"Baltijas ceļojumu grupa" pērn strādāja ar apgrozījuma pieaugumu un peļņas kritumu

Foto: Pilseta24.lv
Foto: Pilseta24.lv

Tūrisma aģentūra SIA "Baltijas ceļojumu grupa" pērn strādājusi ar apgrozījuma pieaugumu un peļņas kritumu, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, uzņēmums pērn apgrozīja 15,13 miljonus eiro, kas ir par 15% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 13,23 miljoni eiro. Pērn uzņēmums nopelnīja 240 827 eiro, kas ir par 53% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 518 685 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītais gads bijis uzņēmumam veiksmīgs. "Baltijas ceļojumu grupa" pērn bija oficiālā tūrisma aģentūra Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

Pērn daudz līdzekļu ieguldīts komandējumu organizēšanā, uzņēmuma popularizēšanā, īpašu uzmanību pievēršot Āzijas valstīm, piemēram, Korejai un Singapūrai. Katru gadu arvien vairāk tiek apgūts Skandināvijas tirgus.

Šogad un turpmāk uzņēmums iecerējis attīstīties un nostiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū. "Baltijas ceļojumu grupa" uzmanību pievērsīs arī izejošā tūrisma tīkla attīstībai, kā arī iekšējās vides pilnveidošanai.

SIA "Baltijas ceļojumu grupa" dibināta 2000.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 34 8060 eiro. SIA "Baltijas ceļojumu grupa" īpašnieki ir Tatjana Korjagina, kurai pieder 75% no uzņēmuma kapitāla, un Inese Avenīte, kurai pieder 25% no uzņēmuma kapitāla, liecina "Firmas.lv" informācija.