Banner 980x90

"K-rauta" pārveidei par "K Senukai" Ulmaņa gatvē investēs trīs miljonus eiro

Foto: Rebeka Žeire/ LETA
Foto: Rebeka Žeire/ LETA
Turpinot attīstīt būvniecības, remonta un sadzīves preču tīklu "K Senukai", līdzšinējā "K-rauta" zīmola veikala pārveidē par "K Senukai" Kārļa Ulmaņa gatvē investēs trīs miljonus eiro, informē AS "Kesko Senukai Latvija" (iepriekš AS "Rautakesko")

Plānots, ka "K Senukai" Ulmaņa gatvē apmeklētajiem durvis vērs šā aprīlī, norāda "Kesko Senukai Latvija" izpilddirektora vietnieks Mariuss Šukausks, piebilstot, ka jaunā veikala komandai pievienosies 33 jauni darbinieki.

Kā stāsta "Kesko Senukai" ģenerāldirektors Arvīdas Šapola, šis ir otrais "K-rauta" veikals Latvijā, kurā noris rekonstrukcijas darbi. Esošajās telpās tiks veiktas vērienīgas izmaiņas, trīs mēnešu laikā ir plānots to modernizēt un konceptu pielāgot arī ģimenes vajadzībām.

"Tīkls "K-rauta" ir uzkrājis pamatīgu pieredzi Latvijas tirgū, veiksmīgi darbojoties būvniecības segmentā un piedāvājot plašu klāstu gan nozares profesionāļiem, gan arī amatieriem. Mēs nenoliedzami vēlamies saglabāt līdera pozīcijas šajā segmentā, taču redzam lielu potenciālu veikala paplašināšanā arī ar citām mājsaimniecībā noderīgām precēm. Mēs uzskatām, ka jaunais tirdzniecības centra koncepts un plašais produktu klāsts piesaistīs ģimenes," atzīmē Šapola.

Kā vēstīts, pirmais atjaunotā koncepta iepirkšanas centrs "K Senukai" tika atvērts pagājušā gada decembrī.

Latvijā ir astoņi "K-rauta" veikali - trīs no tiem atrodas Rīgā, un pa vienam ir Jelgavā, Liepājā, Tukumā, Rēzeknē un Madonā. Veikalu ķēdi pārvalda "Kesko Senukai", kam pieder 85 veikali Lietuvā, astoņi Igaunijā un 20 Baltkrievijā.

Iepriekš jau vēstīts, ka "Kesko Senukai" pagājušā gada aprīlī no Skandināvijas akcionāra "Kesko Group" pārņēma astoņu "K-rauta" veikalu Latvijā un astoņu Igaunijas veikalu tīkla pārvaldi. Uzņēmumi turpmāk Baltijas valstīs darbosies ar vienotu nosaukumu - bijušais "Rautakesko" Latvijā ir pārdēvēts par "Kesko Senukai Latvia", Igaunijas kompānija kļuvusi par "Kesko Senukai Estonia", bet Lietuvā darbosies "Kesko Senukai Lithuania".

"Kesko" ir tirdzniecības uzņēmumu grupa ar 20 mazumtirdzniecības ķēdēm, piemēram, "K-rauta", "Rautia", "Byggmakker", "Konekesko", "Senukai", "Asko", "Sotka", "Citymarket", "Anttila", "Intersport". "Kesko" grupas uzņēmumi darbojas astoņās valstīs - Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Krievijā un Baltkrievijā.

"Kesko Senukai Latvia" iekļauts "Kesko" grupā, kas Baltijas jūras reģionā aptver vairāk nekā 2000 vienota tīkla veikalu. "Kesko" koncernā Latvijā ietilpst tādi uzņēmumi kā "Senukų prekybos centras", SIA "Konekesko Latvija", SIA "Daugavkrasts M", SIA "Kesko Real Estate Latvia", SIA "K Prof", SIA "K-rauta", SIA "Mežciems Real Estates", SIA "Polo LS", SIA "TP Real Estate", "Konekesko Oy", "VV-Auto Group Oy", "Konkekesko Lietuva UAB", "Konekesko Eesti AS", SIA "Baltic RED", UAB "Mokilizingas".

"Kesko Senukai" pārvaldītajā mazumtirdzniecības tīklā ietilpst 101 veikals Baltijas valstīs un 20 OMA veikali Baltkrievijā. 2015.gadā "Kesko Senukai" tīkla kopējais apgrozījums veidoja 583 miljonus eiro, bet līdz 2020.gadam plānots sasniegt apgrozījumu viena miljarda apmērā. Nākamo septiņu gadu laikā "Kesko Group" plāno ieguldīt vairāk nekā 100 miljonus eiro veikalu atvēršanai Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)