Skaistumkopšana skaistuma oāzē Nofrete

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ķermeņa un iekšējās pasaules harmonija ir stāvoklis, kuru vēlas sasniegt daudzi un turklāt visas dzīves garumā. Ir svarīgi ik pa laikam apstāties ikdienas skrējienā, parūpēties un palutināt sevi. Tas mainīs ne tikai jūsu ārējo izskatu, bet arī garīgo labsajūtu, dos pārliecību un jaunu sparu tālākiem darbiem. 

Cilvēks vienmēr ir tiecies pēc skaistā, un mūsdienās vairāk nekā jebkad agrāk ir iespēja to sasniegt. Ir tik daudz modernu tehnoloģiju, inovatīvu procedūru un dažādu kosmētikas līdzekļu, kas var sniegt mums gandrīz visu, ko daba nav devusi. Viss tikai turpina attīstīties, tāpēc skaistumkopšanas iespēju ir bezgala daudz, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko salonu un interesējošo procedūru. 

Skaistumkopšanas salons Nofrete
Skaistumkopšana ir delikāta māksla. Tā apvieno zinātnisku pieeju, medicīnas zināšanas un augsta līmeņa apkalpošanu, jo cilvēks parasti nāk uz salonu ne tikai sasniegt kādu rezultātu, bet arī relaksēties un atpūsties. Skaistumkopšanas salons Nofrete spēj sniegt šo visu un ļoti augstā kvalitātē. Te iespējams veikt dažāda veida ķermeņa, sejas un nagu kopšanas procedūras (ar pilnu klāstu variet iepazīties mājaslapā nofrete.lv vai zvanot pa tālr. +371 67812778.). 

Sejas procedūras
Sejas āda ir visneaizsargātākā visos gadalaikos – vējš, saule, aukstums to būtiski ietekmē, tādēļ ir svarīgi par to parūpēties un sakopt. Nofrete piedāvā dažādas sejas procedūras, kas pēc garās ziemas sagatavos ādu vasarai (pīlings, sejas tīrīšana, mikrodermabrāzija u.c.), make-up iespējas (permanentais grims, skropstu pieaudzēšana, uzacu korekcija) un sejas maskas. Lai saglabātu jauneklīgu izskatu ilgāk, piedāvājumā ir arī plašas izvēles skaistuma injekcijas, kas izlīdzinās grumbiņas un kopumā padarīs ādu tvirtāku. Rūpējoties par estētisko pusi, nedrīkst aizmirst arī par veselību, tāpēc ir iespēja arī pierakstīties uz konsultāciju pie dermatologa.

Ķermeņa procedūras
Pēc garas darba nedēļas var sākt ar klasisku ķermeņa masāžu, kas noņems lieko stresu un atslābinās saspringtos muskuļus. Var izvēlēties arī kādu no ķermeni koriģējošajām procedūrām, kas būs lielisks papildinājums jūsu diētai, piemēram, pretcelulīta masāžu. Savukārt nogurušām kājām palīdzēs limfodrenāžas masāža, un bikini zonu pludmalei sagatavos vaksācija vai fotoepilācija. 
 
Populārs ir arī dažāda veida liftings – tā pamatfunkcija ir ādas tonizēšana un nostiepšana bez ķirurģiskas iejaukšanās. Salonā Nofrete iespējams veikt plazmoliftingu un tredliftingu sejai vai ķermenim. Tā kā neviena no šīm nav ķirurģiska procedūra, nav nepieciešams ilgs atkopšanās laiks un rezultāts ir manāms jau procedūras dienā.

Nagu kopšana
Koptas rokas un nagi noteikti rada pārliecību par sevi, parāda personību un raksturu. Salonā var veikt dažāda veida manikīru un roku kopšanas procedūras, sākot ar klasisku franču manikīru līdz individuāliem mākslas darbiem ar gelish laku. Tāpat arī nevar aizmirst parūpēties par pēdām un palutināt ar pedikīru.
 
Salons Nofrete ir pieredzējušu un profesionālu speciālistu komanda, kas varēs jums sniegt zinošu viedokli, augsta līmeņa prasmes un modernākās metodes, un tas viss tepat Rīgas centrā, E. Melngaiļa ielā 5. Rūpējieties par savu ķermeni, un tas atspoguļosies jūsu ikdienā!