"Rixwell" un "Wellton" operators "Mogotel" pērn audzēja apgrozījumu par 33%

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Viesnīcu zīmolus "Wellton" un "Rixwell Hotels" pārvaldošā kompānija SIA "Mogotel" pērn audzēja apgrozījumu par 33%, sasniedzot 12,94 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, uzņēmums 2014.gadā apgrozīja 9,78 miljonus eiro. Pērn "Mogotel" peļņa bija 238 360 eiro, bet 2014.gadā uzņēmums nopelnīja 190 828 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmuma apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar jaunu viesnīcu piesaisti esošajam tīklam, kā arī informācijas tehnoloģiju (IT) inovācijām, izvēlētajai pārdošanas un mārketinga stratēģijai, ieguldījumam darbinieku apmācībā un attīstībā.

Pagājušajā gadā noslēgti divi operēšanas līgumi, kā arī reģistrēts un ieviests jauns viesnīcu zīmols "Rixwell" nolūkā precīzāk segmentēt tirgu un uzrunāt īsto mērķauditoriju. Pērn tika arī turpināts darbs uzņēmuma procesu standartizācijā, kontrolē un optimizācijā. Uzņēmums strādāja ar zīmoliem "Rixwell" un "Wellton".

Šogad uzņēmums plāno palielināt operējamo viesnīcu skaitu par divām, korporatīvo klientu īpatsvaru par 5%, kā arī uzturēt veiksmīgas biznesa attiecības ar esošajiem partneriem, stabilizējot šo partneru un klientu plūsmu visās viesnīcās.

Tāpat plānot turpināt investēt dažādās inovācijās, jo sevišķi IT tehnoloģijās, nolūkā optimizēt un uzlabot dažādu nodaļu darbu un informācijas plūsmu. Uzņēmums iecerējis arī uzlabot un attīstīt darbinieku piesaistes, atlases un motivācijas procesus, pievērst uzmanību viesnīcu klientu apmierinātības līmeņa augšanu veicinošajiem faktoriem un pasākumiem, tādējādi veicinot pārdošanas cenas un viesnīcas aizpildījuma pieaugumu, norādīts vadības ziņojumā.

Uzņēmums "Mogotel" patlaban pārstāv desmit viesnīcas, no kurām astoņas darbojas Latvijā - divas "Wellton" zīmola viesnīcas Rīgā un sešas "Rixwell" zīmola viesnīcas, no kurām viena atrodas Bauskā.

SIA "Mogotel" dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. "Mogotel" vienīgais īpašnieks ir Vadims Muhins.