Presto Autoskola Rīgā – profesionālākā un modernākā! 

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Kā tik daudzu autoskolu piedāvājumā neapjukt un izvēlēties kvalitatīvāko, mūsdienīgāko un godīgāko autoskolu? Tas realitātē patiešām ir sarežģīts un smags lēmums, jo pieejamas vairāk nekā 200 autoskolu. Neskatoties uz to, ka mācību process un programmas autovadītāju mācību iestādēs ir vienādas, būtiskākā atšķirība var būt tieši attieksmē, godprātīgumā, kā arī cenas un kvalitātes kopsakarībā. 

Presto Autoskola ir nemitīgā attīstībā
Presto Autoskola Rīgā un tās filiālēs citās pilsētās ir īpaša un unikāla auto skola, kas spēj izcelties. Presto ir 1. vietā pēc CSDD statistikas rādītājiem gan pēc nokārtotajiem teorijas eksāmeniem, gan praktiskās braukšanas eksāmeniem; tā būtiski atšķiras no citiem ar digitālajām inovācijām, kas nozīmē, ka tiek domāts par kursantu ērtību un laika ekonomiju. 

Tomēr vissvarīgākais kritērijs ir instruktoru un pasniedzēju spēja mācību procesu veidot aizraujošu, dinamisku un efektīvu, īpašu uzmanību pievēršot emocionālajai saskaņai. Praksē pierādījies tas, ka gan mašīnu, gan instruktoru maiņa pozitīvi ietekmē apmācības, rezultātā samazinot apmācību ilgumu.

Vidējā cena par augstāko kvalitāti 
Presto spēj turēties pretī konkurentu agresīvajām un krāpnieciskajām mārketinga aktivitātēm, kas maldina topošos vadītājus, liekot pretī liek auglīgu biznesa vidi un veicina ilgtermiņa nozares attīstību, ar skaidru mērķi – ikvienam vadītājam pieejama autoskolas izglītība universitātes līmenī! 

Neskatoties uz to, ka Presto autoskolā Rīgā smagajos konkurences apstākļos ir konkurētspējīgas un pievilcīgas cenas, kā arī iekšējā lojalitātes programma, Presto lepojas ar visaugstāko kvalitāti. Presto godprātīgi atalgo savus darbiniekus un ievēro likumdošanu. Tas uzskatāmi redzams vienmērīgi augstas kvalitātes nodrošināšanā.

Presto.lv – mūsdienīgākā lapa Eiropā 
Saprotot tehnoloģisko izaugsmi un auditorijas nepieciešamības, Presto Autoskola iegulda līdzekļus savā attīstībā, radot mūsdienīgāko auto skolas mājaslapu Latvijā presto.lv. Tās pamatuzdevums ir atvieglot kursantu ikdienu ar vairākām novitātēm: 
• Presto autoskola ir pirmā arī Eiropas līmenī, piedāvājot noslēgt distances līgumu tikai 3 minūšu laikā, netērējot laiku un līdzekļus, lai nokļūtu autoskolā;
• arī praktiskajām braukšanas nodarbībām ērti iespējams pieteikties mājaslapā, ietaupot savu laiku, tiešsaistes kalendārā izvēloties pieejamos instruktorus sev vēlamajā dienā un laikā, kā arī brīvdienās;
• online iespējams samaksāt par braukšanas nodarbībām un medicīnisko komisiju, nestāvot rindā medicīnas iestādē pie kases. 

Presto Autoskolas priekšrocības 
• Skaidri un topošajam vadītājam saprotami līguma nosacījumi un ērts izmaksu kalkulators. 
• 100% kvalitātes garantija – pamatotas sūdzības gadījumā tiek atmaksāta nauda. 
• Auto skola aicina braukt ar vairākiem instruktoriem.
• Iespēja apmeklēt praktiskās nodarbības arī citu autoskolu kursantiem un jau esošajiem šoferiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas un iegūt pieredzi aktīvajā ceļu satiksmē, piemēram, pensionāriem vai šoferiem, kas ikdienā dzīvo ārpus Rīgas.
• Vadītāju izglītošana par auto nozari, publicējot rakstus par aktuālām un svarīgām tēmām, piemēram, soda punktu sistēmu, auto diagnostiku utt. 

Pieteikties mācībām Presto Rīgā un noskaidrot papildus informāciju iespējams gan mājaslapā presto.lv, gan rakstot info@presto.lv vai zvanot 27748988.