Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem

Sievietēm patīk izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām un sapucēties gan uz svētkiem, gan arī parastā ikdienā. Kvalitatīvi auskari ir aksesuārs, kas izvēlētajam apģērbam piešķir mirdzumu un izceļ sievietes skaistumu. Šajā rakstā iepazīsties vairāk ar Nela Gems zīmolu un tā burvīgajiem auskariem.

Nela Gems sudraba auskari
Rotaslietu zīmols Nela Gems ir pašmāju uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus papildinātus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast visdažādākos auskarus – gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un ievērojamus. 
To piedāvājums ir ļoti plašs un piemērots dažādiem notikumiem – Nela Gems auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan svētkos. 

Mirdzums tavā auskaru kolekcijā – plaša izvēle
Nela Gems plašajā piedāvājumā ir rotaslietas katras sievietes gaumei. Tām visām kopīgs ir viens – Swarovski kristālu žilbinājumu.  
Nela Gems zīmols rada rotaslietas ikdienai un svētkiem. Tieši tā arī esam sagrupējuši dažus piedāvājumus ieskatam.

Mirdzoši auskari ikdienai 


Skaisti sapucēties gribās arī ikdienā – kad darbu pilna diena un nekas šķietami formāls nav ieplānots. Tad noteikti noderētu kāds no zemāk minētajiem auskaru pāriem no Nela Gems kolekcijas.

Nela Gems piedāvājumā ir visdažādākie nagliņauskari. Tie ir izcili piemēroti, lai ikdienai piešķirtu mirdzumu. Tie ir ar apaļu 8mm Swarovski kristālu, ko iespējams izvēlēties krāsā pēc savas vēlmes.  Viegli un ērti nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē. 

Nedaudz modernāka interpretācija klasiskajiem nagliņauskariem ir nagliņauskari ar aplīti. Tie ir ar to pašu iepriekš minēto 8mm Swarovski kristālu, taču ar apsudrabotu vai apzeltītu tērauda aplīti. 

Vēl viena lieliska izvēle ikdienai ir Nela Gems sudraba kantainie auskari. Tā ir lieliska izvēle sievietei, kas arī ikdienā izvēlas mirdzēt koši, jo šajos auskaros esošie kristāli ir nu jau nedaudz lielāki – 10mm. Swarovski mirdzošie kvadrātiņi ir pieejami vairākās dažādās krāsās, tāpēc izvēle ir katras sievietes rokās.

Eleganti auskari svētkiem 

Īpašos notikumos un svētkos gribās sapucēties vēl īpašāk – tad arī izvēlamies sev rotaslietas, kas ir greznākas un pamanāmākas. Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. 

Nela Gems piedāvājumā ir dažādi auskari svinīgiem pasākumiem. Vieni no skaistākajiem ir grezni apzeltīti auskari – tā ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties patiesi elegantai. Šos auskarus rotā 12mm liels, mirdzošs kristāls. Tā krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. 

Līdzīgi ir arī greznie auskari ar kristāliem. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls. Par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu. Detaļas ir vissvarīgākās!

Vēl par izcilu piemēru var minēt dubultos lāsīšu auskarus, kas sastāv no diviem skaistiem Swarovski kristāliem. Tie ir ļoti viegli, taču lieliski papildinās svinību vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels kristāls un 14mm liela kristāla lāsīte. Un jau atkal – krāsas izvēle ir sievietes pašas ziņā.

Mirdzoša dāvana sievietei
Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ikvienai sievietei svētkos. Šī dāvana ir labi piemērota vārda dienā, kad nav pieņemts dāvināt pārāk dārgas un ekskluzīvas dāvanas. 

Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti. Ja vēlies izvēlēties viņai piemērotu dāvanu, kas sievietei bez šaubām patiks, ļauj to viņai izvēlēties pašai. Nela Gems dāvanu karte sniegs šādu iespēju un ar dāvanu izdosies trāpīt tieši mērķī.

Kristālu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc sievietei varētu būt arī vairāki vienādi auskari ar dažādiem kristāliem vai dažādām krāsām. 
Lai izdodas sievieti no sirds iepriecināt!