"Lattelecom" ieņēmumi pirmajā pusgadā auguši par 5%

Foto: Pilseta24.lv
Foto: Pilseta24.lv

"Lattelecom" grupas pirmā pusgada ieņēmumi, salīdzinot ar 2015.gada attiecīgo periodu, pieauguši par 4,7 miljoniem eiro jeb aptuveni 5%, sasniedzot 95 miljonus eiro, liecina koncerna neauditētie finanšu rezultāti.

Kā aģentūru LETA informēja uzņēmumā, izaugsmi saglabā ieņēmumi gan no jaunajām biznesa jomām - par 35% pieauguši datu centru pakalpojumu ieņēmumi, gan pamatpakalpojumiem - televīzijas pakalpojumi ir auguši par 6%.

Kā norāda "Lattelecom" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, nemitīgi investējot esošajos un radot jaunus pakalpojumus, "Lattelecom" sekojot pasaules tendencēm. Viņš atgādina, ka jaunās izklaides platformas "Shortcut" tehnoloģijās un satura piedāvājumā divu gadu laikā plānots investēt ap diviem miljoniem eiro. Tāpat mazumtirdzniecības segmenta attīstībā šogad plānots ieguldīt aptuveni trešdaļu no miljona eiro.

Salīdzinot ar attiecīgo iepriekšējā gada pirmo pusgadu, uzņēmums ir četrkāršojis mazumtirdzniecības ieņēmumus, pateicoties ieviestajam dalītā maksājuma pakalpojumam un veikalu tīkla paplašināšanai. Tāpat atjaunoti un izvērsti "Lattelecom" veikali Liepājā, tirdzniecības centros "Alfa" un "Origo", kā arī atvērts jauns veikals Saldū un attīstīts interneta veikals.

"Lattelecom" grupas uzņēmuma "Citrus Solutions" pakalpojumu apjoms ir dubultots, pateicoties pakalpojumu spektra attīstībai un liela apjoma būvniecības projektu īstenošanai.

2015.gadā uzņēmuma grupa apgrozīja 191 miljonu eiro, bet nopelnīja 32 miljonus eiro.

"Lattelecom" grupa piedāvā interneta un televīzijas risinājumus mājsaimniecībām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī korporatīvajiem klientiem. "Lattelecom" grupā ir uzņēmumi - "Lattelecom", "Lattelecom BPO", "Citrus Solutions", "Lattelecom Technology", "Media 360" un Baltijas Datoru akadēmija. "Lattelecom" pieder arī 23% SIA "Latvijas Mobilais telefons" daļu.

"Lattelecom" pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam "TeliaSonera" meitasuzņēmumam "Tilts Communications" (49%).