrozās bīstami tipi. Diezin vai jūs vēlēsieties saviem logiem priekšā metāla restes, kāpēc gan justies kā mūžīgā ieslodzījumā.

2. Kanalizācija. Ja kaut kas noiet greizi ar kanalizāciju, vienmēr cieši pirmā stāva iedzīvotāji. Tas nenotiek bieži, tas var nenotikt vispār, tomēr var gadīties nelāgas situācijas, kad viss kanalizācijas saturs "ceļas uz augšu" un nokļūst jūsu vannas istabā. Šādos gadījumos jums vajadzēs apdrošināšanu un lielo tīrīšanu…

3. Augšējie kaimiņi. Tie apdraud ik vienu, izņemot paša augšējā stāva iedzīvotājus. Mūžīgie augšējo kaimiņu trokšņi, pret kuriem nevar apdrošināties. Toties apdrošināties var un vajag pret appludināšanu. Nu kam gan negadās, labāk nodrošināties laikus. Ņemiet vērā – arī tad, ja, piemēram, augšējiem kaimiņiem izceļas ugunsgrēks, jūsu dzīvoklis tik un tā tiks nopludināts. Ugunsdzēsēji dara savu darbu un viņiem nav jādomā par to, cik daudz ūdens satecēs jūsu dzīvoklī.

Tie ir mīti, ka pirmā stāva dzīvokļus ir apsēduši prusaki un žurkas. Dzīvot pirmajā stāvā ir ērti un patīkami, ja vien esat nodrošinājušies pret visām iepriekšminētajām kataklizmām.
 
Īpašuma apdrošināšana ir nepieciešama ikvienam, jo dzīvē var gadīties jeb kas. Kaut vai kāda dabas liga, krītošs koks vai zibens spēriens. Izmantojiet manapolise.lv ērto formu, lai aprēķinātu izmaksas un pasūtītu polisi tieši savam īpašumam. Ja nepieciešams, sazinieties ar konsultantu – jums pastāstīs detaļas. Apdrošinieties pret nelaimi, jo tā nenāk viena.