Banner 980x90

Rūpējies par savu maciņu – attīri ūdeni

eirofiltri
eirofiltri

Viens no aktuālākajiem jautājumiem pēdējā gada laikā ikvienai mājsaimniecībai ir straujais cenu kāpums. Reti kurš aizdomājas, ka viens no veidiem, kā ietaupīt ģimenes budžetu, ir ūdens attīrīšana. Kaļķakmens bojā ikvienu sadzīves iekārtu, ievērojami saīsinot to derīgo lietošanas laiku.

Reklāmās bieži vien redzam atkaļķošanas līdzekļus, kas paredzēti veļasmašīnām, lai novērstu kaļķakmens radīto negatīvo ietekmi uz veļasmašīnu. Patiesībā no kaļķakmens cieš ne tikai veļasmašīnas, bet arī trauku mazgājamās mašīnas, boileri, tējkannas un kafijas automāti. Lai arī ūdens, kas tek no krāna, šķiet tīrs, ar laiku mēs ievērojam, ka tējkannai regulāri veidojas nogulsnes, bet kafijas aparāta ūdens tvertnes sieniņas ir pārklājušās ar kaļķakmeni. Kaļķakmens negatīvo ietekmi uz veļasmašīnas darbību mēs pamanām vien tad, kad tā vairs nedarbojas, kā nākas. Labākajā gadījumā būs nepieciešams veikt iekārtas remontu, bet sliktākajā – jāiegādājas jauna sadzīves tehnika, kas prasīs atvēlēt samērā lielus finansiālos resursus no ģimenes budžeta. Ūdens filtru uzstādīšana palīdzēs pagarināt sadzīves tehnikas derīgo kalpošanas termiņu un ļaus izvairīties no negaidītiem finansiālajiem tēriņiem.

Ūdens attīrīšana ar aktīvo ogli

 


Ūdens attīrīšanā nav nepieciešamas sarežģītas un dārgas tehnoloģijas – aktīvās ogles labās īpašības ūdens attīrīšanā ir pierādītas jau gadiem ilgi. Pateicoties aktīvās ogles efektīvajām īpašībām, tas ir viens no šobrīd vispopulārākajiem ūdens attīrīšanas veidiem mājsaimniecībās. Aktīvā ogle satur ļoti daudz mikroplaisu un poru, tieši šīs poras ir atslēga veiksmīgā ūdens attīrīšanā. Visi piemaisījumi, kuriem nebūtu jāatrodas ūdenī, iesprūst aktīvās ogles porās. Ūdens pēc filtrācijas procesa ir attīrīts no arsēna, dzīvsudraba, hlora un citiem organiskajiem savienojumiem. Aktīvā ogle ne tikai atbrīvo ūdeni no nevēlamajiem piemaisījumiem, bet arī palīdz novērst nepatīkamo garšu, smaku un krāsu, kā arī veiksmīgi attīra ūdeni no pesticīdiem, smagajiem metāliem un naftas produktiem. Vienīgais nosacījums, kas ir jāatceras, izmantojot aktīvās ogles filtrus, ir to regulāra nomaiņa. Ja aktīvās ogles filtri netiks mainīti regulāri, tie vairs nepildīs savas funkcijas un neveiks ūdens attīrīšanu.

JUNKORS FILTRI rūpējas par tīru ūdeni jūsu mājās!

 


Vai zināji, ka JUNKORS FILTRI tiek ražoti Latvijā? Kā arī JUNKORS FILTRI tiek pārbaudīti Reģionālās Vides pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā, garantējot ikvienam pircējam, ka filtri veiks aprakstā norādītās funkcijas. JUNKORS FILTRI izceļas ne tikai ar savu augsto kvalitāti un efektivitāti, bet arī ar vieglo elementu nomaiņu. Daudzi maldīgi domā, ka elementu maiņa ir sarežģīta, bet patiesībā nav nepieciešamas nekādas specifiskas zināšanas. Nomainīt ūdens filtru būs pa spēkam ikvienam. Otrs mīts, ar kuru mēs saskaramies, – ūdens filtri ir ļoti dārgi. Patiesībā ūdens attīrīšana ar ūdens filtriem ir finansiāli izdevīgs risinājums, kā arī mūsu plašais piedāvājums ļaus atrast vispiemērotāko filtra veidu jūsu mājai.
Mums ir svarīgi, lai ikkatrā mājā Latvijā cilvēki dzertu tīru un kvalitatīvu ūdeni! Izvēlies sev piemērotāko filtru veidu JUNKORS FILTRI mājaslapā un turpmāk dzer tikai tīru, garšīgu un veselībai draudzīgu ūdeni!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu